Matka nahé německé dívky na korbě auta v Gaze prosí o pomoc (video)

Matka nahé německé dívky na korbě auta v Gaze prosí o pomoc (video)

Jak již víte, tak mladá žena, která byla na virálním videu, na němž Palestinci zneuctili její mrtvolu, má německo-izraelské občanství, nicméně jde o německou rodačku.

„Poslali nám video, na kterém jsem jasně viděla, jak naše dcera v bezvědomí leží v autě s Palestinci a jedou po pásmu Gazy. Žádám vás, abyste nám poslali jakoukoli pomoc nebo jakékoli novinky,“ žádá nešťastná matka pravděpodobně mrtvé dívky.

Matka dívky má na mysli šokující a znepokojující video, které zachycuje trýznivé utrpení  Shani Nicole Louk, německé turistky. Byla předváděna na korbě pickupu teroristy Hamasu, kteří křičeli islámský válečný pokřik „Alláhu Akbar“ a mávali zbraněmi během překvapivého úderu proti Izraeli.

Na videu se zdá, že má na sobě pouze spodní prádlo a zdá se, že je mrtvá, i když na oficiální potvrzení její smrti se čeká. Její noha je ohnutá v nepřirozeném úhlu a jeden z mohamedánů se opírá nohou o její tělo. Tyto znepokojivé záběry šokovaly celý svět.

Zde si je můžete znovu připomenout:

Podle Daily Mail Hamas tvrdil, že žena na videu kamionu byla izraelská vojačka, ale její příbuzní ji poznali (viz info v tomto článku).

Rozhodně tak nešlo o vojačku a je pravděpodobné, že jako rodilá Němka možná ani neuměla střílet, neboť Německo má velmi přísné zbraňové zákony a mezi civilisty (zejména ženami) se tam mnoho střelců nenajde.

Žena jménem Adi Louk napsala na X: „Toto je moje sestra Shani Louk. Byla unesena Hamásem. Je německou občankou.“

Příspěvek obsahoval německý překlad stejné zprávy. „Das Ist meine Schwester Shani Louk. Sie wurde heute von Hamas entfuehrt. Sie Ist deutsche Staatsbuergerin.“

Matka Shani Louk, Ricarda, vystoupila v srdcervoucím videu a potvrdila v něm totožnost své dcery.

 

Německá státní příslušnice, byla v Izraeli jako součást turistické skupiny, když došlo k muslimskému útoku. V emotivní prosbě její matka vyzvala veřejnost, aby pomohla shromáždit více informací o tragických okolnostech smrti její dcery.

Shani byla údajně tatérkou, měla stránku na Instagramu. V červenci napsala: „Shankra festival 💗⚡️🦋🌲děkuji #shankra #shankrafestival🙏🏽🙏🏽.“ V jiném červencovém příspěvku uvedla: „Život je požehnání.“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

12 thoughts on “Matka nahé německé dívky na korbě auta v Gaze prosí o pomoc (video)

 1. ženy v Západní Evropě to budou mít horší na rozdíl od Izraele kde ženy mohou nosit i palnou zbran tohle v Německu Francii Britanii a podobně nehrozí v Evropě totiž bude politiky Kalergiho doktriny a ženy budou donuceny s němí plodit děti proto ženy namaji dovoleno nosit pepřovy sprej to aby se nemohli bránit západ i jejich občane si za to ale mohou sami když takovou politiku podporuji svoji nečinnosti totež když jim nevadi ani Brutalni šikana děti na školách od muslimských děti ty ženy v Evropě co se s muslimy dnes zahazuji na to doplati pro muslimy to jsou jen západni bile kurvy a děvky

   1. Jebat do prdele se mužeš nikdo ti v tom bránit nebude pokud sis myslel že jsem to o bílých děvkách myslel za sebe si Pošuk

    1. Seš prostě blbá bílá děvka a to neokecáš, hňupe. Nebude dlouho trvat a nějakej muslimskej bojovník ti natrhne díru tak, že ti budou muset udělat novej vývod z břicha.

     1. sereš si do huby Píčo 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 2. aki blbi rodicia, dake blbe deti. „natural selection“ v praxi. to jak tie dve svedske kravy co im odrezali hlavy v maroku nejake 3-4 roky dozadu. Ludia rychlo zabudaju ako funguje arabsky svet.

 3. „Nemecka“ rodacka s zidovskym obcanstvim toho casu na „dovolene“ v Izraely.
  Nacpat tolik nehoraznych lzi do jedne vety to dokaze jen zid.
  Zide jsou eksperty ve lhani a vykreslovani sebe jako nevinne objeti.

  Zidaci valci proti lidem vice nez 1000 let, diky internetu se zidovska infiltrace a metody boje stavaji verejnou. Diky Internetu tak budou valecne zlociny, terorismus a genocida organizovana zidy verejne odhalena. A zide potrestani po zasluze smrti, do posledniho. Plac vam vy zrudy nepomuze !

 4. To je nápad vykrucovat polonahý tělo přesně k plotu, kde přes něj jsou namačkáni ve své vlastní zemi Palestinci.Je vidět, jak je ten KoZa naprosto nesoudnej, nikoho nic nezajímá jen požitky. Je mně líto všech, kteří zemřeli na všech stranách světa a to jen pro to, aby se nosatí měli dobře a hlavně měli nad námi moc. Už si to uvědomte, za koho a proč umíráte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout