V Tyrolsku se koná konference o nebezpečí diktatury WHO a EU

V Tyrolsku se koná konference o nebezpečí diktatury WHO a EU

Konference se koná pod záštitou – a také s účastí – opozičních rakouských a německých politiků, kteří v minulosti brojili proti covidové diktatuře a později i proti nucenému „covid očkování“ a segregaci neočkovaných.

Na akci, která se bude konat 28.10. v Tyrolsku, nebudou jen politici z rakouské FPÖ či německé AfD, ale také v obou zemích známí odborníci – lékaři či právníci, kteří varují před nebezpečím pandemické smlouvy a změn Mezinárodních zdravotních předpisů.

Dočkáme se také u nás nějaké akce – třeba může být také koordinována se Slovenskem – upozorňující na toto nebezpečí, které by zavedlo diktaturu, o jaké se nám ani nesní?

WHO se chystá nastolit de facto globální zdravotní diktaturu prostřednictvím obou výše zmíněných dokumentů.

Co tento nebezpečný plán znamená? To objasní  v německy mluvících zemích ostře sledovaný kongres, který se bude konat 28. října v Hall v Tyrolsku.

Známí kritičtí lékaři a politici kritičtí k systému potvrdili svou účast.

Již v loňském roce uspořádal Institut svobodného vzdělávání úspěšný kongres v sále v Tyrolsku, na kterém bylo dokonce možné hovořit s prof. Sucharitem Bhakdim, který byl připojený prostřednictvím videa.

Na konferenci měl přednášku o škodách způsobených očkováním. Zájem o omezený počet vstupenek byl v té době tak velký, že se organizátoři bez dalších okolků rozhodli uspořádat akci podruhé.

Nyní, 28. října, se bude konat další vzrušující kongres v úctyhodném městečku Hall, asi 10 kilometrů východně od Innsbrucku. A tento je věnován horkému tématu: „WHO a EU – na cestě ke zdravotní diktatuře?“

Po pozdravu předsedy strany FPÖ Herberta Kickla začne samotná konference vystoupením německé europoslankyně za AfD Christine Andersonové (AfD) a zástupce Národní rady Magalda Hausera (FPÖ), odvážných bojovníků proti globálnímu zdravotnímu diktátu.

Objasní politické aspekty obou dokumentů WHO.

Kromě toho generální tajemník FPÖ Michael Schnedlitz promluví o odporu Strany svobodných proti červeno-černo-zeleno-růžové straně jednoty.

Po krátké přestávce na kávu chtějí lékař odvahy a komorní rada Dr. Hannes Strasser a patolog Amstettenu Dr. Helmut Luck analyzovat lékařskou stránku.

Kongresu se samozřejmě může zúčastnit kdokoli, kdo umí dobře německy.

Pokud se chcete zúčastnit tohoto kongresu, měli byste být rychlí: Počet míst je omezen – zaregistrujte se co nejdříve na anmeldung-fbi@fpoe.at!

Jen před několika měsíci způsobili Hauser a Strasser rozruch svým druhým bestsellerem „Und die Schwurbler waren doch recht….

První vydání knihy, v níž doslova rozebírají několik covidových pohádek a upozorňují na politicko-mediální uniformitu, bylo rychle vyprodáno.

Poslanec za FPÖ Hauser také odhalil plánované vypuštění dodržování základních práv, svobod a lidských práv z mezinárodních zdravotních předpisů. V sérii parlamentních otázek požadoval vysvětlení od černozelené vlády.

S ohledem na plánovaný převod demokratické rozhodovací pravomoci na globalistickou organizaci chtěl Hauser také vědět, jak by bylo možné dosáhnout vystoupení Rakouska z WHO.

Ministr zahraničí Alexander Schallenberg (ÖVP), který se mimo jiné zúčastnil letošního summitu WEF a setkání Bilderbergu, odpověděl neobratně:

To by údajně bylo v rozporu s rakouskými zájmy, on to odmítá a rezignace nebyla stanovena ve stanovách WHO.

K uvedenému jen připomínám, že o tom, že vystoupit z WHO lze, máme jasno již od doby, kdy z této organizace za Trumpa vystoupily USA, aby je tam Biden hned po nástupu na post vrátil.

Hauser samozřejmě trval na svém:

„Než bude WHO v budoucnu výhradně zodpovědná za zacházení se zdravím, musíme se dostat z této diktatury!“

V Rakousku je to již druhá akce na  téma „diktatura WHO“ během tohoto měsíce. Také některé další země se tématu věnují, ale u nás je ticho po pěšině.

Máme vůbec nějakou opozici, která by také vynesla téma na veřejnost? Nebo budeme jen čekat, až nebude cesty zpět?

Připomínám, že poslední připomínky ke změnám MZP mohou jednotlivé země posílat do WHO nejpozději do 1.12.2023. Už je tedy nejvyšší čas probudit spáče, kteří vůbec netuší, co se chystá.

A jisté je, že zkorumpovaný mainstream jim to nesdělí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

4 thoughts on “V Tyrolsku se koná konference o nebezpečí diktatury WHO a EU

  1. Slovanko tady v ČR se nic dít nebude Pětikoalice podepiše všechno a na lidi nehledi když jsou ochotní podporovat válku na Ukrajině ohrožovat mír a připadnou jadernou válku tak tohle je zajimat nebude a přece dobře víme že ministr zdravotnictvi Válek s WHO spolupracuje víc přiklad imunizačni agenda 2030 https://www.bing.com/ck/a?!&&p=c3b69ec58dd4b42aJmltdHM9MTY5NjQ2NDAwMCZpZ3VpZD0xNGRhOTFlMS1hMmQ3LTZjMTctMjRmYy04MjQxYTNjNDZkNmQmaW5zaWQ9NTE3MQ&ptn=3&hsh=3&fclid=14da91e1-a2d7-6c17-24fc-8241a3c46d6d&psq=imuniza%c4%8dn%c3%ad+agenda+2030&u=a1aHR0cHM6Ly93d3cucmVwb3J0ZXJpLm9ubGluZS93cC1jb250ZW50L3VwbG9hZHMvMjAyMi8wNi9JTVVOSVpBQ05JLUFHRU5EQS0yMDMwLnBkZg&ntb=1

  2. musime se přdevšim zbavit vlády a ne o tom mluvit bohužel ale vláda dosud nepadla a nezda se že by v nejbližši době padla obavam se že pro ČR je už pozdě tady bude Totalita zcela určitě pokud SPD nebude mít ve volbách alespon 25 až 30% obavám se že se nic nemuže změnit když bude mít Babiš možnost jít do vlády s někým jiným tak to udělá otázka ale pak zustava co by se vlastně stalo kdyby SPD bylo ve vládě a tahle pravidla už platila to jako pujde WHO proti vládě ? bude válka nebo co ?

    1. Zbavit se vlády? To by ale chtělo nové volby. Poslední volby jsou první, kdy ve sněmovně nejsou komunisté. Ale po volbách se mohou vrátit. Musíme tedy síly stran udržet za každou cenu. Bez komunistů se přece nutně musíme mít lépe, tedy s výjimkou socek, komunistů, nemakačenků a podobné verbeže. Do které skupiny patříte?

      1. co my sem strkate marginalni strany jako Socdem a komunisty a co maní s pandemickým zákonem WHO a změn MZP společného nemakačenka nerozumi mužete mě to objasnit konkretně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout