Francie: Mégane, kterou muslimský násilník velmi brutálně znásilnil koštětem, se probudila z kómatu

Francie: Mégane, kterou muslimský násilník velmi brutálně znásilnil koštětem, se probudila z kómatu

I když jsou znásilnění ve Francii na každodenním pořádku, tento případ byl natolik brutální, že vyvolal velké znepokojení po celé zemi.

Pachatel, který se mladé ženě vloupal do domu, ji překvapil spící v posteli, poté ji týral, znásilňoval a vše završil brutálním znásilněním koštětem, při němž jí doslova roztrhal střeva.

Případ byl natolik děsivý, že i někteří zdravotníci, kteří ženu ošetřovali, pak museli podstoupit terapii, neboť něco tak brutálního ještě za svoji praxi, při níž viděli mnoho obětí znásilnění, nezažili.

Dlouho nebylo jisté, zda Mégane přežije. Nyní se zdá, že to nejhorší má za sebou, protože se konečně probrala z kómatu.

29letá žena jménem Mégane, byla v umělém kómatu od strašlivého útoku 4. srpna. Její zdravotní stav však zůstává křehký, říkají její příbuzní.

„Mégane je již několik dní mimo kóma, ale její zdravotní stav zůstává křehký. To je samozřejmě výborná zpráva, ale bude jí trvat dlouho, než se vzpamatuje ze všeho, co si vytrpěla,“ říká její otec v tiskové zprávě, kterou přečetl i na asociativním rádiu HAG’FM, jehož je zakladatelem.

Otec oběti dále pokračoval poděkováním všem, kdo rodinu podpořili –  a to i finančně s tím, že peníze využijí pro dobro Mégane.

Zřejmě i fakt, že rodina provozuje rádio přispěl k tomu, že případ byl medializován mnohem víc než jiné otřesné případy znásilnění. Podle všeho však rodina ani nepodporuje vítačskou politiku Macronovy vlády.

Otec oběti nakonec vyzývá vládu:

„Nekomunikace o tomto útoku dává kredit všem těmto sexuálním predátorům a dalším parazitům společnosti, kteří jsou gangrénami v ulicích. Vláda si je dobře vědoma toho, že tento druh jednotlivců se značnou soudní minulostí je běžně ponechán svobodě….“

Nakonec otec oběti vyzval k tomu, aby byla opět obnovena důvěra ve spravedlnost…

K případu jen dodávám, že tím dal možná otec najevo, že očekávají přísný trest pro útočníka – a ne běžnou praxi, kdy jsou muslimští násilníci a vrazi posíláni na psychiatrii, odkud jsou poměrně brzy zpět v ulicích…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Francie: Mégane, kterou muslimský násilník velmi brutálně znásilnil koštětem, se probudila z kómatu

  1. Základ je nevolit nikoho a kompletně nejít na volby žádné menší zlo ,žádné zlo.Kdo ještě po plandemii nepochopil že všechny vlády jsou ovládané a koordinované z venku z jedné centrály? Kdyby se do vlády náhodou dostal někdo kdo chce pomoct lidem a státu okamžitě ho zlikvidují jako Dubčeka například. Počkají ted do voleb a začne další terot lidí, další pandemií řízenou WHO. .

   1. a Vy si myslíte, že im bude vadiť, keď nikto nepôjde voliť? Tí, čo zo systému profitujú a mládež s mozgami vymytými neziskovkami voliť pôjde.

   2. Magdaleno musíš si uvědomit že nejít uplně k volbám je scifi vždycky tam někdo pujde když tam nebudeme chodit my defakto jim předame pole bez boje náš ukol je prosty prostě jim do toho všeho musime hazet vydle jak to jen kde i kdyby šlo jen o to to cele zpomalit takoví politik nikdy nebude existovat aby vyhovoval všem tak to prostě je navíc nic jiného nemáme kdyby existoval nějaký skutečny a spravedlivi system pro cele lidstvo bylo by to fajn bohužel ale není a nejit k volbám není žádné řešeni je to jaky by se někdo rozhodl tě zabit a tobě by to bylo jedno ano politika je svinstvo a vždycky bude ale to nejduležitějši co každy musi pochopit je že ač se někteři lide o politiku nemusi vubec zajimat tak politici se zajimaji o lidi ale ne v tom dobrem smyslu ale v tom špatnem tak pokud vám tenhle system vyhovuje nechte si ho pro sebe

 1. Kto čo aj nepriamo schvaľuje zločiny moslimov proti bielym Európanom /napr. Sorosom platený trollovací fanatik z idnes Václav Vaněk/, zaslúži si smrť. A v celej Európe sú podobných živlov milióny.

 2. Rozsekat prdel a posadit do soli, den co den, adekvátní odplata, až do úplného zbláznění..pak doživotně v blázinci. Určitě ho to vyléčí.

 3. Oběti bych doporučil okamžitě odjet z Francie, musí to být něco neuvěřitelného, taková bolest…
  Tu zrůdu bych mučil dokud by v mých rukou nechcipnul
  Udělal bych pak modlitbu k Bohu ale jelikož tohle člověk nebyl, jistě by mě Bůh a Ježíš Kristus odpustili vraždu tohohle netvora.
  Tohle se řítí i sem do Česka a ženy se mají na co těšit.
  Politici bych za to vešel, tresty smrti všem politikům, kteří schválili přísun migrantů i sem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout