Jourová představila nový zákon, který má za cíl posílit jednostrannou propagandu, lidé jí to na X dali pěkně sežrat (video)

Jourová představila nový zákon, který má za cíl posílit jednostrannou propagandu, lidé jí to na X dali pěkně sežrat (video)

Jak již víte, tak od 25.8. mají všechna sociální média na území EU cenzurovat vše, co je v rozporu s politikou EU.  Majitelům velkých platforem hrozí drakonické pokuty, pokud nebudou cenzurovat „závadné“ příspěvky.

Co je a není závadné samozřejmě kontrolují Bruselem (a tedy i vámi) placení cenzoři, kteří se nazývají „ověřovatelé faktů,“ ale na údajně „závadné“ příspěvky může upozornit kdokoli.

Nedávno tak byla například cenzurována (zneviditelněna na území EU) některá videa z kanálu, který šířil zcela pravdivé informace z Lampedusy.

Jourová nyní představila takzvaný „Návrh na ochranu svobody médií, “ což je však v podstatě  pouze podpora mainstreamových propagandistů, dlouhodobě dotovaných z EU – tedy „nositelů jediné pravdy.“

Od února by již měla cenzura potkat i další internetové platformy, jako např. Telegram, Odysee, Rumble a mnoho dalších.

Cenzurovány jsou už nyní i velké vyhledávače, na nichž by se měly ve výsledcích vyhledávání objevit výhradně odkazy na „nezávadná“ – tedy propagandistická – média.

A zatímco média, která se bruselské sebrance nehodí do krámu, budou cenzurována, tak mainstream, který bude nadále vést stejnou tupou propagandu, bude odměňován víc než dosud.

Tedy – lépe řečeno – bude za propagandu jediného přípustného názoru odměňován tučnými dotacemi.

Jak na nový cenzurní zákon reagovali uživatelé X (Twitter)?

Hned první diskutující reaguje velmi příhodně, neboť právě Asange patří k těm, kterým bruselská sebranka v žádném případě pomáhat nechce:

Ano? Řekněte mi, co jste udělal pro Juliana Assange?

A níže jsou další:

Nasaďte si malý černý knír, abychom pochopili váš skutečný názor!

Aspiruje EU na to být SSSR?

Mohu pouze konstatovat, že zásady, které jsme se naučili v Evropě během renesance, již v EU neexistují.

Skuteční novináři jsou občanští novináři – ne vaši placení propagandisté!

Vše, co chcete, je cenzura – zmizte!

Nepotřebujeme nic chránit. Nechte nás na pokoji!

Někdo vložil i toto video, v němž ruský disident Vladimir Bukovskij, který strávil celkem dvanáct let v psychiatrických věznicích, pracovních táborech a věznicích Sovětského svazu, přirovnává EU k SSSR – jen v západním hávu:

A dále pokračují tyto reakce na Jourovou:

Woke fašisté

Více tyranie

Pryč s Eu

Není to o svobodě, je to o kontrole. Obyčejný newspeak:

Cenzura, ne svoboda médií.

Další vložil video Asange, který připomíná, že v případě všech válek v posledních desetiletích média lhala. Přiznává, že korporátní média jsou jen nástroje propagandy:

A německý uživatel X (twitteru) píše: Promiňte, ale jaká demokracie? Ta reprezentativní? Přiznejme si to … nikdo z vás členů EU nebyl zvolen lidmi. Měli jste štěstí, že jste byli ve správný čas na správném místě. Místo debaty o kontrole médií byste měli debatovat o tom, jak změnit volební proces.

A další píší:

„Naše demokracie“ – nemyslím si, že tento termín znamená to, co si myslíte, že znamená.

Jste  orwellovští: V čem je špehování novinářů „svobodou“?

Cenzurní válečné prase.

Jaký vtip. Kontrolovat „narativ“ je vaším jediným cílem – totalitním, antidemokratickým a urážkou lidí, kterým máte sloužit. Ostudné!

Přestěhujte se do Severní Koreje!

Ne, Holanďané řekli Evropské unii NE, nikdy jsme nehlasovali pro tento nedemokratický systém!

Je to o svobodě nebo kontrole ?

A další přidává tento obrázek:

Obraz

A reakce na Jourovou pokračují:

Je životně důležité, aby pravice převzala Evropskou unii a zavedla svobodu projevu, právo na držení zbraní a nízké daně na celém kontinentu. Současná vláda EU je nelegitimní.

Charta EU neumožňuje cenzuru.

Jourová, Reichskommissar für Volksaufklärung und Propaganda.

Váš systém je tak dobrý, že potřebuje povinnou cenzuru. @Starlink Bude váš systém způsob, jak to obejít? Pokud ano, musím si ho koupit co nejdříve.

Cenzura Stasi.

Ano, mysleli jsme si, že Ministerstvo pravdy je jen fikce a román.

Všichni si pamatujeme, kdo jiný rád ovládal média a zprávy:

Obraz

Prosím, ještě jednou stejnou otázku. V případě, že vám opravdu záleží na svobodě novinářů. Co uděláte pro pana Assange? Je pro vás také špion, a ne novinář? Smutný příběh hry, kterou hrajete.

Ach ano. Myslím, že Němci mají nějaké zkušenosti s „ochranou žurnalistiky a svobody informací“. Určitě byste se jich měli zeptat.

Obraz

Pěkné balení „cenzury.“

Myslíš jako držet #JulianAssange ve vězení?!

1984

EU není projekt svobody. Je to kontrolní projekt.

Nyní se cenzura nazývá svoboda. Ministerstvo pravdy.

Co to sakra je? 1984?

Oslava cenzury jako „svobody médií“. Ano, mnozí si mysleli, že je to nemožné.

EU a svoboda sdělovacích prostředků??? Všechna hlavní média v Evropě jsou cenzurována.

Někdo Jourové poslal tento přeložený příspěvek:

Nikdy by mě nenapadlo, že člověk bude žít dost dlouho na to, aby viděl, jak EU zastíní Severní Koreu, pokud jde o represi tisku. Jsou to země, které bývaly majákem svobody v 80. letech, kde se stala chyba?

Je celkem jasné, že lidé musí skoncovat s „vašimi demokraciemi“.

Obraz

Ach, nic jako státní cenzura nikdy nepomohlo pokroku společnosti. Človíček s knírkem by byl pyšný.

„Zákon o svobodě médií“ je nejklamavější použití orwellovské dvojí řeči, jaké jsem kdy slyšel! To je PATOKRACIE proti lidským právům. Věro, jsi ukrutný člověk, který pomáhá potlačovat plebs, který nenávidíš. Jsi hnusná.

Opak toho, čím se chlubíte. Občané EU nechtějí cenzuru!

Nikdo nevěří médiím , a to z dobrého důvodu.

Naštěstí východoevropské země už chápou, kam to směřuje, protože tam už za komunismu byli… UŽ NIKDY! Probuďte se, vstaňte, lidi!

A hned několik lidí připomnělo Jourovou a její rozhovor o cenzuře na srazu v Davosu letos v lednu, v němž pohrozila restrikcemi, pokud se Musk nepodvolí cenzurním nařízením EU:

Reakcí je bezpočet, nemá cenu vše vypisovat, nicméně je vidět, že Jourová po celých 9 let, co je na svém postu, koná proti zájmu nejen této země, ale i všech dalších zemí EU.

A nakonec nezapomeňte, kdo tuto osobu, která nám tak dlouho dělá ostudu v celé Evropě, na její dobře placený post 2x za sebou dostal…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Jourová představila nový zákon, který má za cíl posílit jednostrannou propagandu, lidé jí to na X dali pěkně sežrat (video)

  1. co čekat od proBruselske ANO už mají ty svině domluveno po dalších parlamentních volbách jít do vlády s ODS momentalně máme silně ProBruselskou vládu až padne vláda budeme mít silně ProBruselskou vládu

  2. V tom Bruselu musí řádit jakási infekce když se tam totiž člověk dostane tak zpravidla většinou dostane amok! Tedy ne všichni se zblázní, ale valná většina tam zešílí! Jourový se to přihodilo taky.

  3. Zabiť tú novodobú Irmu Greseovú … je málo! Niekto by mal povedať moslimom v Bruseli,že Jourová je Židovka a majú teda plné právo ju poslať na druhý svet… To isté Šefčovič.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout