První evropské megaměsto Tristate City se stává realitou: Pro jeho účely se již připravují 3 velká datová centra

První evropské megaměsto Tristate City se stává realitou: Pro jeho účely se již připravují 3 velká datová centra

Před časem jste si zde mohli přečíst o projektu prvního megaměsta v Evropě. Má zabírat téměř celou oblast Beneluxu a docela velkou severozápadní část Německa.

Mnozí považovali – i přes již připravené projekty – toto megaměsto za pouhou konspiraci. Jenže s jeho výstavbou zcela jistě souvisí také vyvlastňování farem, které možná překáží mnoha projektům navrženým v rámci výstavby města s celkem 30 miliony obyvatel.

Chytré město, které bude rozděleno na 15minutové zóny, bude prvním takovým dystopickým útvarem v Evropě. A jak se nyní ukázalo, tak příprava již došla do fází, které napovídají, že z těchto plánů nebude jen tak cesty zpět.

V německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko jsou plánována tři obří datová centra pro Tristate City. To prozradila bývalá radní německých Zelených Beate Schmidt-Härlen  De Andere Krant.

Schmidt-Härlen bije na poplach: námitky občanů proti územnímu plánování jsou smeteny ze stolu a média mlčí. „Rozhodování je stínové.“

Záměrem je, aby datová centra byla umístěna v Grevenbroichu, Bedburgu a Bergheimu. Datové centrum v Grevenbroichu, takzvaný hyperscaler, má být 40 metrů vysoké, pohltí 23 hektarů půdy a potřebuje 50 megawattů energie, stejně jako město s 350 000 obyvateli.

Schmidt-Härlen, nestranická městská radní Grevenbroichu, říká, že datová centra jsou potřebná pro rozvoj Tristate City.

Když byla ještě u Zelených, kritizovala plány na datové centrum. Bylo jí doslova řečeno, že musí dát svolení, jinak už nebude ve straně vítána.

Podle ní realizace Tristate City prochází městskými samosprávami, které raději drží jazyk za zuby, aby nepřišly o evropské dotace, neboť na projektu má EU obzvláštní zájem.

Schmidt-Härlenová také říká, že tomuto projektu je obětována cenná příroda a nejlepší zemědělská půda. Navíc tento asfaltovaný pozemek o rozměru 30 fotbalových hřišť již neumožňuje průchod dešťové vody.

„Ne, nemyslím si, že to je něco, co bychom měli chtít.“

Tristate City je projekt, jehož cílem je přeměnit Nizozemsko, belgické Flandry a Severní Porýní-Vestfálsko na megaměsto.

K uvedenému jen dodávám, že toto megaměsto jistě nebude v rámci Evropy poslední. Ideální jsou podmínky zejména tam, kde je rovina a jednotlivé obce jsou poměrně blízko sebe.

Už jen fakt, že jsou zde tato města vytvářena, potvrzuje, že jedním z hlavních plánů EU je likvidace národních států.

Tristate city zabírá celé Holandsko, část Belgie a také  Severní Porýní-Vestfálsko (NRW), kterému se přezdívá NRW chalífát, neboť je nejvíce islamizovanou spolkovou zemí.

Je jen náhoda, že jsou takto slučována nadprůměrně islamizovaná území? Navíc území, na nichž se v místech některých vyvlastněných farem záhy staví nová migrační centra?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

5 thoughts on “První evropské megaměsto Tristate City se stává realitou: Pro jeho účely se již připravují 3 velká datová centra

  1. Mega city ONE zo sudca Dredda,film so S.Stallonem z roku 1995.Všetko pod kontrolou umelej inteligencie ako Martix.Ako rýchlo vyprchá eufória z „dokonalého“ mesta a nahradí ju nevôľa a hnev?

  2. Otázka je, kdo v tom městě bude chtít žít. Věřím, že se najde mnoho lidí, kteří se přestěhují a nebudou žít v té obludné džungli. Pokud tam zbydou jen muslimští migranti, tak si ten plán mohou dát za klobouk. Ti neuznávají evropské zákony a udělají s megaměstem krátký proces. Násilí jim není vůbec cizí. A bude po plánech. Chce to jen odvahu se sebrat a přestěhovat se. Určitě se něco najde. Vím, není to lehké, ale co člověk neudělá pro to, aby se vyhnul otroctví!!

  3. Budou to státy ve státě. Postupně bude nastolen pro snadnější manipulaci s lidmi přísný režim. Budete moci z megaměsta vycestovat jen za splnění podmínek. Budete mít nepatřičné názory, budete mír silnou uhlíkovou stopu (?) – tak to asi vycestujete těžko. Obecně u všech žádoucí práce ve zbrojní výrobě. Práci neseženete, maximálně nádenickou a pak už jen otrockou. Cenzura. Bez možnosti kritického myšlení. Výplach mozku maximální. Zdravotní pojištění – to asi těžko. Jen základní péče pro zachování práceschopnosti – kdyby mělo dojít na příliš velké náklady, pobyt v nemocnici či jinou lékařskou péči nepřežijete – tak to bude u členů málo hodnotných lidských zdrojů. Budou monitorovány každé pohyby členů megaměsta… Peníze budou zrušeny. Možná max. budou ty digitální. A čip pod kůží mezi palcem a ukazováčkem. Baštit kobylky a pak maso pěstované průmyslově – jak známo, z nádorových buněk, které rostou nejrychleji. Kveluralanti na potravinových poukázkách samozřejmě… Povinná vakcinace (několik kategorií údajných vakcín) abyste se nemnožili. K volbám připuštěni jen někteří a volby zmanipulované. toto vysvětlil Scholz – lidé nedokáží posoudit správně, koho volit. Nakonec volby zrušeny.

  4. tak v tomto případě by se evidentně nejednalo o mega město, ale o mega koncentrační tábor s kontrolu ovcí 24/7. To bude asi nějaký vtip ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout