Invaze na Lampedusu pokračuje, aktuálně jsou na ostrově další 2000 Afričanů (videa)

Invaze na Lampedusu pokračuje, aktuálně jsou na ostrově další 2000 Afričanů (videa)

Víkendová návštěva Lejnové a Meloniové v ničem zásadním nepomohla, ostatně, EU zde není proto, aby invazi zastavila, ale aby ji podpořila.

Tomu odpovídá i dohoda o znovuotevření „mise EU Sophia,“ která již dřív fungovala jen jako další posila pro pašeráky. Účastní se jí lodě všech námořnictev ze zemí EU. Tyto lodě při misi vždy lovily ilegály z vod u afrických břehů a vozily k evropským břehům.

V posledních dnech invaze na Lampedusu nadále pokračuje, i když nyní jde o 1-2 tisíce ilegálů denně, což je číslo, které bylo běžné po většinu léta.

To ovšem neznamená, že nedojde k další nárazové invazi jako byla ta nedávná, kdy ke břehům ostrova za jediný den připlulo více než 6000 afrických vetřelců.

Každopádně jsou nově příchozí neustále převáženi na sever, zatímco EU žádá ostatní země, aby projevily „dobrovolnou solidaritu.“

Tu nakonec projevilo otevřeně zatím pouze Německo, zatímco například Francie nebo Švédsko tuto „solidaritu“ odmítly s tím, že je vše vina italské vlády, která si neumí hlídat své hranice.

Je samozřejmě možné, že se o africké obohacení přihlásily mimo Německa i některé další země, ale otevřeně to nepřiznají, aby se dané vlády nepoškodily před voliči.

Aktuálně se na přetíženém ostrově nachází 2000 afrických ilegálů, ale než je stihnou poslat dál na sever, připlují stovky dalších.

Na ostrov mělo také připlout lodí neziskovky spousta těhotných Afričanek, které se samozřejmě spoléhají na to (a v tom mají pravdu), že na italské půdě porodí občana EU a bude jim tak umožněno v Evropě zůstat.

Do toho si samozřejmě sloučí své početné rodiny, které také automaticky získají povolení k pobytu.

Aktuálně navíc Italy šokovala informace, že Meloniová nabízí Afričanům extra peníze k běžným dávkám za to, že se usadí v Itálii, kde velmi výrazně poklesla porodnost a populace celkově stárne.

Konkrétně jim nyní nabízí padesát sedm nemovitostí ve dvaceti obcích v oblasti Madonie na Sicílii a k tomu jim nabízí i práci na 54 farmách, ve stavebnictví a stravování.

Tedy namísto podpory porodnosti mladých italských rodin nyní dostanou afričtí vetřelci zaplaceno za to, že původní obyvatelstvo vymění.

Jak bylo nyní navíc prokázáno, tak 80% těchto „legálních přistěhovalců,“ kteří měli do Itálie přijít za prací, nakonec vůbec nepracuje, ale žije ze štědrých sociálních dávek….

Nakonec aktuální videa z Lampedusy:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Invaze na Lampedusu pokračuje, aktuálně jsou na ostrově další 2000 Afričanů (videa)

  1. Zlaty Zeman, ten rekl Merkelove primo pred kamerami, “Jsou to vasi hoste, vy jste si je pozvala”. Zasrany Ropusan podepsal jejich “dobrovolne prijeti”. Doufam, ze bude jednou souzen – A ODSOUZEN – za Vlastizradu.

  2. jak jsme takhle mohli skončit vítat své budouci vrahy negry a arabaše z bělochu jsou jen samé socky co sinechavají libit bleju jak jsme takhle mohli dopadnout spravna reakce by byla vzit flinty a začit to střilet jako slepice a ještě by nás chtěli za to zavřit jen protože se chceme branit před barbary a zaostalci jen opravdu největší troska a vymlety mozek se postavi na stranu negru Tfuuuj tajksl 🤢🤮🤮🤮🤮

  3. Deportovat, prácovní tábor, tábor smrti, ke zdi a střílet, spálit a zmazat DELENDA EST.
    Dobyt afriku a blizky vychod a další zeme osvobodit atd.
    My obnivit naší zemí a udělat zákon, ustávní zákon a reformy taky a další moznosti. lidská rasa a civilizace přežije a bude žit navždy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout