Kanada už zmrazila účty více než 800 odpůrcům režimu, včetně protestujících z „konvoje svobody“

Kanada už zmrazila účty více než 800 odpůrcům režimu, včetně protestujících z „konvoje svobody“

Trudeauova vláda, která neváhá aplaudovat vestoje nacistovi ze druhé světové války, se svými fašistickými manýry dlouhodobě netají.

Jak jednají s odpůrci zvráceného režimu, který je do značné míry ovládán Schwabovým WEF, jsme mohli vidět při protestech kamioňáků v „době covidové“ a nedávno při zavádění plošné cenzury všech nesouhlasných názorů.

A tamní režim dělá přesně to, co dělají všechny totalitní režimy se svými odpůrci: blokuje jim jejich vlastní finanční prostředky…

Od roku 2018 byly zrušeny bankovní účty více než 800 kanadským občanům, včetně stovek těch, kteří se v roce 2022 zúčastnili klíčových protestů řidičů kamionů proti covidovým opatřením, známých jako konvoj svobody.

Podle záznamů, které získal kanadský zpravodajský web Blacklock’s Reporter prostřednictvím zákona o přístupu k informacím (ATIA), bylo více než 800 kanadských občanů „zbaveno bankovních účtů“ po dobu pěti let.

Patří mezi ně stovky účastníků konvoje svobody, z nichž někteří měli také zmrazené bitcoinové peněženky. Celkem bylo zmrazeno 7,2 milionu dolarů patřících účastníkům konvoje svobody.

Prostřednictvím Reclaim the Net:

Kanadská agentura pro finanční spotřebitele (Financial Consumer Agency of Canada) byla zahlcena stížnostmi podanými regulačním orgánům, což vrhlo světlo na blokády financí, které zašly mnohem dál než jen k případům potvrzeného terorismu a praní špinavých peněz.

Při hlubším ponoru do čísel bylo odhaleno, že se finanční okovy utáhly kolem 267 bankovních účtů a 170 bitcoinových peněženek patřících příznivcům konvoje svobody, což těmto lidem zablokovalo odhadem 7,8 milionu dolarů.

Toto cvičení ve finanční cenzuře rozpoutalo síť zkoumání během slyšení 7. března 2022, kde svědčila Angelina Mason, zastupující Asociaci bankéřů.

Masonová nastínila, že zatímco Královská kanadská jízdní policie (RCMP) dodala seznam jmen, banky byly také pověřeny samostatnými příkazy, aby uplatnily svůj úsudek při identifikaci majitelů účtů pro de-banking.

Při kanadských konvojích svobody docházelo k blokádám, při nichž řidiči kamionů požadovali ukončení požadavků na povinné očkování a ukončení restrikcí.

V této epizodě se kanadská vláda Justina Trudeaua uchýlila k drakonickým opatřením k potlačení protestů, včetně zatčení vůdců protestů a dokonce i politiků, kteří podporovali jejich aktivity.

 Celkem 191 účastníků konvoje svobody bylo kanadskou policií obviněno z různých trestných činů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Kanada už zmrazila účty více než 800 odpůrcům režimu, včetně protestujících z „konvoje svobody“

  1. Konvoj svobody byl rozvrácen nesvobodně, jak jinak, čekat od vola laškujícího s živými esesáčky něco jiného opravdu nelze a nikdy jinak.

  2. Nepochybujem o tom, že „voľby“ boli zmanipulované v prospech prefíkaného moslimského liberálno-fašistického netvora Trudeaua, oproti ktorému bol aj cisár Nero neškodný amatér…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout