Nizozemí: Muž byl v tramvaji napaden smečkou obohacovačů (video)

Nizozemí: Muž byl v tramvaji napaden smečkou obohacovačů (video)

Násilné video zachycující týrání muže v tramvaji v Nizozemsku přitáhlo pozornost vůdce nizozemské Strany pro svobodu Geerta Wilderse, který tento čin komentoval na X (dříve Twitter) slovy:

„Zatkni, uvězni a zahoď klíč.“ Místní volební sdružení „Srdce pro Haag“ hovořilo o „šílených divoších“ a volalo po  zvýšeném využívání průvodčích v hromadné dopravě.

Video, které bylo o víkendu tisíckrát sdíleno na sociálních sítích, ukazuje skupinu mladých, Holandsko obohacujících jedinců, kteří bijí a obtěžují muže v tramvaji v Haagu. Místní policejní oddělení oznámilo, že k útoku došlo v pátek večer.

Image
na tomto záběru si divák všiml nože v ruce jednoho z tlupy útočníků

V krátkém klipu, který byl poprvé zveřejněn na Snapchatu a poté sdílen nizozemským videoportálem „Dumpert“, došlo k napadení muže údery a kopy.

Někteří diváci také poukazují na možný útok nožem. Někteří uživatelé mají podezření, že oběť mohla být zdravotně či mentálně postižena.

Policie nemohla poskytnout žádné informace o pachatelích, ale tmavá pleť některých útočníků způsobila spekulace, že by to mohli být migranti.

Například pravicová strana „Forum voor Democratie“ napsala na X: „Tento druh bídy je povolán k akci, když jim strany jako VVD (pozn.: v současné době vládnoucí strana) otevřou hranice dokořán.“

V Holandsku nejde o nijak ojedinělý úkaz.

Jiný případ napadení nizozemského chlapce invazní tlupou můžete vidět i na videu zde. 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Nizozemí: Muž byl v tramvaji napaden smečkou obohacovačů (video)

  1. začněte lidi tvořit party a vzajemně si pomahat + trenovat nějaké bojové umění at se umíte efektivně bránit bude to potřeba čím vice jich bude tím umět efektivní obránu a tvořit party bude sakra duležite spojujte se a učte se bránit Wing Chun na který jsem se přihlasil je efektivní ale jsou i jiné bojové styly Tai Chi nebo Kickbox pokud chcete ovládat dlouho kopy s otočkou nebo Muay Thai je tvrdej a na ulici taktež idealni cokoliv co vám přijde vhod je dobré ale nezapomenout se hlavně spojovat tvořit party a vzajemně si pomahat největší Idiot je ten který spoleha že tohle za nás vyřeši vláda 🤣🤣🤣 ne ne jsme na to sami bohužel samozřejmě do budoucna to bude chtít i palné zbraně válka s muslimy v budoucnu se počita e tím počitejte už rovnou jako s hotovou věci

    1. a čo má robiť človek, ktorý sa potrebuje dostať do práce a nemá auto? Čo má urobiť 16-tka, ktorá sa potrebuje dostať do školy? Čo má robiť starý človek, ktorý sa potrebuje dostať k lekárovi? Dôchodok mu väčšinou nestačí na vozenie sa taxíkom. A napr. v takej moslimskej Viedni biznis s taxislužbami už komplet ovládli moslimovia….

      1. tak já vím je to složite ale než riskovat svuj život to už je lepši i jizda na kole autobus plnej opičaku kdo vy jestli přiště nevytahnou kudlu takového seniora by mohli podřiznout když vědi že tresty tvrde vuči nim nejsou je to risk a hazard se životem to už radši fakt jizda na kole

    1. Je to až komické podivovat se tomu, že zde jsou tyto problémy, pokud si sami způsobujeme příčinu. Nejsou na tohle prostředí navyknutí a naturalizovat takové počty je zhola nemožné. Tyto inkorporační programy po několika generacích stejně v zemích EU už ztroskotaly. Akorát zvýšení kriminality, prodeje drog, atmosféry “strachu” pro tamní obyvatele kvůli nesourodosti. Různé útoky atp. Nelze míchat kultury takhle dohromady. Máme těmto nebohým lidem tedy pomoci v místě jejich prostředí, které není na takové úrovni a nastavit s jednotlivými zeměmi spolupráci ekonomickou… výměnu technologií. Tam u nich a ne u nás. Předat jim to know how. Když je přestaneme vykořisťovat a naopak jim nabídneme rovnou pozici, tak na tom všichni vyděláme. Jasně, blbost je, že je zveme, když tu máme dost svých problémů. Nemůžeme se myslím divit, že sem chtějí, když to tam u nich je takové, jaké je. Hlad, bída, nedostatečná zdrav. péče, složité podmínky prostředí. Věří v jiné hodnoty a mají odlišné tradice. Jiná životní úroveň celkově. Otázka proč tomu tak je? Na jednu stranu tam nepanuje tohle podnebí a také je tam jiná mentalita, historický vývoj, hodnoty a pohledy na svět. Na stranu druhou vysáváme jejich cenné zdroje a neumožňujeme jim plně růst. Nejsme svým způsobem o nic lepší, než oni. Kdyby tohle bylo na pořadu dne, tak se místo nesmyslného zbrojení a války spojí Evropa jako celek a řekne si uděláme společně investiční projekt Afrika/Blízký Východ a společnými silami to tam dáme dohromady. Výsledek? No minimálně se jim pozvedne živ. úroveň, třeba si vypěstují dostatek jídla, stabilizuje se jejich prostředí a bezpečností situace atd. Potom už nebudou mít potřebu migrovat k nám. Chce to i trochu pokory, protože my známe život tady. Znáte život tam u nich? Nic to nemění na faktu, že tohle je zrada EU a jednotlivých vlád na svém obyvatelstvu. Je to naše prostředí, s unikátní kulturou a historií. Dnes tu stojíme a dýcháme díky našim předkům. Krví a potem, prací se vybudoval tento stav. Logicky my k nim migrovat nechceme, protože to je návrat do jiných dob, ale potom musíme chápat příčiny. Světovej šiřitel té správné “demokracie” si samozřejmě myslí, že může likvidovat i tyhle nevinné lidi. Je to více faktorů dohromady. Jeden z nich je také destabilizace toho prostředí a zasetí nenávisti válkou vůči nám všem.

  2. Stačí si sjednat pořádek ve vlastních zemích, ale to se s opicemi/otroky konat nebude. “16-tka” bude šukat s negrem nebo arabem a pořídí si několik černoušků, jak je již dnes v zemích pokročilého západu na “výši” zvykem. Zbytek nikoho nezajímá ne… pro ty máme biologické zbraně. Všichni mají co chtěli… volí si tyhle vlády, otročí pro EU a nechávají se zlikvidovat. Hlavně nepřemýšlet a dobře se nažrat odpadem. Tak debilní a zdegenerovaní Evropané totiž jsou. Logicky na mě někdo takhle šáhnout, tak mu bez váhání vystřelím mozek z hlavy. Je jedno jestli muž nebo žena přeci se všem dnes měří stejně. Malý poznatek -> lidi jenom debilně čumí a nikdo napadeným většinou vůbec nepomůže. Jasný signál pro všechny negry s IQ tykve, že si tady mohou dělat co chtějí. Jak ho tam natáčí a útočí na něho ještě se tomu směje… no kdyby dostala pořádně přes držku, že skončí na kapačkách rozsekaná na sračky, že ji nikdo nepozná, tak by si to příště rozmyslela. Taková plastika zdarma. Samozřejmě pokud by nějaké příště vůbec bylo a to platí i pro ostatní aktéry. Změna nenastane a to kvůli tomu, že jsme všichni otroci a politici, vlády, EU mohou vše. V Itálii např. je to v podstatě vlastizrada. Tam si je teď importují jako kávu z Afriky. Blbka už měla dávno věšet a jaká je realita?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout