Vědci vytvořili lidskou „entitu“, která nemá ani matku ani otce.  Jaké to může mít důsledky?

Vědci vytvořili lidskou „entitu“, která nemá ani matku ani otce. Jaké to může mít důsledky?

Jak zajistit, aby byli všichni lehce ovladatelní – a zcela dobrovolně pod 24hodinovým dohledem – a k tomu i plně poslušní, aniž by se diktatuře vzpírali? Zřejmě ideálním způsobem, jak si takový lid zajistit, je vytvořit si ho a také „správně“ vychovat…

Vědci z celého světa si nadále hrají na „boha“ a my všichni budeme muset žít s následky. V tajných laboratořích po celém světě se každý den provádějí neuvěřitelně bizarní experimenty. 

Je třeba především varovat před smrtelnými nemocemi vyvinutými v takových laboratořích, ale provádějí se i jiné typy extrémně šílených experimentů.

Například se uvádí, že týmu výzkumníků se podařilo vytvořit lidskou „bytost“, která nemá ani matku, ani otce. Ona bytost dokonce vznikla bez spermatu, vajíčka nebo dělohy.

Vědci uvádějí, že vypěstovali raná stádia lidské bytosti podobné embryu bez použití spermií, vajíčka nebo dělohy.

„Model embrya“ dokonce uvolňuje hormony, které vyvolají pozitivní těhotenský test.

Je to jako ze sci-fi románu.

Říkají nám, že používání takových „entit“ usnadní lékařský výzkum a upřímně řečeno, kdo ví, nač je skutečně nakonec budou chtít využít.

Každopádně by to v žádném případě nemělo být legální.

Ale je to legální.

Tento výzkumný tým dokázal vytvořit lidskou „bytost“ bez matky nebo otce, počínaje naivními kmenovými buňkami…

Místo spermií a vajíček byly výchozím materiálem naivní kmenové buňky, které byly přeprogramovány tak, aby měly potenciál transformovat se do jakéhokoli typu tkáně v těle.

Podle BBC byly použity chemikálie k vyvolání těchto kmenových buněk, aby se vyvinuly do čtyř jedinečných typů buněk zapojených do nejranějších fází vývoje lidského embrya…

  • Epiblastové buňky, ze kterých se vyvíjí vlastní embryo (nebo plod).
  • Trofoblastové buňky, které dávají vzniknout placentě
  • Hypoblastické buňky, které tvoří žloutkový váček
  • Extraembryonální mezodermální buňky

Tyto typy buněk byly poté smíseny v přesném poměru  – a to, co se stalo potom, je extrémně alarmující…

Celkem 120 těchto buněk bylo smícháno v přesném poměru – a pak vědci ustoupili a dívali se.

Asi 1 % směsi se samovolně složilo do struktury připomínající – ale ne identické – lidské embryo.

Profesor Jacob Hanna z Weizmannova institutu je vedoucím týmu, který prováděl tento výzkum, a tvrdí, že „entita“, která byla vytvořena, je ve skutečnosti učebnicovým obrazem lidského embrya ve věku 14 dnů…

„Toto je skutečně učebnicový obrázek lidského embrya ve věku 14 dní, který nikdy předtím neexistoval,“ říká profesor Hanna.

Pokud taková bytost dokáže přežít až do této fáze, mohla by dojít celou cestu a stát se skutečně plnohodnotným miminkem?

Nyní, když došlo k tomuto průlomu, je jen otázkou času, kdy to někdo zkusí.

A představte si, jaký to bude mít dopad, pokud se to nakonec bude dít ve velkém měřítku. Děti by mohly být chovány doslova ve velkém kdekoli na světě.

Namísto přirozeného porodu by si rodiče mohli jednoduše objednat miminko, které splňuje určité požadavky. A všechna miminka narozená s „vadami“ by byla nevyhnutelně vyřazena.

Alternativně si lze snadno představit celé armády „chované“ tyranskými vládci, jak jsme to viděli v některých sci-fi filmech.

Byly by takové „bytosti“ skutečně lidmi?

Je toho tolik, co nevíme, a doufejme, že tento druh „výroby člověka“ bude zakázán, takže se to nikdy nedozvíme.

Bohužel, v současnosti vědeckou komunitu brzdí jen velmi málo.

Většina populace neví, co se v těchto tajných laboratořích děje, a zdá se, že většinu  politiků to nezajímá. A tak bude „věda“ i nadále postupovat po celém světě s velmi malým odporem.

Kromě experimentů, které vytvářejí nový život, hledají vědci také způsoby, jak přelstít smrt.

V posledních letech se výměna krve stala mezi americkými miliardáři velmi horkým trendem. Zde je jen jeden příklad…

Bryan Johnson donedávna platil statisíce dolarů za to, aby si každý měsíc nechal vstříknout litr plazmy svého dospívajícího  syna do jeho vlastního stárnoucího krevního řečiště.

„Nikdy jsem nevěnoval tolik pozornosti tomu, co jí, protože to jde do mého těla,“ říká 46letý americký technologický podnikatel v novém podcastu The Immortals. 

Do těla svého 70letého otce také pumpoval vlastní plazmu, aby zlepšil jeho upadající fyzické a kognitivní zdraví: „Byl to jeden z nejdůležitějších okamžiků celého jeho života. A pro mě to bylo stejné.“

Johnson nadále platí 2 miliony dolarů ročně za výzkumný tým, který studuje, jak můžeme žít déle – a rozhodně není jediným bohatým mužem v Silicon Valley, který si pravidelně mění krev.

Lidé jako Johnson mají více peněz, než kdy použijí. Ale vědí, že jejich dny jsou omezené.

V zoufalé snaze „koupit si více času“ doslova vstřikují krev mladých lidí do vlastních žil. A mnohdy jde o krev dětí, jichž jsou pro tento účel ročně uneseny miliony.

Opět je to jedna věc, která by se neměla dělat, ale v jisté komunitě je velmi častá. A pravděpodobně je to také nebezpečné.

Ale nikdo je nezastaví.

Tempo vědeckých změn bude i nadále exponenciálně narůstat. Časem se náš svět promění v něco podivnějšího, než o čem Hollywood kdy snil.

Naše sebedestruktivní sklony nás brzy zcela zničí a žádný „výzkum“ v tu chvíli nedokáže věci zvrátit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Vědci vytvořili lidskou „entitu“, která nemá ani matku ani otce. Jaké to může mít důsledky?

  1. Toto a umělá inteligence jsou pro lidstvo nejnebezpečnější, protože grázlů, pablbů, psychopatů se zbytnělým egem, Chazarsionistů deroucích se k rozhodování je až příliš.

  2. Ať „vytvoří“ cokoliv – nikdy do té kreatury nevstoupí lidský duch, a taky to i rychle chcípne. Tyto pokusy jsou proti Boží Vůli – a přesně tak budou i „odměněny“.

  3. “Vědci vytvořili lidskou „entitu“, fantas magorii. Ctějí se rovnat stvořiteli všeho živého, oni sami jsou jeho produktem i se svobodnou vůlí, tož kdo chce kam, pomožme mu tam. Následky si ponesou sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout