Neočkovaný Novak Djokovič vyhrává US Open sponzorovaný společností Moderna (video)

Neočkovaný Novak Djokovič vyhrává US Open sponzorovaný společností Moderna (video)

Zcela bezdůvodná segregace neočkovaných, jejíž obětí se v Austrálii a USA stal také tenista Novak Djokovič, byla zaváděna právě především v zájmu firem jako Pfizer či Moderna, které na genových injekcích velmi slušně vydělaly.

Mnohé celebrity a politici pak dělali Big Pharmě reklamu, když si před kamerami nechávali aplikovat vitamínové injekce, nicméně jejich „ovečky“ to záhy podnítilo k tomu, aby si šly stoupnout do fronty na „bezpečnou a účinnou“ vakcínu zcela jiné šarže, než jaké se dostávaly prominentům.

Ovšem Djokovič se tohoto divadla odmítl účastnit a dal najevo, že ze zásady se odmítá stát obětí experimentu (či si zaplatit falešné potvrzení jako mnoho jeho kolegů).

Neočkovaný Novak Djokovič nyní vyhrál US Open počtvrté – a poprvé od roku 2018. Ve finále porazil ve třech setech Rusa Daniila Medveděva.

Je to Djokovičův 24. grandslamový titul, který věnoval basketbalové legendě Kobe Bryantovi. Po výhře si na hřišti klekl a rozplakal se. 

Loni Djokovič v New Yorku nestartoval, protože nebyl očkován proti Covidu. Je známo, že už léta dělá vše pro to, aby zůstal fit a zdravý.

Následně nová světová jednička odhalila, že nemá v úmyslu v dohledné době skončit. V červnu musel přenechat první místo světového žebříčku Španělovi Carlosi Alcarazovi.

Zajímavý detail: Turnaj sponzorovala společnost Moderna.

Novak Djokovič měl poslední dva roky zakázáno účastnit se US Open, protože se odmítl zúčastnit experimentu. Nyní vyhrál US Open počtvrté.

Skutečnost, že Moderna byla hlavním sponzorem tohoto turnaje, činí jeho vítězství o to triumfálnějším…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Neočkovaný Novak Djokovič vyhrává US Open sponzorovaný společností Moderna (video)

  1. Pretože sledujem prevažne len ženský tenis, vyjadrím sa stručne: som rád,že na čelo rebríčka WTA sa dostala Bieloruska /a teda reprezentantka na NWO nezávislého štátu/ , hoci vo finále prehrala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout