V EU se připravuje děsivý zákon, který by Bruselu umožnil nařídit celounijní stav nouze (video)

V EU se připravuje děsivý zákon, který by Bruselu umožnil nařídit celounijní stav nouze (video)

Většina z vás si nyní zřejmě vybavila situaci, jaká zde byla za covidismu. Tedy na předem velmi dobře zinscenovanou frašku, do které se politické loutky zapojily podle instrukcí svých loutkovodičů.

Tehdy se však podařilo většinu lidí doslova „zhypnotizovat,“ takže  věřili, že je zde nějaká strašlivá smrtící epidemie.

A pak dokonce byli mnozí schopni uvěřit i smysluplnosti ve skutečnosti zcela nesmyslných či dokonce ničivých nařízení, které vlády na základě pokynů vydávaly.

Mnoho lidí se mezitím probudilo a není jisté, že nyní by bylo poslušných tolik jako posledně. Navíc podle všeho EU nemá na mysli ani tak nouzový stav pandemický jako spíš klimatický.

A lidí, kteří již pochopili, že je celá uhlíková klimatická agenda podvod, postupně přibývá a hrozí, že ne ve všech zemích by byly vlády při zavádění nouzového stavu úspěšné.

Nyní by tak měla nouzový stav vyhlašovat přímo EU. A to třeba právě klimatický.

V jeho rámci byste opět přišli o všechna svá práva. Tentokrát by se ovšem nesledovalo očkování či roušky, ale vaše spotřeba masa, pohonných hmot, cestování a mnohé další – jednoduše vaše uhlíková stopa.

A byl by samozřejmě omezen i pohyb, jak to již známe z „doby covidové.“

Bylo by samozřejmě možné zablokovat odpůrcům finance, stejně tak zablokovat weby, které by nebyly v souladu s agendou a cenzurovat sociální sítě.

Důsledky takového klimatického nouzového stavu, který by bylo možné donekonečna posunovat, by byly dalekosáhlé.

To, co EU připravuje, včera při projednávání okomentoval také holandský europoslanec (holandsky s anglickými titulky, níže překlad):

„Když je politikům dovoleno ignorovat základní práva v mimořádných situacích, vytvářejí nouzové situace, aby ignorovali zákon,“ řekl europoslanec Marcel de Graaff (FVD) v Evropském parlamentu.

„Nouzový nástroj pro jednotný trh dává politikům téměř absolutní moc zbavit občany jejich svobody, majetku a základních práv,“ varoval.

„Vymyšlená nouzová situace je již zde: klimatická krize.“ Podle De Graaffa neexistuje žádná klimatická krize, stejně jako nebyla žádná život ohrožující pandemie.

„Je tu demokratická krize. S tímto nástrojem může vláda okrást kritické občany o jejich bankovní zůstatky a důchody, o jejich domovy a podniky, o jejich auta a dokonce i o jejich děti,“ řekl europoslanec.

„Tento návrh znamená konec demokracie a právního státu. Nástroj pro mimořádné situace na jednotném trhu mění Evropskou unii v dusivou komunistickou diktaturu. Proto musí být tento návrh okamžitě vyhozen do koše,“ zdůraznil De Graaff.

Tolik proslov holandského europoslance, který měl naznačit záměry EU.

Zákon již prošel výborem, kde je jen několik málo europoslanců (za ČR je tam Zdechovský a za Slovensko Nicholsonová – oba hlasovali pro).

Dnes odpoledne bude o tomto děsivém zákonu, který by platil pro celou EU, hlasovat již celý europarlament. 

Jak hlasování nakonec dopadlo (tedy zda byl zákon schválen nebo ne) a jak kdo hlasoval za ČR i Slovensko, vám sdělím buď ještě dnes navečer nebo nejpozději zítra ráno, podle toho, kdy budou výsledky hlasování k dispozici.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “V EU se připravuje děsivý zákon, který by Bruselu umožnil nařídit celounijní stav nouze (video)

  1. Nevim kde berou tu drzost, aby EU nařizovala a tvořila jakési zákony, které nemají nic společného s národnémi státy, které EU NERESPEKTUJE. FUCK THE EU.

  2. seru na EU seru jim do huby at jdou do pice nicemu jsem se nepdrizoval ani za kovidobuzerantismu behem lockdownu byl jsem totiz normalne venku a mel jesem je nahaku nikomu se podrizovat nebudu at shoreji v pekle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout