Důkazy o „očkovacích“ zločinech byly předány guvernérovi a generálnímu prokurátorovi státu Tennessee

Důkazy o „očkovacích“ zločinech byly předány guvernérovi a generálnímu prokurátorovi státu Tennessee

Jedna země za druhou se začínají věnovat řešení covidových zločinů. Žaloby byly podány například v některých státech USA, ve Švýcarsku, Německu, Velké Británii, Holandsku, Rakousku či Itálii.

Zemí, kde se již chystají zločiny politiků a dalších globalistických loutek řešit, přibývá. Nyní se přidává také americký stát Tennessee…

Dále Dr. Joseph Sansone:

Jako člen správní rady Národního amerického renesančního hnutí s potěšením oznamuji, že National ARM předložila 83stránkovou petici velké poroty guvernérovi a generálnímu prokurátorovi státu Tennessee obsahující důkazy o zločinech způsobených vakcínou C19. 

Petice velké poroty National ARM říká, že vakcíny C19 by měly být okamžitě zakázány a zahájeno trestní vyšetřování.

Kromě guvernéra a generálního prokurátora Tennessee již byly důkazy předloženy guvernérům a generálním prokurátorům, jakož i okresním zástupcům a šerifům v Texasu, Idahu, Floridě a New Jersey.

Dokument napsal David Meiswinkle, prezident National American Renaissance Movement a kriminální obhájce v New Jersey. 

83stránkový dokument uvádí 149 důkazů a tvrdí, že byly spáchány státní a federální zločiny. Dokument vyzývá k okamžitému zákazu „vakcín“ C19 a vyzývá k trestnímu vyšetřování. Dokument také uvádí zájmové osoby.

Mezi zločiny patří vražda, vydírání, porušování zákona o biologických zbraních, velezrada a genocida. National ARM má v úmyslu předat důkazy o zločinech spojených s očkováním místním žalobcům a donucovacím orgánům ve všech 50 státech.

Možná někdo udělá svou práci, t.j. svolá velkou porotu a obžalobu. ….

Důkazy z Tennessee si můžete přečíst, stáhnout a sdílet se státními zástupci a okresními šerify v Tennessee kliknutím na níže uvedené odkazy.

Tennessee Shrnutí

Dokončete petici velké poroty Tennessee.


Tolik k dalším žalobám.

Nedělám si žádnou iluzi, že by se ve většině případů podařilo zločince potrestat, ale již jen fakt, že se po celém světě množí žaloby, by mohl vést k tomu, že si více lidí uvědomí, že se stali obětí jednoho velkého podvodu a příště snad bude těch poslušných mnohem méně.

Ostatně, již brzy uvidíme, kolik lidí je stále ochotno se stát obětí experimentu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Důkazy o „očkovacích“ zločinech byly předány guvernérovi a generálnímu prokurátorovi státu Tennessee

  1. Mozna se budete divit, ale znam ve svem okoli dalsi adepty na 5tou, slovy patou davku. A vubec jim nedochazi, ze muze byt tou posledni. Bavit se s nimi o vakcinaci je hazet hrach na stenu. Maji svuj rozum hotovo dvacet. Ale co my cistokrevni kteri se s nimi setkavame dobrovolne nebo nedobrovolne? Jak my k tomu prijdeme? A vyhnout se jim neda. Nejsem proti lidem, ale z tech zabodanych se stavaji nepritomne figurky v telech zoombie. Totalne vypnuti, vyhubli pomalu na kost, pachnouci, se sedivejici pokozkou, shrbeni, vysychajici. Zalostny pohled. Ale jejich svobodne rozhodnuti a podotykam jak oni mluvi cituji je to moje vec moje telo. A jeste takove nove zjisteni, na parte se psavala nova diagnoza zemrel nahle, a aby to nevzbuzovalo tolik pozornosti tak to prejmenovali na vydechl vydechla naposledy. Nic se nezmenilo co se tyka frekvence houkajicich nebo i nehoukajicich sanitek. Biologicka zbran funguje naprosto spolehlive. Tato genocida je nejvetsi v historii lidstva. Vymyvanim mozku podprahovym programovanim lidskych bytosti se uplne vytratil pud sebezachovy. Proto i nadale jdou lide dobrovolne na lidska jatka. Myslim si ze ti co tu proste nemaji byt se jdou zabodat, aniz by si uvedomili ze jsou eliminovani smtrici vakcinou. Tech zadoucich nezadoucich ucinku je opravdu velmi mnoho a tvurci teto smrtonosne zbrane si mnou rucicky jak se jim dari depopulace. Velebnosti je to hnus fialovy DUWENBLEJT!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout