USA: Nemocnice odmítla ženě léčbu rakoviny poté, co kritizovala vyvěšení trans vlajky

USA: Nemocnice odmítla ženě léčbu rakoviny poté, co kritizovala vyvěšení trans vlajky

Již jsme si tak nějak zvykli na to, že v posledních letech docházelo v některých nemocnicích – zejména na pokrokovém Západě – k odmítání ošetření lidí, kteří si odmítli aplikovat genové injekce.

V některých případech takové odmítnutí vedlo ke smrti, za kterou však nebude nikdo potrestán, neboť ve zvráceném systému, který může třídit občany na základě ochoty podřídit se experimentu, jsou zločinci, kteří se systémem souzní, beztrestní.

A aktuální případ z USA ukazuje, že dokonce i vaše názory mohou vést k tomu, že budete odmítnuti nejen bankou, jako se to nedávno stalo  známému odpůrci genových injekcí p. Mercolovi a jeho rodině i zaměstnancům (a tisícům dalších lidí nejen v USA), ale dokonce i nemocnicí.

Zpráva odhalila, že ženě byla odepřena léčba rakoviny v nemocnici v oblasti Portlandu poté, co kritizovala zařízení za vyvěšení trans vlajky.

Dotyčná žena byla identifikována pouze jako Marlene, aby byla chráněna její identita. Na svém populárním účtu na sociálních sítích Libs of Tiktok poslala konzervativní aktivistce Chayi Raichik zprávu, ve které odhalila, co se jí stalo.

Ve svém prohlášení Marlene poznamenává, že se necítí bezpečně, když přichází do nemocnice s masivním transparentem transgenderismu visícím za recepcí.

Marlene navíc prozrazuje, že jí radikální trans aktivisté vyhrožují smrtí.

Zaměstnanec ignoroval její prosby o léčbu a učinil rozhodnutí, které nelze popsat jinak než jako čisté zlo. Marlene bylo řečeno, že již nebude dostávat lékařskou péči na klinice kvůli údajným „pokračujícím neuctivým a zraňujícím poznámkám“ o komunitě LGBTQ a jejich personálu.

S účinností od 29. července 2023 jí byl zakázán vstup do jejich zařízení.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA: Nemocnice odmítla ženě léčbu rakoviny poté, co kritizovala vyvěšení trans vlajky

  1. To je jasné vydírání. Otázka je, jak by nebohou ženu na klinice léčili. Těm šmejdům se opravdu nedá věřit. Paní Marlene by se měla obrátit k Bohu, jedině On jí dokáže pomoci, a dokonce i uzdravit, všem hajzlům a zmetkům navzdory. Kdo se obrátí k Bohu a začne žít podle Jeho pravidel, poslouchat Ho, nemá se čeho bát. Je totiž pod Jeho všemocnou ochranou. Kdo je jako Bůh!!! Nikdo. Podle toho bychom se měli řídit a konečně se přestat nechat vydírat. Samozřejmě, že je dobré se také sjednotit a pomáhat si, a tak vytvořit paralelní společnost, ve které ti zmetci nebudou mít žádné slovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout