Spoluzakladatel Greenpeace Canada přiznal: „Nejsme v klimatické krizi“ (video)

Spoluzakladatel Greenpeace Canada přiznal: „Nejsme v klimatické krizi“ (video)

Stále více odborníků otevřeně přiznává, že celá klimatická agenda je jeden velký podvod, jehož cílem je razantní snížení životní úrovně většiny obyvatel, hladomor a depopulace.

Ti, kdo hlásají nesmysly o škodlivém CO2 produkovaném lidmi, jsou buď velmi slušně zkorumpovaní vědci nebo hlupáci.

Důvod, proč nyní hodlá OSN celosvětově nasadit přísnou cenzuru všech informací, které hovoří proti mainstreamem propagovanému narativu, je i fakt, že tito hlasatelé přicházející apokalypsy nemají žádné logické argumenty proti nezkorumpovaným vědcům, z nichž již 1600 podepsalo petici, která žádá zastavení této škodlivé politiky.

A proti pohádce o škodlivém CO2 se mezi jinými vymezil i jeden ze zakladatelů dnes již dávno globalisty „unesené“ organizace Greenpeace.

Spoluzakladatel Greenpeace Canada řekl hostiteli podcastu Danu Proftovi, že „klimatický alarmismus je 100% nepravdivý.“

„Nedávno říkali, že je nejteplejší rok v historii Země, ale není,“ řekl Moore Proftovi v podcastu „Counterculture.“

„Celý klimatický alarmismus – ‚klimatická katastrofa‘ – je 100% nepravdivý,“ řekl Moore. „Nejsme v klimatické krizi.“

Moore řekl Proftovi, že s klimatem se neděje nic tak radikálního, a že je nezbytné hledat pravdu a třídit, co je pravda a co není.

Moore je spoluzakladatelem Greenpeace Canada a v současné době je přímo členem CO2 Coalition, nestranické nadace, která vzdělává politické vůdce a veřejnost o důležitých příspěvcích oxidu uhličitého k našim životům a ekonomice.

Ve videu výše si můžete poslechnout celý rozhovor (anglicky).

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Spoluzakladatel Greenpeace Canada přiznal: „Nejsme v klimatické krizi“ (video)

  1. jediny kdo se tu přehřiva jsou aktivisti ne svět až si přiznaji svuj Coming Out jako ten Youtuber Kovy bude jim lepe ale at do toho svého oteplovani netlači cely svět to jen ruzni aktivisti se přehřivaji a to do konce i na asfalt uprostřed silnice a když tak radí bojuji proti CO2 tak i s Gretou se mohou odstěhovat na Mars tam budou mít od CO2 klid už navěky

  2. at si jdou aktivisti s tím bojem proti CO2 pokoj CO2 stejně jako H2O je nejduležitejši prvek pro život bez toho by nikdy život nemohl existovat tohle by měl vědět i Debil s pomocné školy at radši jdou demonstrovat za Elonem Muskem at je se svymi raketami dopravy na Mars tam CO2 není a budou mít fakt klid

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout