Studie: Očkování proti covidu může vyvolat revmatický zánět

Studie: Očkování proti covidu může vyvolat revmatický zánět

S tím jak přichází nové studie, které zkoumají možnou souvislost některých zdravotních problému s takzvanými „covid vakcínami,“ objevují se také další a další zdravotní problémy, které tyto přípravky způsobují.

Mnohdy jde o problémy, které zřejmě pacienti ani sami do příčinné souvislosti s genovými injekcemi nedají. Asi jako v případě revmatických problémů, jejichž souvislost s takzvanými „vakcínami“ však byla nyní potvrzena.

Kontroverzní „vakcíny“ proti Covid-19 mohou zřejmě také vyvolat revmatický zánět. Ukazuje to nová studie. To odhaluje další závažný vedlejší účinek této vakcíny, kterému byla dosud věnována malá pozornost.

Nedávná analýza naznačuje, že experimentální vakcíny Covid by mohly u dospělých potenciálně vyvolat revmatická imunitně zprostředkovaná zánětlivá onemocnění (R-IMID), jako je artritida, vaskulitida, lupus a Stillův syndrom.

Podle studie se u pacientů tyto stavy rozvinuly asi 11 dní po očkování. Z 271 studovaných účastníků jich více než 27 procent zaznamenalo úplnou remisi onemocnění a asi 50 procent vykázalo zlepšení po léčbě.

Osm pacientů bohužel vyžadovalo léčbu na jednotce intenzivní péče a dva svým symptomům podlehli.

Studie, kterou provedli výzkumníci z britského National Health Service , zjistila, že R-IMID způsobují záněty kloubů, šlach, svalů a kostí, jejichž přesná příčina není známa. Zarážející je, že u více než 80 procent pacientů se příznaky objevily po prvním nebo druhém očkování proti Covid-19. 

Léčba byla převážně kortikosteroidy, což ve většině případů vedlo ke zlepšení. 

Z postižených pacientů dostalo asi 57 procent vakcínu Pfizer, téměř čtvrtina vakcínu AstraZeneca a u 12 procent se vyvinula revmatická onemocnění po aplikaci genové injekce Moderna.

Autoři studie zdůraznili důležitost krátkého období mezi podáním vakcíny Covid-19 a objevením se R-IMID, což naznačuje možný vztah příčiny a účinku. 

Tyto výsledky zdůrazňují potřebu dalšího výzkumu a sledování, aby bylo možné toto spojení lépe pochopit. Jde přece o zdraví lidí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 2.8]

3 thoughts on “Studie: Očkování proti covidu může vyvolat revmatický zánět

  1. Pratele, ja jsem se nechala nedobrovolne dobrovolne zabodat v roce 2010 proti tetanu. Nasledky byly otresne. Pul roku jsem tahala nohu, nachlazeni stridalo nachlazeni, horecky, ryma, bolesti kloubu, celeho tela. O oslabene imunite nemluvim. Mela jsem co delat abych zacala fungovat normalne. To se me podarilo. V roce 2020, me v rijnu v Polsku pravdepodobne zasahnul smerovy paprsek site 5G. Do Polska jsem sla naprosto zdrava a po dvaceti minutach jsme se vraceli. Na moste se me z niceho nic udelalo brutalne spatne, skoro jsem zkolabovala. Nepripomina vam to ty dve udalosti na te policejni skole a tu nedavnou udalost na zdravotni skole? Tam take zaci kolabovali bez priciny, samozrejme ze podle nich. Nelze povedet, ze pridali na vykonu vysilacum site 5G. To jsou zy jejich pokusy na lidech. I ja jsem se stala obeti tohoto pokusu. Domu me musel pritel dotahnout, nebyla jsem schopne chuze. Achilovky me v tu chvili otekly, silna bolest leve casti trupu, otok klicni kosti, brutalni bolesti kloubu, kosti, celeho cloveka. Okamzita horecka 40 stupnu nekolik dni, nemoznost se vubec pohnout, celou me to zparalyzovalo. A tak jsem lezela 8 tydnu bez pohybu, bez sily, nemoznost se pohnout. Jako dite jsem prodelala revmatickou horecku. Myslim si, ze ten paprsek byl spoustecem zaroven s opozdenou reakci po tom zapichu proti tetanu. Kazda vakcina ma i opzdene ucinkyaby nikdo nespojovat zapich a vakcina. Asi po trech mesicich jsem konecne zacala chodit o hulce. Jinak nikomu nepreji to co jsem prozila. Verim ze to vsechno dohromady zpusobila ta vakcina ruku v ruce s tim ozarenim siti 5G. Ten smerovy paprsek vyvolal moje potize. Jeste dodam ze cela leva strana meho tela se jak by varila. Jako kdyz se ohriva jidlo v mikrovlnce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout