Rozhovor Tuckera Carlsona s mužem, který potvrdil, že měl vztah s Barackem Obamou (video)

Rozhovor Tuckera Carlsona s mužem, který potvrdil, že měl vztah s Barackem Obamou (video)

Již delší dobu se hovoří o tom, že Barack Obama je ve skutečnosti homosexuál, což je ovšem informace, kterou dokonce i on sám již nepřímo potvrdil.

Nyní vydal svědectví muž, který měl údajně s Barackem Obamou na konci 90. let sexuální vztah.

Zatímco je Michelle Obamová  na dovolené na Mallorce, Larry Sinclair  vypráví Tuckeru Carlsonovi o jeho drogami poháněném dovádění s Barackem Obamou.

Michelle Obamová údajně pobývá s bývalým americkým velvyslancem ve Španělsku Jamesem Costosem a jeho partnerem Michaelem Smithem.

A zatímco si Obamova manželka užívá na Mallorce, doma v USA se rozkrývá  skandál, který se týká jejího manžela.

Larry Sinclair řekl bývalému moderátorovi Fox vše o svém sexuálním vztahu s Barackem Obamou.

„V roce 2008 vyšlo najevo, že Barack Obama měl sex s muži a kouřil crack, a objevil se chlap, Larry Sinclair, a řekl: Podepíšu místopřísežné prohlášení, že měl skutečně homosexuální vztah. Půjdu na detektor lži a zopakuji, že to udělal. Kouřil jsem crack s Barackem Obamou a měl s ním sex. No, to byla samozřejmě pravda,“ řekl Tuckeru Carlsonovi během rozhovoru.

„Nikdo to nenahlásil, ne proto, že by se báli sexu nebo drog, ale proto, že vedoucí Obamovy kampaně řekli, že každý, kdo o tom informuje, nebude mít přístup k Obamově kampani, a tak o tom neinformovali.“

Larry Sinclair řekl Tuckerovi o svém prvním sexuálním setkání s Barackem Obamou, které zahrnovalo kokain a další drogy.

„Jasně. Zastavili mě v baru a byl tam jeden chlápek, který mi byl představen jako Barack Obama. Dal jsem Barackovi 250 dolarů, abych zaplatil za koks. Dali jsme si lajnu na podnos na CD  a další věc, kterou si pamatuji, je, že měl malou dýmku a kouřil. Takže jsem mu začal mnout rukou po stehně, abych zjistil, kam to až zajde, a šlo to směrem, kterým jsem to zamýšlel,“ řekl Larry Tuckerovi.

Larry Sinclair poprvé zveřejnil svá obvinění v roce 2008, těsně před Obamovými prvními prezidentskými volbami, když tvrdil, že kouřil crack a měl sex s Obamou.

Navzdory Sinclairovu trestnímu rejstříku a široce zpochybňované povaze jeho tvrzení, Tucker Carlson hlasitě podporoval Sinclairův příběh a trval na tom, že obvinění jsou pravdivá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Rozhovor Tuckera Carlsona s mužem, který potvrdil, že měl vztah s Barackem Obamou (video)

  1. Ktovie, či sa moslim Obama so svojou skutočnou orientáciou pochválil pri jednej z mnohých audiencií aj saudskoarabskému kráľovi…

  2. Barak je gay a jeho partner je ladyboi s pahrbkem mezi nohama. Tak jako makaronovo ladyboi, a charlese, camil. Jsou to transky. Barakovic deti jsou jedna holka a druhy ten mladsi je kluk. Samozrejme nejsou jejich biologickymi detmi. Stejne jako Megan od Harryho nikdy jako muzska osoba nemohla byt tehotna. Deti jim porodila nahradni matka, aby se nereklo ze? Biologicti muzi proste zatim opravdu nemuzou byt tehotni. Celebrity jako lady gaga, celine dion, tina tarner, wiliamsky tenistky, obamova, makaronova,camila, megan, jsou biologicti muzi. Je to dobre videt na jejich rysech tvari.

    1. Ano oba jsou trans, Jejich otec je tak vychovaval. Kdysi o nich byl clanek, jak to je doopravdy. Nemuzu ho dohledat.Nejspis je asi vymazany.Jak rikam je to mnoho let zpet.

  3. V USA to už podruhý vyhráli! Obama kuřbuřt narozený v Keni a teď senilní stařík co ho vyhrabali v jejich eldéence co se víc válí po zemi než chodí po svejch, Biden!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout