Německo: Afghánci napadli účastníky LGBTQI průvodu, jednoho těžce zranili

Německo: Afghánci napadli účastníky LGBTQI průvodu, jednoho těžce zranili

V posledních letech stále častěji dochází k tomu, k čemu dřív či později dojít muselo a co v příštích letech dozajista výrazně nabere na obrátkách: do Evropy dovezení muslimové útočí na různé LGBTQ.

Poslední asi tři roky jsou již pravidelně hlášeny útoky na účastníky různých průvodů, i když zatím nejde o masovější útoky.

V mnoha případech, které byly veřejnosti odhaleny spíš náhodou, docházelo ke snaze vše ututlat, případně se napadení svedla na údajné „pravicové extremisty,“ než se zjistilo, že se jednalo o danou zemi obohacující jedince.

LGBTQI a islám jsou zcela nekompatibilní a každému, kdo není zaslepen zvrácenou – aktuálně prosazovanou – ideologií, musí být jasné, že současná podpora obojího časem povede k výbušné situaci, neboť na islamizovaných územích nebudou „duhoví“ jedinci ani v nejmenším akceptováni.

Německo si zejména v posledních dvou letech dováží značný počet Afghánců, z nichž celých 99% vyznává právo šaría a 88% zastává názor, že za podobné „mravnostní hříchy“ je jediným adekvátním trestem ukamenování.

To, k čemu  došlo v Halle poté, co městem prošel LGBTQI průvod, je tak jen předzvěstí mnohem větších akcí v podobném stylu, které může Německo očekávat v příštích letech.

Po duhovém průvodu v Halle bylo o víkendu několik lidí napadeno brutální skupinou násilníků, jedna z obětí (41) utrpěla vážná zranění.

Podle počátečního vyšetřování policie byla skupina večer po průvodu oslovena čtyřmi podivnými muži na školním dvoře a dosti drsně uražena.

Podle informací deníku BILD se jednalo o sexuální orientaci účastníků průvodu, homofobní urážky. Pak muži začali účastníky průvodu bít.

„Lidé s jižanským vzhledem napadli skupinu údery a kopy,“ řekla policejní mluvčí.

„41letý muž byl tak těžce zraněn, že musel být poté převezen do nemocnice. Další tři oběti byly na místě ošetřeny záchrannou službou.“

Po útoku se pachatelům podařilo uprchnout.

Policie okamžitě zahájila pátrání – s úspěchem. Stále v blízkosti místa činu se policistům podařilo dopadnout dva z údajných násilníků. Jsou to dva Afghánci ve věku 16 a 20 let.

Tolik aktualita z Německa.

Lze předpokládat, že podobných incidentů bude přibývat a časem nezůstane „jen“ u zranění. Je zřejmě jen otázkou času, než dojde k nějakému většímu útoku přímo v některém z mnoha LGBTQI průvodů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Německo: Afghánci napadli účastníky LGBTQI průvodu, jednoho těžce zranili

  1. Bezvýhradne schvaľujem útoky moslimov na LGBTI „ľudí“ aj ich podporovateľov. A schvaľujem aj trest smrti podľa šaríe za takéto a podobné úchylky – o pár rokov aj v Anglicku, Holandsku, Švédsku… Keby niektorý z teplých a voči opozičným politikom nepriateľských moderátorov našej spravodajskej televízie TA3 /Dírer alebo Iliev, obaja sú židovského pôvodu/ pozval do svojej relácie nejakého moslima a ten by ho v priamom prenose zavraždil, celé Slovensko by si vydýchlo. Mimochodom, aj sprísnenie trestov za ublíženie úchylom /osobitný motív sexuálnej orientácie/ zaviedol r. 2013 do nášho Trestného zákona maďarský Žid napojený na Sorosa – vtedajší minister spravodlivosti Tomáš Borec.

  2. „41letý muž byl tak těžce zraněn“ … a podle čeho německá policie určila, že napadenou osobou účastnící se LGBTNSDAP (Lesby,Gayové,Bisexuálové,Transsexuálové,Nebinární,Semisexuálové,Demisexuálové,Asexuálové,Pansexuálové) pochodu byl muž? Není náhodou ze strany policie označení osoby jako „muže“ projevem sexismu, transfobie, homofobie, šovinismu a supremachismu? Já tedy důrazně doporučuji zahájit vyšetřování příslušníků německé policie za projevy nenávisti použitím slova „muž“ ve spojení s osobou s předem nedefinovaným pohlavím a gendrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout