Profesor Bhakdi: Všechno už bylo řečeno, lidé musí jednat! (video)

Profesor Bhakdi: Všechno už bylo řečeno, lidé musí jednat! (video)

V dnes zveřejněném traileru k rozhovoru, který má celý vyjít 18. září, Bhakdi mluví o tom, že už všechno napsal a všechno řekl. Chce mírovou cestu ven ze situace, do které se svět v současnosti – jen zdánlivě nečekaně – dostal. Lidé se nyní musí sejít a požadovat od politiků akci.

V tomto rozhovoru Sucharit Bhakdi vysílá naléhavou a nadějnou výzvu lidstvu – jako dědictví:

„Každý se prostě musí přestat toho účastnit. A je to klidná cesta.“

Základem tohoto poselství je naléhavý dopis, který napsal společně se svou ženou prof. Dr. Karinou Reissovou a  Dr. Michaelem Palmerem v srpnu 2023 s názvem „Nekonečná nebezpečí RNA vakcín,“ který byl přeložen do více než 20 jazyků a distribuován po celém světě.

Tato publikace vysvětluje, že ve vakcínách byla nalezena kontaminující látka sestávající z bakteriálních chromozomů

Na otázku moderátora Johannese Clasena, jaké možnosti má populace s ohledem na tato alarmující zjištění a zejména ti, kteří pociťují poškození této genově modifikující „léčby,“ prof. Dr. Bhakdi s lehkou ironií pronesl:

„Nemusíte chodit do ordinace, musíte do Berlína, do zemských parlamentů, do Bundestagu a žádat politiky, aby věc informovaně a občansky objasnili (…). K tomu si lidé nejprve musí uvědomit, že byli doposud podváděni, a že celá věc byla plánována s velkým předstihem.

Nechápu, proč to všechno odpovědní nadále akceptují, musí alespoň zkontrolovat, zda to tak může být, musí zkontrolovat, zda tuto kontaminaci neobsahují také jiné šarže. Všechny úřady musí nést odpovědnost, protože podporou „vakcín“ obhajují genetické modifikace lidí.“

Očekávaného průlomu má být dosaženo 18. září 2023 na veřejném zasedání Petičního výboru německého Bundestagu na téma „Neschválení pandemické smlouvy s WHO“, které se bude konat ve 13:45.

Kompletní přepis traileru k chystanému rozhovoru:

Myslím si, že se lidé musí sejít a požadovat od politiků, aby se diskutovalo o této otevřené otázce, zda očkování může a bude geneticky měnit lidi. Nejsem konspirátor, nejsem revolucionář. 

Jen říkám, že pro všechny nastal čas, zachraňte se, kdo můžete. A každý se může zachránit. Stačí se přestat účastnit.

Nechci válku, chci mír. Že to může akceptovat každý, včetně politiků samotných? Jak to mohou přijmout? Musíte si alespoň ověřit, zda tomu tak není. Musí alespoň zkontrolovat, zda další očkovací šarže, ty, které nyní schválili, nemohou obsahovat tuto kontaminaci.

Vyzývám je, aby přestali. A je to velmi jednoduché. Jednoduše musíte říct, že neočkujeme, protože to není bezpečné. Dobrou zprávou nyní je, že se všichni stále mohou dostat do bezpečí. 

Všichni lékaři se stále mohou vymanit z toho, že skončí. Nejen lékaři, politici, každý může říci: „To jsme nevěděli.“

Těmi, kdo jsou skutečně zapojeni, jsou Institut Paula Ehrlicha, Institut Roberta Kocha a Ministerstvo zdravotnictví. Nechci být v jejich školách.

A mám pocit, že jsem udělal všechno, co jsem mohl, všechno řekl, všechno napsal. Už chci přestat. Rád bych teď nechal na svých bližních, aby vzali svůj osud do svých rukou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Profesor Bhakdi: Všechno už bylo řečeno, lidé musí jednat! (video)

  1. Prof. Dr. Bhakdi upozornil na svinstva toxín už dávno, podobně u nás prof. Turánek, navíc řízená nečinnost dozorových orgánů je podobna Bečvě! Doporučuju uposlechnout moudré profesory a nikoliv politické svině a jejich poskoky, jak již dávno upozornil Karel Kryl.

    1. Lidi nevěřte všemu v televizi, ta slouží k politické manipulaci a reklamě na kšefty, věřte co vidíte okolo sebe, hodně neočkovaných (neopíchaných toxínou) žije a zamyslet se nad zdravotnímy problémy a častým posmrkáváním očkovaných (s toxínou), něco je v nepořádku, zkuste pomyslet…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout