Velká Británie: 500 muslimských vyžírek bude mít na palubě megalodi hotelové služby all inclusive

Velká Británie: 500 muslimských vyžírek bude mít na palubě megalodi hotelové služby all inclusive

Jistě jste již i na mainstremu zaznamenali, že ve Velké Británii, která je přetížena stávající muslimskou invazí, budou nyní ubytovávat muslimské ilegály na speciálně postavené lodi.

Zatímco mainstreamoví propagandisté se pozastavují nad tím, že jde údajně o diskriminaci a vězení pro chudáčky uprchlíky, ve skutečnosti je pravda úplně jiná.

Loď bude kotvit většinou v obci, jejíž obyvatelstvo uspořádalo již několik protestů (ale marně). Právem se totiž obávají, že v jejich dosud poklidné obci rázem naroste kriminalita.

Nicméně za veškeré nabízené služby, které budou muslimským vyžírkám k dispozici, by se nemusel stydět ani nějaký lepší hotel, zařízení pokojů je pak zcela běžné například v různých mládežnických ubytovnách, jaké najdeme po celé západní Evropě.

Ale zatímco služby v hotelu či na ubytovně si musí zákazníci řádně zaplatit, na lodi bude vše hrazeno z daní britských pracujících. A to včetně dopravy za zábavou kamkoli mimo obec, kde loď kotví.

Mohamedáni, kteří se vydávají za žadatele o azyl, ubytovaní na prvním luxusním britském člunu Bibby Stockholm, budou mít k dispozici bezplatnou turistiku, cyklistiku, kriket a výlety na festivaly, stejně jako sporty na palubě, posilovnu a 24hodinovou stravovací službu, aby byli šťastní a zabavili se.

Z nějakého důvodu však různé parazitní promigrační neziskovky a mainstreamoví propagandisté nazývají člun „plovoucím vězením“.

Žadatelé o azyl na člunu s kapacitou 500 osob kotvícím v Portlandu v Dorsetu, budou moci kdykoli odejít pěšky nebo autobusy každou hodinu od 7:00 do 23:00 do nedalekého Weymouthu, s bezplatným taxíkem, který je přiveze zpět, pokud zmeškají poslední spoj domů.

Prvních 50 migrantů má příští týden zaujmout svá místa na člunu Bibby Stockholm. Budou tam ubytováni po dobu až devíti měsíců s bezpečnostními strážemi ve službě 24/7, kontrolou zavazadel ve stylu letiště, detektorem kovů a identifikačními kartami, když vstupují nebo odcházejí přes lávku k jedinému hlavnímu vchodu.

Budou bydlet a spát po dvou, čtyřech nebo šesti na pokoji na palandách, všechny pokoje s vlastní sprchou a toaletou. Počet migrantů se bude neustále zvyšovat až na maximálně 500 jako součást úsilí vlády snížit náklady na ubytování  žadatelů o azyl ubytovaných v hotelech.

Úředníci uvedli, že budou mít přístup k více službám a aktivitám než v hotelech, aby je odradili od osamělých cest do Portlandu, pomohli jim integrovat se s místní komunitou a snížili nároky na místní služby.

Leanne Palk, zástupkyně ředitele azylového ubytování na ministerstvu vnitra, uvedla: „Neřekla bych, že to je luxusní zařízení, ale splňuje to, co požadujeme, pokud jde o přiměřenost. Není to plovoucí vězení. Je otevřené a prostorné.

Lidé nejsou omezeni jen na to, že jsou na lodi. Mají přístup do areálu na nábřeží. Máme značný počet aktivit organizovaných místní radou a dobrovolnickými organizacemi, které mohou lidi pobavit. Chceme, aby se lidé cítili jako součást širší komunity a nebyli omezeni na to, že jsou tady.“

Dobrovolnické organizace a rada Dorsetu, které je vypláceno 3 500 liber za migranta, stejně jako grant ve výši 380 000 liber, budou poskytovat výlety a aktivity mimo areál, včetně kriketu, cyklistiky, pěší turistiky a procházek s průvodcem, výletů na farmy, sportovních akcí a možnosti pěstovat zeleninu a květiny na místních zahrádkách.

Kromě plně vybavené posilovny s běžeckým, cyklistickým, veslařským trenažérem a činkami budou mít k dispozici dvě prostorné televizní místnosti, pět salonků, IT místnost se stolními počítači a bezplatným Wi-Fi, učebnu pro výuku angličtiny dvakrát týdně a konferenční místnost, kterou si mohou rezervovat pro schůzky, aktivity nebo koníčky.

Dvě nádvoří na palubě byla přeměněna, jedno na sportovní areál s fotbalem, basketbalem, volejbalem a nohejbalem a druhé na prostor s piknikovými stoly a židlemi.

K dispozici bude také setkání  se zástupci radnice pro ty, kteří jsou ubytováni na člunu, aby identifikovali další aktivity nebo vznesli stížnosti, stejně jako místnost pro modlitby a soukromé místnosti pro tiché rozjímání. Lidé budou moci zamykat své vlastní pokoje, ale budou povzbuzováni, aby se připojili k aktivitám a vytvořili komunitu na palubě.

Člun kotví v sousedství areálu, který je obklopen 15 stop vysokým kovovým oplocením. Ačkoli migranti budou povzbuzováni, aby používali hodinové autobusy k opuštění areálu a prošli zabezpečeným přístavem k jeho východu, budou mít možnost požádat o doprovod k bráně k návštěvě Portlandu.

Budou moci volně opustit přístav až na sedm po sobě jdoucích dnů a nocí najednou nebo na 14 kalendářních dnů a nocí v rámci jakéhokoli šestiměsíčního období – stejné podmínky platí pro hotely.

Strava (zcela jistě halal) bude k dispozici 24 hodin denně:

Ti, kteří jsou na člunu, budou mít stejný přístup ke zdravotnictví jako kterýkoli jiný Brit prostřednictvím palubní zdravotní sestry a lékařské kliniky s praktickým lékařem na zavolání a dalšími službami poskytovanými v případě nouze.

Člun je jedním ze tří míst, kam chce ministerstvo do podzimu umístit celkem asi 3 000 žadatelů o azyl a pod vedením Rishi Sunaka zastavit malé čluny překračující kanál.

Další dvě místa, kam budou z hotelů přestěhováni, jsou bývalé základny RAF Wethersfield v Essexu a Scampton v Lincolnshire…

O tom, jak bude o ilegály na lodích pečováno, si můžete poslechnout ve videích (anglicky):

Obyvatelé Portlandu vyjadřují své obavy ohledně 500 mladých muslimských mužů, kteří se usadí na člunu Bibby Stockholm, a nebezpečí, které tito muži pobíhající po okolí budou představovat, zejména pro dívky a ženy:

Až si tedy opět na mainstreamu přečtete cosi o „vězení na lodi,“ pak si vzpomeňte na to, kde je pravda…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Velká Británie: 500 muslimských vyžírek bude mít na palubě megalodi hotelové služby all inclusive

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout