Spoluzakladatel Hamasu trvá na tom, že „Izrael je pouze prvním cílem, islám bude dominovat všude“ (video)

Spoluzakladatel Hamasu trvá na tom, že „Izrael je pouze prvním cílem, islám bude dominovat všude“ (video)

Ti, kdo nechápou, že islám je v podstatě ideologie, která je horší, než nacismus, nepochopili ani to, že nedávné záběry z Izraele jsou jen „malou ochutnávkou“ toho, co muslimové chystají i v Evropě.

Průběžně dochází ke každodennímu „džihádu mečem“ v Africe, kde muslimové vyvražďují celé křesťanské vesnice (o čemž se ovšem příliš nepíše), ale i v Indii, kde již severní oblasti ovládají muslimové poté, co  z jejich domovů vyhnali původní hinduisty.

Vyhnáni byli ze svých domovů nedávno i Arméni, v Bangladéši jsou pro změnu vyvražďováni hinduisté a v Pákistánu jsou na úroveň bezprávních otroků postaveni křesťané a hinduisté.

A tak bychom mohli pokračovat. Výčet zemí, kde probíhá džihád či „pouze“ likvidace bezvěrců, je dlouhý. A to nezacházím do historie, kdy si islám přebíral jednu zemi za druhou. Na svém kontě má již zhruba 750 milionů obětí.

Zatímco například křesťanství má své „výbojné“ období dávno za sebou a dnes již nenajdete zemi, kde by vás nutili konvertovat ke křesťanství, buddhismu či hinduismu, tak míst, kde vám vnucují islám, je spousta.

Islám má jediný cíl: zavést jeden velký globální chalífát. Za tímto cílem směřuje KAŽDÝ pravověrný muslim – bez výjimky. Některý silou, jiný dobývá neislámské země porodností a konverzí nemuslimů.

Do Evropy se aktuálně stěhují vojáci džihádu. Samozřejmě se zatím čeká, až jich bude dostatek a zkoordinují se. Může to trvat rok, dva, ale i déle. Nicméně jednou to přijde.

To ostatně potvrzuje i spoluzakladatel Hamásu.

Mahmúd al-Zahar, vůdce a spoluzakladatel Hamásu, jasně oznamuje, co čeká VŠECHNY nemuslimy

„Mein Kampf“ byl před rokem 1933 málo čtený. Nicméně udával tón. Podobně je projekt „synů Alláha“ dokonale oznámen, ale zcela podceňován navzdory stamilionům mrtvých z islámského dobývání.

Poslouchejme, co nám, podřadným káfirům, sděluje:

Vůdce Hamásu zdůrazňuje, že Izrael je jen prvním cílem.

Mahmúd al-Zahar je hlavním ideologickým vůdcem Hamasu. Slov o cíli teroristické skupiny nelituje. Nejde jen o zničení Izraele a jeho nahrazení palestinským státem „od řeky k moři.“ Ani to není jen o zabití každého posledního Žida na planetě.

Ne, fanatičtí opravdoví věřící Hamásu nemají za cíl nic menšího než vytvoření světa, kde všude dominuje islám a všude vládnou muslimové.

To jsou slova, která al-Zahar vyslovil před necelým rokem.

Mahmúd al-Zahar, vysoký představitel Hamasu, vyzývá muslimy k ovládnutí světa.

„Věříme v to, co řekl náš prorok Mohamed: „ Alláh pro mě svedl dohromady konce světa a viděl jsem jeho východní a západní konce. Nadvláda mého národa dosáhne konců, které mi byly přiblíženy,“ řekl Zahar ve videu zveřejněném na MEMRI TV.

„510 milionů čtverečních kilometrů planety Země bude podléhat systému, ve kterém nebude žádná nespravedlnost, žádný útlak, žádný sionismus, žádné zrádné křesťanství, žádné zabíjení, žádné zločiny jako ty spáchané na Palestincích a Arabech ve všech arabských zemích. V Libanonu, Sýrii, Iráku a dalších zemích,“ dodal.

Co to znamená ?

V tomto novém světě řízeném muslimy a pro muslimy nebude místo nejen pro Izrael, ale ani pro Ameriku, Evropu, Indii nebo Brazílii.

Celá planeta bude spadat pod nadvládu islámu.

Obrovský Dar al-Islam pokryje zeměkouli a zjevně zde nebude místo ani pro ty nejponíženější dhimmi, což způsobí, že cíl Al-Zaharu bude pro nemuslimy mnohem horší než tento. který až dosud snášeli pod muslimskou vládou. 

Už nebudou mít příležitost přežít jako dhimmi, bez ohledu na to, jak bídní jsou; jejich jedinou alternativou bude okamžité obrácení na islám nebo smrt.

Ve slavné islámské budoucnosti, kterou si je Al-Zahar jistý, nebude místo pro jiná náboženství. Nebude „žádný sionismus  a žádné zrádné křesťanství.“

Ateisté jsou pak muslimy považováni za nejhorší spodinu, takže i těch se to týká.

Mahmoud Al-Zahar, jeden ze spoluzakladatelů Hamasu v roce 1987 a nejvyšší představitel Hamasu stále žijící v Gaze, má cíl, který by měl znepokojit všechny nemuslimy.

Ale většinu to neznepokojuje a najdou se dokonce i tací, kteří své budoucí vrahy – či vrahy svých potomků – nadšeně podporují.

Nezapomínejte proto na tento poměrně nedávný proslov, v němž jeden ze zakladatelů Hamásu jasně prozradil, oč jim jde. O to, oč šlo už jejich lžiproroku Mohamedovi, když dobýval Medinu mečem  – a pak se rozhodl dobýt i zbytek světa.

Nejde jim pouze o Izrael, ten je jen začátek. Dobyt má být i zbytek světa, přičemž Evropa bude jedním z prvních cílů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Spoluzakladatel Hamasu trvá na tom, že „Izrael je pouze prvním cílem, islám bude dominovat všude“ (video)

  1. Chtěl bych vyzkoušet jestli je neprůstřelnej! Islámskou otázku by jsme měli začít řešit neprodleně, protože konec konců nemá na zeměkouli žádnej mohamedán co dělat!

  2. S tou Indií a Brazílií se docela sekl. A naštěstí není až tak blbý, aby tam uvedl Rusko nebo Čínu. Ale je pravda, že na Fialu a naši pětikolku (tudíž i na nás) to bohatě stačí.

  3. Druhá generace přistěhovalců vrahy? K radikalizaci často vede rozdělená identita.nikoliv. identita je tak jako tak špatbě. od narození jim politruci vymývají mozky, ale náboženská, ideologie všude po svět zdegenerovala a je vůpasku, tak jako úpaskové ekonomiky.. globalizovaný svět vše ještě umocňuje. nekončící územní požasavky a nároky vrací historické paralely…muslimy ovládá tisíciletá fanatická nenávist vůči Židům, káfirům, jinověrcům, kterou vštěpují svým dětem od školních lavic. Mírotvorci bývají v konfrontaci se zlem naivní. Po vzniku palestinské autonomie jeden její prominentní funkcionář Fajsal Husejní veřejně přiznal, že ji „Izraelci považují za cestu k míru, kdežto my ji chápeme jako trojského koně k likvidaci židovského státu“. také vyhlásili jinověrcům svatou válku… fialovej hnus, „Všichni jsou jistým způsobem v šoku, protože i když v poslední době proběhlo hned několik útoků noži a automobilem, tak nikdo nečekal, že opět budou hrát roli výbušniny.“ ďábelská vatikánská hlupácká prostoto..Mohamed se narodil +,-, v roce 571, ale už od 7. století začali vést dobyvačné náboženské války. Islám, křesťanství, komunizmus, kapitalizmus, socializmus, fašismus, atd. různé názvy pro jeden nástroj k ovládání mas. Ideologie, která vám pomůže k získání moci, peněz, území a všeho co se vám zamane. Je to příběh starý jako lidstvo samo. Lidé na vrcholu této ideologie mají ráj na zemi, ostatní jsou užiteční idioti. Islám má ještě jeden bonus navíc. Přitahuje sadisty, kterým se líbí vraždit a mučit lidi a jako zástěrku mají islám.představte si, že si chcete zaregistrovat církev. myslíte si, že by vám dali registraci kdyby jste kryli pedofilii církví? u nás je to možné. myslíte si, že by vám dali registraci, kdyby jste kafirům vyhlásili válku jako islám? u nás je to možné. islám nezná a neuznává odluku církve a státu. s demokracií je neslučitelný. Je to invazní, parazitická, zlodějská, nenávistná a lživá ideologie, schovávající se za náboženství, která v 21. století nemá místo. Papež František: Práva migrantů by měla mít přednost před bezpečností států. přitom slimáci jim decimují a vraždí ovečky a vypalují kostely. to není žádnej malej magor, ale nebezpečnej grázl. https://youtu.be/AvFl6UBZLv4 Pojar: Násilí se z Izraele může rozrůst i do Evropy. Měli bychom se připravit, je tu pro to podhoubí. ale to je hezké, že nám český rozhlas dává super info, toto víme již od mnichovské olympiády a také jsme se dovtípili od 11.září 2001. ale dík.

    Mladí věřící se neshodnou na liberálních otázkách. Určitou reformu si ale přejí i ti konzervativní. všechny církve jsou zdegenerované a není žádné překvapení, že jim progressivistí zamotali hlavu s hodnotami. protože ani neví čím ve skutečnosti jsou. kdo hledá najde. nejsme lidské bytosti procházející duchovními zkušenostmi, jsme duchovní bytosti procházející lidskou zkušeností. každý máme svého ducha vevnitř a dokud jej neprobudíme v sobě, budeme ve zmatku. duch v nás je boží touha, není touhou po bohu – je to touha samotného boha, takže ta může být pouze probuzena tou touhou. je to touha boží v nás, která je požehnána a touha boží je síla. a boží touha je to, že vás miluje. její touha je dát vám všechny své síly a všechny své milující schopnosti. to je jeho touha. je umístěna uvnitř nás a je spící. tak když se zvedne, jeho touha je tento způsob, jakým dosáhneme své naplnění…
    Druhá generace přistěhovalců vrahy? K radikalizaci často vede rozdělená identita.nikoliv. identita je tak jako tak špatbě. od narození jim politruci vymývají mozky, ale náboženská, ideologie všude po svět zdegenerovala a je vůpasku, tak jako úpaskové ekonomiky.. globalizovaný svět vše ještě umocňuje. nekončící územní požasavky a nároky vrací historické paralely…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout