Nizozemsko: Vůdce Pegidy roztrhal korán před tureckým velvyslanectvím, zatímco přihlížející muslimové křičeli: Allahu akbar! (videa)

Nizozemsko: Vůdce Pegidy roztrhal korán před tureckým velvyslanectvím, zatímco přihlížející muslimové křičeli: Allahu akbar! (videa)

Ničení koránu se nyní přeneslo ze Švédska a Dánska do Nizozemska, lze tedy předpokládat, že hrozby útoků ze strany Al Kajdy a ISIS budou nyní směřovány i do této země.

Také můžeme očekávat další vymezování se vůči této akci ze strany OSN a jistě ani islámskými radikály korumpovaná EU nezůstane pozadu.

Přitom v islámských zemích aktuálně dochází k stále horším útokům na bezvěrce, aniž by to zajímalo OSN či různé parazitní lidskoprávní organizace.

Například v Pákistánu vypálili několik desítek kostelů a domů křesťanů, kteří jsou nyní nuceni přespávat v polích. To je ovšem proti jedné zničené knížce úplná banalita…

Protiislámský aktivista roztrhal a pošlapal výtisk Koránu během pátečního protestu před tureckým velvyslanectvím v nizozemském Haagu.

Edwin Wagensveld, vůdce holandské pobočky protiislámského hnutí „Pegida,“ začal skákat na korán a pak jej roztrhal. Wagensveld, doprovázený dvěma dalšími lidmi, měl na sobě černé tričko s nápisem „Islám není lepší než nacismus.“

Nizozemské úřady odsoudily demonstraci ještě předtím, než se konala, ale daly jasně najevo, že není právně možné ji zakázat.

Haagská policie mezitím zablokovala přístup do centra města, kde se nachází turecké velvyslanectví, u kterého se shromáždilo asi 50 protidemonstrantů, aby protestovali proti Wagensveldovým akcím. Někteří po něm dokonce házeli kameny, což způsobilo, že policie zasáhla.

Když šéf Pegidy trhal stránky Koránu a snažil se odejít, protidemonstranti skandovali známé „Alláhu Akbar“. Výhružně se k němu blížili, než je zastavilo asi 20 policistů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Nizozemsko: Vůdce Pegidy roztrhal korán před tureckým velvyslanectvím, zatímco přihlížející muslimové křičeli: Allahu akbar! (videa)

    1. Doteď jim nevadil,Karán? Cože tak najednou? Je to připravená provokace potřebujou popojed dál a tohle je dobrá, předem domluvená záminka s připravenými provokatéri podpaleči ,co jim za to asi slíbili ? Zbraně jsou už rozdané jen rozbuška k akci chybí.

  1. Keby niekto zapálil Korán pred veľvyslanectvom pre Západ /aj Rusko/ nedotknuteľnej teroristickej a islamofašistickej Saudskej Arábie, prípadne by ho polial prasačou krvou, tiež by som nebol proti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout