Politik dokonale shrnul agendu Světového ekonomického fóra (video)

Politik dokonale shrnul agendu Světového ekonomického fóra (video)

Již roky si na srazy Světového ekonomického fóra (WEF) jezdí politické loutky z celého světa pro notičky. Tyto volené loutky pak realizují agendu nikým nevolených (j)elit.

Takzvaný „Velký reset,“ který prosazuje Klaus Schwab, je vlastně detailněji rozpracovaná Agenda 2030. Všechny politické loutky, které se srazů účastní, se také zavázaly, že budou tuto agendu plnit.

O vlivu WEF nelze pochybovat, každoročně se na srazech schází velké množství politiků, zástupců korporací, mainstreamových médií a různých politických neziskovek.

Tím, že většina lidí oddaně jejich agendu akceptuje, podílí se – většinou nevědomky – na tom, že tito diktátoři mohou ve své agendě pokračovat a zajít ještě dál.

Americký politik, host Fox News, DOKONALE shrnul agendu „Velkého resetu“ Světového ekonomického fóra v pouhé jedné minutě:

„WEF je fanatická politická organizace, která používá strach a manipulaci, jako je hysterie kolem Covidu, jako je hoax o globálním oteplování, aby lidem namluvila, že oni jsou nějakým způsobem spasitelé.

Ale ve skutečnosti vše, co děláte, je, že jim pomáháte dosáhnout jejich cíle, což je ve skutečnosti globální fašistické hnutí veřejného a soukromého sektoru a fúze velké vlády, velkých technologií a velkých peněz.

Cílem je vytvořit technokratickou vládnoucí elitu, kterou budou ideálně oni.“

„Chtějí vytvořit feudalismus 2.0, ve kterém jsme nevolníci a oni jsou páni, kteří nám vládnou… To je to, o co usilují.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Politik dokonale shrnul agendu Světového ekonomického fóra (video)

  1. Please check this free PDF booklet in English called The Great Taking. This is by a well known finance/hedge fund manager David Webb. It explains how the Western governments have sneaked into law how they will take all of your financial securities (bonds, stock, pension funds, bank saving and your house if you have a mortgage) and you will be hungry, poor and happy.
    This is a must read for everyone on the planet.
    https://thegreattaking.com/

    Podívejte se prosím na tuto bezplatnou brožuru ve formátu PDF v angličtině s názvem The Great Taking. Jejím autorem je známý finančník a manažer hedgeových fondů David Webb. Vysvětluje, jak západní vlády propašovaly do zákona, jak vám vezmou všechny finanční cenné papíry (dluhopisy, akcie, penzijní fondy, bankovní úspory a váš dům, pokud máte hypotéku) a vy budete hladoví, chudí a šťastní.
    Tuto knihu si musí přečíst každý člověk na této planetě.

  2. Feudalismus se jim nepovede. Lidé už totiž nejsou negramotná hovádka, věřící v neodvratitelný osud daný bohem a v bohem vyvolená jelita. Ti magoři se probudí s rukou v nočníku a s pepikem a jůlinkou v kleštích. Hihi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout