Kanaďané včera zaplnili velká města milionovým pochodem proti LGBTQ indoktrinaci (videa)

Kanaďané včera zaplnili velká města milionovým pochodem proti LGBTQ indoktrinaci (videa)

Jak již víte, tak na včerejšek byly svolány v Kanadě velké protesty proti indoktrinaci dětí LGBTQI agendou.

Na všech školách probíhá nejen v Kanadě poměrně drsná genderová propaganda, dětem se adoruje LGBTQI a vtlouká se jim do hlav nesmysl, že pohlaví je jen konstrukt, takže si samy mohou zvolit, kým jsou.

To se samozřejmě nelíbí zejména konzervativně smýšlejícím rodičům, přičemž také mnozí z těch těch, kdo včera vyrazili do ulic, byli praktikující věřící – ať už muslimové nebo křesťané.

Protesty byly v kontextu protirodinné vládní politiky prezentovány jako prorodinné.

Exkluzivní záběry z ottawského LifeSiteNews ukazují tisíce Kanaďanů přátelských k rodině, kteří se formují poblíž Parliament Hill a čelí odhadem 350 protidemonstrantům s duhovými vlajkami.

Tisíce znepokojených rodičů, dětí a občanů se včera ráno sešly v kanadském hlavním městě Ottawě a dalších městech po celé zemi, aby se zúčastnily velmi očekávaného pochodu milionu lidí proti indoktrinaci LGBTQ agendou na všech školách v zemi.

Protesty by zřejmě byly mnohem mohutnější, pokud by se namísto středy odehrály o víkendu. To samozřejmě značně omezilo účast mnoha rodičů.

Demonstranti volají: „Nechte děti na pokoji!“

Exkluzivní záběry získané LifeSiteNews ukazují nejméně 3000 prorodinných Kanaďanů shromážděných poblíž Parliament Hill v Ottawě, aby protestovali proti odhadovaným 350 protidemonstrantům.

Podle Johna-Henryho Westena z LifeSite, který pochod v Ottawě pozoroval, bylo znatelné množství dětí na prorodinné straně pochodu, zatímco dětí na pro-LGBT straně bylo velmi málo, pokud vůbec nějaké. Westen také odhaduje, že pro-rodinná strana převyšovala pro-LGBT stranu v poměru 10:1.

Pochod jednoho milionu lidí včera, ve středu 20. září, byl protestem od pobřeží k pobřeží, kterého se účastnili Kanaďané všech věkových kategorií, ras a náboženství, aby ochránili děti před LGBT indoktrinací ve školách.

Protest se konal pod heslem „Nechte naše děti na pokoji“ a zaměřil se konkrétně na genderovou ideologii, věkově nevhodný sexuální obsah ve školních knihovnách a LGBT propagandu.

Protesty byly naplánovány ve městech po celé Kanadě, hlavní akce se konala v Ottawě, kde se Kanaďané shromáždili na Parliament Hill v 9:00 a v 11:00 vyrazili do centra města.

Protidemonstranti byli na akcích očekáváni poté, co se minulý týden na internetu objevily videozáznamy hovoru Zoom, ve kterém odboroví předáci naléhali na své členy, aby se postavili proti prorodinným demonstracím.

Protesty v Torontu, Montrealu a dalších městech po celé zemi

Kromě hlavní demonstrace v Ottawě se v mnoha dalších městech po celé zemi konaly také četné prorodinné demonstrace.

Videozáznamy z Toronta, Calgary a Hamiltonu zveřejněné na sociálních sítích společností ukazují tisíce prorodinných občanů shromážděných v obou městech na protest proti LGBT indoktrinaci.

Alexandra Lavoie z Rebel News zveřejnila na internetu podobná videa z Montrealu v Quebecu, která ukazují masivní přítomnost prorodinných demonstrantů, pro-LGBT protidemonstrantů a policie.

Sheila-Gunn Reid, také z Rebel, zveřejnila menší, ale podobné záběry z protestu v Regině v Saskatchewanu.

Kromě velkých měst byla velká účast na demonstracích vstřícných k rodinám a dětem také v menších městech, jako je Pickering a Mississauga v Ontariu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Kanaďané včera zaplnili velká města milionovým pochodem proti LGBTQ indoktrinaci (videa)

  1. Správně, konečně se rozumní lidé probouzí. A všechen ten globalistický dobytek a uchyláky pozavírat na doživotí do dolů a zabavit majetek.

  2. Je isté,že islam o pár rokov nad LGBTI fašizmom a podobnými ultraliberálnymi ideológiami drvivo zvíťazí. A nielen v Kanade…

  3. Nejedná se jenom o Kanadu ( nebo Austrálii či U.S.A. ) jde o celý „Svobodný Svět“ !
    Je to mentální šílenství uměle rozšiřované mezi mladou generaci. Určité duševní a sexuální odchylky tady existovaly odjakživa, ovšem nikdy to nebylo hromadně zneužíváno politiky a vědci, kteří zvrhle potvrdili normálnost LGBTI, tedy jeho existenci ve společnosti ! Nejsem lékař ani psycholog, ale cítím, že uznání a podpora v normální lidské společnosti legální existence LGBTI je zvrhlost a zločin !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout