Další onkolog hovoří o turborakovině: „To je něco, co jsem nikdy předtím ve své kariéře neviděl“ (video)

Další onkolog hovoří o turborakovině: „To je něco, co jsem nikdy předtím ve své kariéře neviděl“ (video)

„Stále častěji slyšíte termín turborakovina. Jedná se o agresivní rakoviny u lidí, kteří byli očkováni proti Covidu,“ řekl v rozhovoru onkolog William Makis.

„Tyto rakoviny jsou diagnostikovány u mladých lidí: u lidí, kterým je dvacet, třicet, čtyřicet let.“ Nejmladším pacientem, o kterém informoval, byl 12letý chlapec, který dostal jednu dávku Moderny.

„Čtyři měsíce po injekci měl chlapec rakovinu mozku ve 4. stadiu. Zemřel o šest měsíců později,“ řekl Makis.

„To je něco, co jsem nikdy předtím ve své kariéře neviděl,“ zdůraznil Makis. „Ve své kariéře jsem diagnostikoval asi 20 000 případů rakoviny.“

„Nikdy jsem neviděl, že by se rakovina chovala takhle. Roste velmi rychle a prezentuje se až v pozdní fázi,“ dodal.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Další onkolog hovoří o turborakovině: „To je něco, co jsem nikdy předtím ve své kariéře neviděl“ (video)

  1. Základem zdraví je neplést si toxínu s vakcínou. Takový experimentální toxínový mix, když se i šarže odlišují složením, zmate imunitní systém a nemůže s pak divit, že nechá bujení bujet.
    Čas ukáže, jenže hned se ani pes …

  2. Ano zabodani postizeni vetsinou jdou az v poslednim stadiu. Doba preziti? V radu dni max tydnu. A ani se nijak tento stav neleci. Max vysoke davky morfia a pravdepodobne i midazolamu, aby ten skon urychlili. Znam i pripad, kdy lide cernaji a odpadava jim maso. Tak jsou ty biologicke zbrane agresivni.

  3. No vidíte, již to znovu rozjíždí. V TV již vedou evidenci kolik je nemocných s covidem hospitalizováno. Místní doktoři „Mengele“ začali zapichovat nepoučitelné novou vakcínou.Kolik za to ti felčaři dostanou se ještě neví. Když neví nějaká babka co za sviňstvo do ní píchají, ale ti felčaři to přece vědět musí. Co jsou to za svině lidi?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout