Německo: Údajně psychicky nemocný Afričan Ahmad zabil mačetou náhodnou oběť

Německo: Údajně psychicky nemocný Afričan Ahmad zabil mačetou náhodnou oběť

Německem před pár dny otřásl děsivý případ vraždy náhodné oběti – prodavačky, kterou zabil údajně psychicky nemocný Afričan mačetou. Trvalo velmi dlouho než se vůbec podařilo zjistit původ pachatele, který byl zprvu velmi úzkostlivě tajen.

Šlo o jedince z řad obohacujících etnik, který již měl za sebou jiné násilné útoky, za které pak – jako je dnes již tradičně v Německu zvykem – skončil v psychiatrické léčebně.

Jenže psychiatrická léčebna není přísný kriminál, nebyl tedy vůbec žádný problém z léčení prchnout a poté vraždit…

Afričan Ahmad N. utekl z forenzního psychiatrického oddělení ve Wieslochu a krátce nato zabil 30letou prodavačku. Vražda nyní vyvolala kritiku ministra sociálních věcí Bádenska-Württemberska Manfreda Lucha (Zelení).

V pátek 33letý muž, který přišel do Německa jako údajný „uprchlík“, využil cestu na „pracovní terapii“ k útěku z psychiatrického centra v severním Bádensku.

Běžel z areálu kliniky do centra Wieslochu. Jeho společníci ho ztratili z dohledu. Ani přivolaná policie nedokázala zabránit tomu, co se dělo dál.

Násilný zločinec, který je policii znám, ve 13 hodin ubodal mačetou prodavačku Lisu S.

30letá žena pracovala v diskontním obchodě „Tedi“. Obchod se nachází v nákupním centru „Kubus am Adenauer.“ Právě tam ukradl Ahmad mačetu ukradl. Soud ho v minulosti prohlásil za trestně nezodpovědného poté, kdy byl obviněn z  ublížení na zdraví, nátlaku a urážky.

Město s 26 000 obyvateli, které se nachází 13 kilometrů jižně od Heidelbergu, je v šoku. Na místě mnoho obyvatel položilo květiny a zapálilo svíčky.

Podmínky v psychiatrickém nápravném zařízení jsou podle zaměstnanců považovány za nepřiměřené, takže pro tamní chovance není problém uprchnout.

Parlamentní skupina AfD hovořila o „skandálním podfinancování vymáhání opatření.“ Ministr sociálních věcí Manfred Lucha (Zelení) musel vysvětlit zemskému parlamentu, jak se takový katastrofální incident mohl stát.

„Existuje masivní nedostatek personálu a prostor“, řekl poslanec SPD v Bádensku-Württembersku Florian Wahl. Kromě toho existují strukturální vady.

Politik vznesl proti Luchovi vážná obvinění. O neudržitelných podmínkách věděl léta a situaci nezměnil. SPD svolává mimořádné zasedání zemského parlamentu, které by se zabývalo vymáháním opatření.

Policie zatkla Ahmada N. krátce po vraždě pod hrozbou použití střelných zbraní. Opět nebyl vzat do vazby, ale vrátil se do psychiatrické léčebny. Okresní soudce odůvodnil rozhodnutí tím, že za svůj čin nenese zodpovědnost…

Kdypak z psychiatrie unikne další „nemocný chudák,“ aby obohatil další náhodnou oběť s nožem nebo mačetou??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Německo: Údajně psychicky nemocný Afričan Ahmad zabil mačetou náhodnou oběť

  1. Najužitočnejším hráčom MS v basketbale sa stal ako kravské lajno čierny „Nemec“, narodený bielemu Nemcovi a čiernej Gambijčanke. /Pieter Botha večne živý!/ Netreba ani dodávať, že je moslim a do bodky dodržiava pravidlá svojej viery. A v „nemeckom“ mužstve nebol zďaleka jediným nebelochom. Skrátka – genocída nemeckého národa doslova v priamom prenose.

    1. Jsou to primitivove, kteri neumi zvladat ani zakladni impulzy, jsou na vyvojove urovni batolat. Ono je to videt take u tech civilizovanejsich, jak si mysli, ze vsechno musi byt podle nich a kdyz ne, tak je to rasismus. Kdyz jim zenska rekne, ze nema zajem, muze to opakovat klidne stokrat, to jedine, co jsou schopni vnimat je, ze oni chteji. Oni i napriklad bili Americane se svou absenci vychovy v predskolnim veku „volna vychova“, zustavaji ponekud mentalne zaostali, ale maji vyssi IQ a nemaji problemy s agresivitou a lenosti. Takze kdyz se k temto dispozicim a absenci vychovy pak jeste prida podsouvani, ze jim bylo strasne ublizeno, a Evropa jim neco dluzi, tak je vymalovano. Tohle je navic retard uz od pohledu.

  2. Jestli je někdo psychicky v neořádku, tak jsou to naši němečtí sousedé.
    Policii známý násilník uteče z „léčebny“ a zavraždí mačetou naprosto nevinnou ženu, policie doveze afrického jaderného inženýra zpět na rekreaci do „léčebny“ a oni pokládají květiny a zapalují svíčky??? Další komentář netřeba, dávám si kafíčko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout