Již 1% našich spoluobčanů si nechalo aplikovat experimentální injekci, otestovanou na 20 myších bez kontrolní skupiny

Již 1% našich spoluobčanů si nechalo aplikovat experimentální injekci, otestovanou na 20 myších bez kontrolní skupiny

Možná jste také narazili na zprávu, že již více než 100 000 našinců si nechalo aplikovat 5. dávku (pro některé jedince šlo o dávku čtvrtou) experimentální genové injekce.

A – jak uvádí „vždy pravdivé“ Novinky – o injekce je prý zájem.

Nevím, co znamená, že je o takzvanou „vakcínu“ zájem, když od začátku září, co je k dispozici, se pouze 1% spoluobčanů rozhodlo, že si ji nechají aplikovat.

Přes 100 000 lidí se tedy rozhodlo, že se stanou pokusnými subjekty v dalším experimentu, protože tuto takzvanou „vakcínu“ zatím netestovali na žádných lidech.

Testy proběhly na 20 myších – a to bez kontrolní skupiny.

Dr. Peter McCullough, který měl možnost do studie nahlédnout, k tomu uvedl:

Zveřejněné základní snímky Pfizer ukazují, že proběhl jediný experiment s deseti myšmi, kterým byla podána předchozí bivalentní vakcína BA4/BA5, a deseti myšmi, kterým byla podána nová monovalentní vakcína XBB.1.5. Byly očkovány dvakrát s odstupem 21 dnů.

V hlavních prezentacích společnosti Pfizer nebyly předvedeny žádné studie na lidech. Je nemožné předvídat, co se může stát s jedinou injekcí u lidí.

Z toho tedy logicky vyplývá, že ti, kdo se rozhodli, že si nechají dávku aplikovat, budou součástí pokračujícího experimentu.

V USA si nechala tuto novou experimentální genovou terapii aplikovat dokonce 2% populace s tím, že tam se ovšem začínalo o něco dřív než u nás, takže jejich počty možná brzy doženeme.

Nejžalovanější firma na světě – Pfizer, od které tyto „báječné vakcíny“ pochází, nyní řeší nepříjemné finanční problémy. Neočekávaný pokles tržeb i akcií vede v Pfizeru k propouštění a zdá se, že nyní i k potřebě „prodat“ další experimentální injekce.

Proto zřejmě tyto optimistické články, které se v poslední době objevují na mainstreamu v mnoha dalších zemích.

Už 100 000 lidí se u nás rozhodlo, že  si podají tyto „báječné vakcíny,“ tak se jistě další rádi přidají, jakmile si tento článek přečtou.

A za měsíc se možná dočteme, že je zájem přímo obrovský, protože naočkovaných je již 200 000 lidí, ne-li čtvrt milionu.

Jen by mne zajímalo, jaký by byl skutečný počet těch, kdo si došli pro dávku, kdyby tito jedinci věděli, že jediným, kdo tyto „báječné vakcíny“ před nimi otestoval, bylo pouze 20 myší….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Již 1% našich spoluobčanů si nechalo aplikovat experimentální injekci, otestovanou na 20 myších bez kontrolní skupiny

 1. Já se nechal píchnout už čtyřikrát, jsem naprosto zdráv a dokonce mi penis i v pozdním věku stojí jako junák na stráži.
  Děkuji společnosti Pfizer za kvalitní léčivo a ještě lepší vedlejší účinek, který oceňuje nejen má manželka ale i tři milenky.

 2. Lidé jsou hloupý tvorové. Bez přemýšlení a mozku je zhruba 10%populace.
  Nevadí jim to.
  Další záležitosti může být i vražda. Pokud se chce někdo někoho zbavit, je třeba nesvéprávný, starý, nemocný a jeho děti nebo pečovatele jim vrazi experiment

 3. tak je z textu jasně poznat, že MUDr. Jebavý asi nebude doktor, ale obyčejný pablb, který má za úkol psát vylhané hovadiny a ještě si u toho myslí jak je zajímavý.

 4. Otázka zůstává, jak věrohodný to číslo 100 000 je. Kokoti na novinkách si můžou psát co chtěj. Taky psali, že první dávka všechny ochrání… Těm zmrdům už nevěřím ani ň.

 5. a což takhle opustit WHO když není povinnost tam být a bylo by vyřešeno ale to by na to musel mít někdo koule že? A ne skákat jak opice podle toho co kolektivní západ chce jsou to tragédi na které se bude vzpomínat s odporem a záští

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout