Švédsko: Syřan unesl a extrémně brutálním způsobem znásilnil 13letou dívku

Švédsko: Syřan unesl a extrémně brutálním způsobem znásilnil 13letou dívku

Mezi bezpočtu znásilněními, ke kterým denně dochází v islamizovaných evropských zemích, se občas objeví takové, které se vymyká „průměru.“

Jde zpravidla o útoky, kdy je znásilnění doprovázeno i extrémně brutálním napadením dané dívky či ženy. Napadené oběti pak končí na nějakou dobu v nemocnici, kde bývá personál, zvyklý na ledacos, opakovaně z podobných útoků zděšen.

K takovým útokům patřilo například nedávné velmi brutální znásilnění Francouzky koštětem, stejně extrémně brutální znásilnění teprve 9leté švédské holčičky, která po znásilnění zůstala invalidní nebo neméně brutální hromadné znásilnění mladé Švédky, která takřka vykrvácela….

Ve výčtu extrémně bestiálních znásilnění by se dalo pokračovat, mnoho případů se zřejmě ani na veřejnost nedostane.

Ovšem výše uvedené případy – stejně jako ten, o kterém si můžete přečíst níže – mají jedno společné: Násilníkem je „dovezený“ muslim. Jde tedy o importované násilí, ke kterému by nedošlo, pokud by téměř celá Evropa dlouhodobě nepraktikovala politiku otevřených hranic a bezbřehého vítání.

Případ, který se aktuálně dostal ke švédskému soudu, je velmi podobný těm výše uvedeným. Násilí bylo údajně natolik šokující, že právě i z toho důvodu byla ze soudního procesu vyloučena veškerá veřejnost.

Syrský občan, který tvrdí, že je mu 17 let, je nyní stíhán za neobvykle bestiální a krvavé znásilnění 13leté dívky v Hovdala ve Skåne.

Podle obžaloby došlo k incidentu 12. července letošního roku, kdy Syřan dívku přepadl a unesl do odlehlé zalesněné oblasti.

Násilím si vynutil orální, vaginální a anální styk s 13letou dívkou. Znásilnění způsobilo, že  podle žaloby silně krvácela z břicha.

Krvácející a traumatizovaná dívka byla vyzvednuta sanitkou uprostřed noci, hlásí Norra Skåne.

Podle obžaloby má být čin posuzován jako znásilnění dítěte s přitěžujícími okolnostmi.

Důvodem je skutečnost, že Syřan po celou dobu činu používal násilí vůči dívce, uchýlil se k násilnému chování při pohlavním styku, a že údajně 17letý mladík projevil obzvláštní bezohlednost a brutalitu.

Zneužil toho, že dívka byla v obzvláště zranitelné situaci, když ji v noci unesl na odlehlé místo v lese.

Okresní soud v Hässleholmu sdělil deníku Fria Tider, že nebudou zveřejněny žádné fotografie ani části protokolu o předběžném vyšetřování. Jednání bude rovněž neveřejné.

Prokurátor nepožádal o deportaci Syřana, pokud bude usvědčen z trestného činu. Nemůže být totiž deportován, protože mu již bylo uděleno švédské občanství.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: Syřan unesl a extrémně brutálním způsobem znásilnil 13letou dívku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout