Miss Portugalsko vyhrál biologický muž

Miss Portugalsko vyhrál biologický muž

Po nedávné výhře muže v soutěži Miss v Nizozemsku nyní dostává korunku Miss Universe Portugalsko také biologický muž.

Ve čtvrtek 5. října, byl biologický muž jménem Marina Machete vyhlášen vítězem soutěže krásy Miss Portugalsko.

28letý stevard se stal vůbec první transkou, která vyhrála ikonickou soutěž v zemi. Marina se soutěže snažil zúčastnit několik let a letos byl nakonec byl vybrán k účasti.

Na svém instagramovém účtu napsal:

„Jsem hrdý na to, že jsem první trans žena, která soutěží o titul Miss Universe Portugal. Po celá léta jsem se nemohl zúčastnit a dnes jsem hrdý na to, že jsem součástí této neuvěřitelné skupiny finalistů.“

Marina Machete se narodil jako chlapec v portugalském městě Palmela, které patří do okresu Setúbal.  Kromě získání korunky Miss Portugalsko byl také oceněn v kategorii „nejsebevědomější Miss“.

Po svém vítězství se  nyní zúčastní 72. ročníku soutěže Miss Universe, která se letos bude konat 18. listopadu v hlavním městě Salvadoru.

V Salvadoru se k němu připojí 22letý trans model Rikkie Kollé, belgický zástupce a první transka, která vyhrála nizozemskou soutěž.

Bude to poprvé od roku 2012, kdy soutěž umožnila jejich registraci, proto budou mezi soutěžícími ve finále Miss Universe hned dva biologičtí muži.

O štěstí se před lety pokusil i Španěl Ángela Ponce. V roce 2018 byl prvním transgender soutěžícím, ale neprošel prvním kolem.

Tak co myslíte, který z oněch dvou tranďáků se ve finále Miss Universe stane vítězem (vítězkou)? Již nyní se vsadím, že někdo z nich skončí pokud ne se zlatem, tak přinejmenším se stříbrem nebo bronzem…

Dva biologičtí muži, kteří se budou účastnit Miss Universe. Oba jsou z Evropy (EU):

ObrazObraz

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

5 thoughts on “Miss Portugalsko vyhrál biologický muž

  1. Len tak mimochodom, portugalský diktátor Antonio Salazar /jeden z idolov Viktora Orbána, pretože chránil Miklósa Horthyho pred spravodlivým trestom/ bol homosexuál… a je ním aj samozvaný konzervatívec a faktický vládca Poľska Jaroslaw Kaczynski.

  2. Pokud je dovoleno, aby soutěžili lidé s plastickou operací, pak mohou rovnou soutěžit umělé panenky a roboti. Hodnotí se zjev a ten je u všech umělý. Pokud se chce přihlásit do Miss muž, nejsem proti, ale musí tak učinit bez umělých zásahů do svého těla. Alespoň bude na první pohled vidět, o co v soutěži skutečně jde. Pokud chtějí udělat soutěž plastických chirurgů nebo silikonových modelářů, mohou. Mimochodem pokud Miss bez transsexuálů znevýhodňuje muže, pak ale celá miss jako taková znevýhodňuje škaredé lidi. Proto bychom v rámci svobody měli nařídit, že minimálně v polovině případů vyhraje miss někdo škaredý. I nepěkní lidé jsou lidmi. Dále je nutné upozornit, že se jedná o diskriminaci zvířat. Sousedů pes má depresi, že se nemůže do miss přihlásit také, ale nevím, jestli je ten pes trans. A kdyby byla v porotě kočka, mohla by jej diskriminovat. Ale pokud tam nebude, budeme diskriminovat kočky. A to do toho nepočítám myši. A blechy. Příští miss by rozhodně měla vyhrát blecha, tedy spíše blešák. A musí být zelený, aby to barevným nebylo líto.

    https://sigrosada.webnode.cz/news/volba-miss/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout