Tucker Carlson si všímá jednotného vzorce: „Začnou další válku a pošlou miliony protizápadních migrantů na Západ“ (video)

Tucker Carlson si všímá jednotného vzorce: „Začnou další válku a pošlou miliony protizápadních migrantů na Západ“ (video)

Tento vzorec je již poměrně starý, ale od 90. let se stále dokola opakuje. Každá válka vyvolá rozvrat nejen v zemi, kde je vedena, ale také v zemích, kam většinou zcela nekompatibilní jedinci odchází.

Od 1. světové války až do té poslední na Blízkém východě – za drtivou většinu konfliktů za posledních více než 100 let stojí tytéž síly.

Podstatné ovšem je, že ve stejnou dobu, kdy se oči většiny lidí nasměrují na bojiště, ve zdánlivě nezúčastněných zemích dochází k situaci, která dřív či později povede do konfliktů, které si s těmi probíhajícími nijak nezadají.

Jak do Evropy, tak do USA po každém takovém „dobrodružství“  proudí miliony jedinců nejen z dané válečné zóny, ale také z dalších míst, odkud invaze kontinuálně pokračuje.

Právě na fakt, že v době, kdy se většina lidí věnuje konfliktu, který se jich přímo netýká, zatímco do jejich vlastních zemí proudí síly, jejichž cílem bude totální rozvrat, nyní v rozhovoru s Nigelem Faragem, otcem Brexitu, upozornil Tucker Carlson.

To je samozřejmě téma, které by mělo obyvatelstvo daných zemí zajímat mnohem víc, ale, bohužel, aktuálně se tak neděje.

Tucker Carlson v pondělí vypustil 35. epizodu seriálu X nazvanou: Začnete další válku, pošlete další miliony protizápadních uprchlíků na Západ. Začínáte si všímat určitého vzorce?

OSN nyní tlačí na Evropu a Spojené státy, aby přijaly protizápadní muslimské uprchlíky z Palestiny uprostřed války mezi Izraelem a Gazou.

Západní země již přijaly miliony muslimů z teroristických hotspotů. Muslimů, kteří ty, kdo je přijali, nenávidí a chtějí si jejich země převzít.

Tucker Carlson hovořil s Nigelem Faragem, šéfem Strany nezávislosti Spojeného království, o válce mezi Izraelem a Gazou a potenciálu pro miliony takzvaných „uprchlíků“, kteří by mohli být rozptýleni po celém Západě.

Nicméně především jde o jedince, kteří Západ nenávidí a v ulicích slaví každý teroristický útok, ke kterému v Evropě dojde. Proč si je nevezmou bohaté arabské země? Nebo jakákoli ze současných 56 muslimských zemí?

Proč OSN netlačí na Katar, severoafrické země nebo Saúdskou Arábii, aby si vzaly své soukmenovce? Tyto otázky by nyní měly Evropany i Američany zajímat víc než dění v cizích zemích.

Tucker se Nigela zeptal, proč jsou křesťanské země tlačeny k tomu, aby přijaly muslimy, zatímco Saúdská Arábie a Egypt odmítají přijmout kteréhokoli z nich ze strachu, že zničí jejich společnosti.

„Dovolili jsme, aby se virus neomarxismu uchytil v našich zemích, říkali nám, abychom se styděli za svou historii, říkali nám, že jsme institucionálně rasisté, říkali nám, že trpíme svou vlastní formou předsudků. Indoktrinujeme tím naše školáky,“ řekl Nigel Farage.

„A důvodem, proč se tato neomarxistická agenda v Británii tak uchytila… a ve velké část Ameriky také, ve skutečnosti není kvůli levici, ale proto, že konzervativci v těchto zemích neměli odvahu se těmto věcem postavit,“ dodal Farage.

Farage pokračoval: „Zbabělost konzervativců v politice a médiích vedla k tomu všemu…“

K uvedenému už jen dodávám, že za vše skutečně mohou do značné míry i politici, kteří se před svými voliči ohání protimigrační rétorikou, aby – za zády občanů – pokorně souhlasili se vším, co tito tzv. „neomarxisté“ prosazují.

Zářným příkladem je EU. Žádný politik, který si stojí za tím, že chce, aby jeho země setrvala v EU, v žádném případě NENÍ protimigrační. EU je totiž tím hlavním, co protimigrační politice brání.

Skutečně protimigrační politiku lze praktikovat jen bez tohoto molocha „za zády.“

Nicméně – jak ukazuje i případ Velké Británie – špatná politická reprezentace po vystoupení z EU problémy související s invazí nijak nenapraví…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Tucker Carlson si všímá jednotného vzorce: „Začnou další válku a pošlou miliony protizápadních migrantů na Západ“ (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout