Pouliční africké kmenové bitky zaznamenali také v Norsku (video)

Pouliční africké kmenové bitky zaznamenali také v Norsku (video)

Nejen Izrael, Německo či Švédsko, ale také Norsko bylo svědkem pouličních nepokojů, ve kterých se do sebe pustily dvě početné tlupy Eritrejců.

Ty se marně pokusili zklidnit policisté, kteří nakonec také utržili nějaké to zranění.

Dvě skupiny Afričanů se střetly na shromáždění připomínajícím eritrejskou nezávislost v centru norského Bergenu 2. září.

Místní úřady potvrdily, že protidemonstranti házeli na účastníky shromáždění lahve a kameny. Do nepokojů bylo zapojeno nejméně 100 lidí.

„To je naprosto nepřijatelné,“ řekl VG premiér Jonas Gahr Støre (AP).

„Dnes jsme byli svědky násilí a střetů mezi Eritrejci v Bergenu kvůli situaci v Eritreji. Je naprosto nepřijatelné uchylovat se k násilí a násilným střetům a útokům proti policii v Norsku.“

A pokračoval: „Tady v Norsku řešíme neshody a rozpory bez násilí. Nepokoje v Bergenu vytvářejí nejistotu pro všechny a musí přestat. V Norsku nic takového mít nebudeme,“ prohlásil premiér.

Umíte si představit, jak to bude v ulicích měst obohacovaných zemí vypadat, až se počet jedinců těchto obohacujících etnik ještě o něco zvýší a přečíslí původní obyvatelstvo?

V případě Norska, které má pouze asi 5 milionů obyvatel, k tomu dojde docela rychle…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Pouliční africké kmenové bitky zaznamenali také v Norsku (video)

  1. ozbrojit se vytvařet velke komunity stejně smyšlejicich a učit se bojovat a byt připraveny na válku s Hordami Negru a Arabu která stejně přijde to je řešeni lide se prostě musí připravit na otevřenou válku v ulicích když se to neda zvratit

    1. Ѕtačí pomazat zbraně svěсeným vepřovým sádlem. Toho se leknou hned jak to uсítí a zdrhnou kvůli fanatismu. Нorší je to u Вanderovců, to jsou oрravdu vyсvičení vojáсі. Slіmáci jsou jen opіce, kterým byla zbraň dána do rukou.

      Na Вanderovce budeme рotřebovat leрší výcvіk !

  2. V norsku už by nejáky vojensky velitel a taky generál měly toho dost a povolát si armáda z gardou a hneď provest převrat, oslo a další mešta už budu osvobodeně od okupace. Norsko je napadeno a oni jako nic, no ja bych nikdy nešel na dovolenku tam kde je zeme na padená jedině co budu dělat je pomoc, zabijet a popravovát je krásně kurva jooo, zadně hlídane hranice ze svedskěm a ani po moří a letecky doprava taky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout