Sorosův syn si stěžuje, že další prezidentské vítězství ve stylu MAGA by „ohrozilo“ globalistickou vizi podkopáním jednoty EU

Sorosův syn si stěžuje, že další prezidentské vítězství ve stylu MAGA by „ohrozilo“ globalistickou vizi podkopáním jednoty EU

Před časem již zcela oficiálně převzal Sorosovo impérium jeho syn Alexander, který však již poměrně dlouho svého otce doprovázel při jeho cestách po celém světě.

Nyní je to tak on, kdo bude rozhodovat, kam jeho neziskovky nacpou peníze v zájmu usměrnění politiky podle představ globalistů.

K tomu patří i nemalé investice do amerických demokratů, jejichž hlavním sponzorem jsou právě Sorosovi. Sám Alexander Soros je od nástupu Bidena v Bílém domě velmi častým hostem.

Některé průzkumy z poslední doby naznačují, že by volby v příštím roce mohl vyhrát právě Donald Trump, případně jiný republikán (to tehdy, pokud by se Trumpa podařilo z volebního klání odstranit).

Alexander Soros se obává, že by se tím mohla poněkud „splašit“ i dosud velmi poslušná Evropa, která je nyní pod velmi přísným dohledem Deep state.

Alexander Soros, syn arciglobalisty zakladatele Open Society George Sorose, píše v komentáři, že se obává, že další Trumpovo vítězství nebo vítězství ve stylu „MAGA“(tedy vítězství republikána, který není přímo napojen na Deep state) v amerických volbách ohrozí „jednotu“ globalistů v Evropě.

„Věřím, že vítězství republikánů ve stylu MAGA v amerických prezidentských volbách v příštím roce by nakonec mohlo být pro EU horší než pro USA,“ píše Soros mladší.

Pokračuje: „Takový výsledek ohrozí evropskou jednotu a podkope pokrok dosažený na mnoha frontách v reakci na válku na Ukrajině.“

Jaký pokrok?

Soros také poznamenal, že „by nemělo být absolutně žádných pochyb o tom, že budeme i nadále podporovat naši nadaci na Ukrajině. Jsme hrdí na to, že síť skupin občanské společnosti, kterým pomohla, s více než 250 miliony dolarů od roku 2014, hrála tak důležitou roli v odolnosti Kyjeva tváří v tvář strašlivé ruské agresivní válce.“

Vyzval také EU, aby předala členství balkánským zemím, aby posílila evropskou bezpečnost a vyhnula se vytváření geopolitického vakua.

Trump tvrdil, že rychle ukončí válku na Ukrajině během jednoho dne, pokud bude znovu zvolen, tím, že přeruší financování.

„Řekl bych Zelenskému,“ řekl Trump, „už ne, musíš uzavřít dohodu.“ Řekl bych Putinovi: „Pokud neuzavřete dohodu, dáme jim hodně. Dáme víc, než kdy dostali, pokud budeme muset,“ řekl. „Budu mít dohodu hotovou za jeden den, jeden den,“ řekl.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Sorosův syn si stěžuje, že další prezidentské vítězství ve stylu MAGA by „ohrozilo“ globalistickou vizi podkopáním jednoty EU

  1. Zešílel, nebo není při smyslech. Jakápak jednota? Vždyť na globalisty a EU každý kálí. ONI si snad myslí, že jsme s nimi zajedno? Pane docente Chocholoušku, máte tady zásilku 🙂

  2. Iba v jednom prípade by mal Sándor Soros uspieť: v pokuse o zvrhnutie najkrutejších diktátorov Európy – Erdogana, Orbána, Kaczynského. Samozrejme v spolupráci so CIA a ak bude treba, aj s použitím násilia. Oni sami majú už roky nikým a ničím neobmedzenú moc a sami sa jej dobrovoľne nikdy nevzdajú. Už aj preto,že predstavujú vážne nebezpečenstvo pre svojich susedov a chcú čím skôr okupovať „ukradnuté“ územia, treba ich neľudské režimy čím skôr rozdrviť na prach a nahradiť ich niečím ultraliberálnym. /Napriek oddanosti NATO, EÚ a Izraelu sa nesmie stať, aby spomínaní traja zločinci vládli doživotne – treba ich odstaviť od moci./ Keby profesionáli zo CIA zavraždili aj Trumpa,tiež by som nebol proti.

  3. Tyto odporne kreatury jsou pouze loutky loutkovodicu, kteri plni jejich rozkazy. Za me urcite zlikvidovat cely DEE STATE, NA PRVNIM MISTE. Potom lotkovodici DS, nasledne zlikvidovat loutky a to jednosmernou na GITMO, tecka hotovo dvacet. Bez milosti, bez slitovani, povesit kulema do pruvanu. Taci zmrdi a to pisi velice slusne si ani nic jineho nezaslouzi. A jeste jednu poznamku. Vite kdy nastane ten zlaty vek? Az se vsichni na celem svete dozvi uplnou pravdu. Zatim jsou tady jen utrzky pravdy ale i za ne diky bohu. Protoze jakmile se cela pravda vyjevi na svetlo bozi, pada jejich moc nad celym svetem. A oni to moc dobre vedi a toho se boji nejvice. Cenzura a lzi jsou jejich domenou. Ale vseho do casu, a ta pravda se nada zamlcet ani umlcet, viz biologicka genocida naroda ocko vakcinami. Drzme vysoke vibrace vse nabira silu toboganu.

  4. Jak směšné a zároveň nebezpečné, kdy rodina Sorosů – maďarských etnických židů si z neznámého důvodu osobují právo řídit procesy v USA a Evropě. Uplácejí politiky a média po celém světě a nestydí se říkat takové věci jako řekl starý Soroš, že prezidenta Havla si vodil jako loutku na provázku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout