Rakousko: Slovenský tranďák ubodal 82letého důchodce

Rakousko: Slovenský tranďák ubodal 82letého důchodce

Jak je vidět, tak trans ideologie se dostala i na Slovensko, na čemž je patrný vliv západní Evropy a USA, kde nejsou vraždící transky nic výjimečného.

K samotnému činu, kdy vrah tvrdil, že za ubodání může důchodce, který ho údajně urážel, došlo v Rakousku. Je jen otázka, proč tranďák v práci u důchodce pokračoval i poté, co byl údajně již nějakou dobu urážen.

Namísto změny klienta se rozhodl vše řešit vraždou. Na druhou stranu je také otázka, zda samotný motiv nebyl smyšlený. Není totiž žádné tajemství, že v takovém případě by padl za vraždu mnohem mírnější trest, než kdyby šlo například o loupežnou vraždu.

Trans komunita je totiž v západních zemích obzvláště hájena a za její urážku (zejména opakovanou) můžete být potrestáni dokonce až nepodmíněným trestem.

Ubodání důchodce (82) z Geretsbergu (Horní Rakousko) bylo objasněno: Jeho transsexuální pečovatel (24) ze Slovenska se přiznal. Muže ubodal, protože se mu prý oběť posmívala kvůli jeho orientaci.

Je to bizarní přiznání, které zdravotník  učinil až poté, co vystřízlivěl na Keplerově klinice v Linci. Vypil víc než láhev vína, když ve čtvrtek v městečku Geretsberg nedaleko Braunau am Inn popadl kuchyňský nůž a  ubodal důchodce (82), za jehož péči a ochranu byl ve skutečnosti zodpovědný.

Svou oběť několikrát bodl do hrudníku a srdce a starší pacient vnitřně vykrvácel.

Paul S. – stále působil pod svým mužským jménem, pod kterým byl také registrován u okresní správy – je oslnivá osobnost: „Docela milý, ochotný člověk,“ tak ho popisuje jeden známý.

Už jako mladý muž se Slovák pravděpodobně rozhodl stát se geriatrickou sestrou. Dokonce i poté, co stále častěji měnil svou genderovou identitu směrem k vnějšímu světu, byl pohlcen svou prací.

Místo v Innviertelu bylo inzerováno, protože, jak tomu často bývá, nebyl dostatek místních zdravotních sester. Paul S. se ucházel o místo u důchodce.

Zdravotník zároveň udržoval úzké kontakty s LGBTQ scénou ve Vídni. Četné příspěvky na sociálních sítích to dokazují. Zdá se, že Paul S. byl velmi populární.

Mladý Slovák si se svým chráněncem zpočátku rozuměl dobře. Ale vztah se stále více zhoršoval. Podle přiznání vyšetřovatelům vraždy důchodce údajně opakovaně obtěžoval svého pečovatele kvůli jeho sexuální orientaci. Nebo ho pronásledoval a osahával.

Zda to odpovídá pravdě nebo zda je to jen ochranné tvrzení k vysvětlení trestného činu v afektu, je stále nejasné.

Po krvavém činu to byl sám pachatel, kdo zavolal příbuznému oběti a nahlásil hrozné násilí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.4]

One thought on “Rakousko: Slovenský tranďák ubodal 82letého důchodce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout