V německých ulicích se volá po návratu Hitlera a vyslání Židů do plynu (video)

V německých ulicích se volá po návratu Hitlera a vyslání Židů do plynu (video)

Bylo vskutku bizarní sledovat, jak si Němci „sypou popel na hlavu“ za zvěrstva způsobená celé Evropě za druhé světové války tím, že podporují islamizaci vlastní země – i zbytku kontinentu – aby na náš kontinent přinesli ideologii horší než nacismus.

Vítání milionů muslimů, jejichž předkové s Hitlerem aktivně spolupracovali, samozřejmě nemělo s oním „pokáním za činy předků“ nic společného.

Ostatně, o tom, jak to skutečně bylo s oním odčiněním hříchů, jsme se názorně mohli přesvědčit v době, kdy se záhy po válce dostali vysoce postavení němečtí nacisté do čela hned několika organizací – byli prvními, kdo vedl EU, NATO a WHO.

Ovšem v kontextu současného dění, kdy lze zkonstatovat, že ve všech třech případech se jedná o zločinecké organizace, se již lépe chápe celé konání nejen Německa, ale i těch, kdo skutečně zemi ovládají a jen tahají za provázky do tamních vlád dosazovaných loutek.

Přesně to, co mnozí z nás již dávno předpovídali, se nyní děje. Už před lety jsem předpověděla, že se blíží doba, kdy bude opět Hitler nadšeně oslavován v německých ulicích. A ta doba již nastala.

Děje se to nyní v německých ulicích každý den, ale tento týden se podařilo jedno takové vzývání Hitlera natočit.

V pondělí natočil novinář na volné noze ilegální propalestinskou demonstraci na jihu Hamburku. Ukázalo se však, že jde o čistou výtržnost – až 80 mladíků dalo volný průchod svému vzteku.

Jeden teenager, pravděpodobně arabského původu, křičel do kamery: „Chci zpátky Adolfa Hitlera, to je můj názor. Jsem pro Hitlera, zplynujte Židy.“

Na sociálních sítích se objevily výzvy k ilegální demonstraci v ulici Harburger Ring, která je společenským hotspotem v Hamburku. Účastníci vyvolali bouřlivé pozdvižení.
Policejní mluvčí: „V Harburgu, oblasti centra města,  došlo k politicky motivovaným trestným činům v souvislosti s konfliktem na Blízkém východě. Vyšetřování převzala Státní ochranná služba.“

Výtržníci si s sebou přinesli spreje, petardy a teleskopické obušky. Odpalovali ohňostroje, psali nápisy „Fuck Israel“ a „Free Palestine“ na reklamní nosič autobusové zastávky a na fasádu Úřadu práce.

Byla rozbita okenní tabule a převrácen materiál ze staveniště. Na staveništi došlo k požáru.
Policie dorazila v hojném počtu a účastníky rozehnala. Byla to hra na kočku a myš, která trvala hodiny, než skončila.

Policejní mluvčí: „Policie zkontrolovala téměř 40 mužů ve věku od 13 do 21 let a zjistila jejich totožnost. 31 z nich bylo posláno pryč. Policie má také videa, na kterých zjevně mladí lidé pronášejí potenciálně kriminální komentáře v souvislosti s konfliktem na Blízkém východě.“

Co čeká Hamburk v nejbližší době?

V posledních letech se Harburger Ring opakovaně proslavil na konci října. V podvečerních hodinách Halloweenu se desítky mladých lidí opakovaně shromáždily a zaútočily na policisty a autobusy hamburské dopravy.

I letos se na internetu podobná akce svolává.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V německých ulicích se volá po návratu Hitlera a vyslání Židů do plynu (video)

  1. Podle mého názoru to nejsou židé, ale sionistická pakáž, která si říká Židé, nacistická pakáž, kde byl po 2. světové vytvořen Izrael za pomocí OSN, Izrael, to jsou pohrobci nacistickíého německa.

  2. Nový „slovenský“ parlament drží rekord – v počte poslancov židovského pôvodu… Aj do vlády sa dostal /prinajmenšom/ jeden Žid Tomáš Drucker, on sám to nijako nepopiera. Ten starý tučný gej Tiso to s výnimkami fakt pohnojil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout