Los Angeles: Podívejte se, jak dopadl zloděj, který se pokusil vykrást klenotnictví (video)

Los Angeles: Podívejte se, jak dopadl zloděj, který se pokusil vykrást klenotnictví (video)

Zejména v Kalifornii, ale také v mnoha demokraty vedených městech v jiných státech, dochází ke každodenním krádežím a rabování. Pokud pachatel nikoho fyzicky nenapadne, pak je podle současných zákonů víceméně beztrestný.

Mnohé obchody mají podle toho upravenu i vlastní firemní politiku – nechávají zloděje krást, aniž by se je personál obchodu pokusil zastavit či aby zavolal policii.

Na takové jednání se spoléhá každý zloděj, ale ne vždy se obchodníci nechají ochotně a bez řečí okrást.

Minulý měsíc jste si zde mohli přečíst o zaměstnancích 7-Eleven v Kalifornii, kteří zbili muže, který plnil popelnici tabákovými výrobky, zatímco personálu nadával.

Nyní, ve dvou dalších podobných podobných případech, zaměstnanci klenotnictví v Los Angeles rázně ukončili pokus muže o loupež za denního světla a kolemjdoucí ve Scottsdale zadrželi zloděje drahokamů.

První příběh se odehrál v sobotu v Meza’s Jewelry v El Monte, který je na východní straně LA. Policie sdělila, že dosud neidentifikovaný zloděj vstoupil do obchodu s kladivem, napadl některé zaměstnance pepřovým sprejem a rozbil vitrínu.

Zloději, vezměte na vědomí: V případě rodinných podniků je mnohem větší pravděpodobnost, že vrátí úder, než velké řetězce, jak rychle zjistil obézní zloděj, který se zaměřil na Meziny šperky.

„Já, můj strýc a můj táta jsme ho vyhodili ven,“ řekl jeden ze zaměstnanců KABC. „Snažil jsem se bránit svou rodinu, protože jak jste mohli vidět, bil mého otce a mého strýce.“

Na videu, natočeném z chodníku, vidíme boj, který se mění v bití připomínající výše zmíněné hrdinství 7-11, kdy je zloděj opakovaně mlácen dlouhou holí.

Polonahý zloděj pak prchá po chodníku a – v souladu s normami jeho typicky americké subkultury – kalhoty mu padají dolů.

Kalifornie je rájem zlodějů. Za prvé, stát schválil zákon, že jakákoli krádež pod 950 dolarů je drobným přestupkem a netrestá se. Jako by to nestačilo, státní senát v červnu schválil zákon, který ve skutečnosti zakazuje zasahování do krádeží.

prodavači zloděje při bití svlékli

Víkend navíc přinesl zprávu o dalším příběhu občanů, kteří se domáhali spravedlnosti v jiném případě, kdy se zloděj zaměřil na klenotnictví. V tomto případě zloděj vyběhl z obchodu ve Scottsdale v Arizoně s podnosem plným šperků, ale záhy byl zastaven kolemjdoucími.

„Křičeli: ‚Chyťte ho! Právě vykradl klenotnictví!“ Tak jsme ho prostě chytili, drželi a policie tu byla během tří až čtyř minut,“ řekl FOX10 jeden z kolemjdoucích, který byl identifikován pouze jako Mark.

„Zachránili naše zboží, zachránili tuto čtvrť a chci poděkovat všem, kteří se obětovali, aby pomohli sousedovi nebo cizímu člověku, kterého neznali,“ řekla Anna Marina Solakian z Marina Jewelry. Třiapadesátiletý Troy Bell byl zatčen.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Los Angeles: Podívejte se, jak dopadl zloděj, který se pokusil vykrást klenotnictví (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout