Německo: Tvrdé pronásledování vlastníků i vydavatelů falešných covid pasů: domovní prohlídky, nepodmíněné tresty

Německo: Tvrdé pronásledování vlastníků i vydavatelů falešných covid pasů: domovní prohlídky, nepodmíněné tresty

V Německu se dosud nedokázali oprostit od covidového podvodu a pokračují v něm i v nyní, kdy se již v některých zemích od doby nedávno minulé začaly vlády distancovat, případně jsou ohroženy žalobami za povolování škodlivých přípravků a jejich vnucování veřejnosti.

O tom, že by u našich západních sousedů panovala demokracie, si již dávno iluzi nedělám. O bezpočtu případů tvrdých rozsudků nad „covidovými zločinci“ jsem zde psala již mnohokrát.

V Německu jste se dokonce mohli dostat do vězení za nenošení roušky na veřejnosti (venku), což se také stalo jedné ženě, která si „v base“ odseděla tři měsíce.

Ve vězení však skončily například i lékařky, které dětem vydávaly výjimky z roušek (a nyní si odpykávají dvatři roky) nebo lékaři, kteří vydávali falešné covid pasy.

Přitom jediným účelem očkovacích pasů byla diskriminace těch, kdo odmítli nabídnout své tělo experimentu.

Všichni víme, že souzeni by měli být zejména ti, kdo covid pasy nařizovali a s jejich pomocí zaváděli tvrdě diktátorskou společnost, v níž byli ti, kdo se nepodřídili, bezdůvodně trestáni.

Covid pasy byly vydávány pod falešnou záminkou údajné bezinfekčnosti jejich nositelů (která však nikdy neexistovala), což je důvod, proč by nyní měli být potrestáni ti, kdo je nařizovali.

Jenže ve zvrácené společnosti je vše naopak, takže k soudu se dostávají ti, kdo se odmítli podřídit a zvrácenému nařízení se postavili.

V Německu je nyní pořádán hon na vlastníky falešných očkovacích pasů i na lékaře, kteří je vydávali. Žádné skutečné trestné činy se neřeší, lovy „zločinců z dob covidismu“ mají veškeré priority.

A ti, kdo jsou obžalováni, končí s horším trestem než muslimští vrazi, jejichž činy jsou odměněny jen krátkým pobytem na psychiatrii s čistým trestním rejstříkem.

Přesně to je typický projev fašistického režimu, který prioritně nepronásleduje skutečné zločince, ale odpůrce zvráceného systému…

V boji proti falešným očkovacím pasům pokračuje soudnictví a policie ve vyšetřování plnou rychlostí. V celém Německu nyní probíhá 26 000 řízení. Informuje o tom deník Die Welt s odkazem na informace z jednotlivých spolkových zemí.

Policejní odbory si proto stěžují na vysoké pracovní vytížení vyšetřovatelů. Politici však odmítají amnestii pro lidi a lékaře, kteří se pokusili obejít kvazipovinné očkování prostřednictvím 3G falešným razítkem v očkovacím pasu.

Jen v Berlíně proběhlo 110 domovních prohlídek. Lékař z Recklinghausenu, který potvrdil 600 pacientům očkování proti koronaviru, aniž by ho provedl, byl nyní odsouzen k 34 měsícům vězení.

Soud rozhodl, že pokud obžalovaný nemůže být shledán vinným z padělání zdravotních osvědčení, bude muset být stíhán za padělání dokumentů.

Policejní odbory kritizovaly, že kolegové byli vyřazeni z veškerého dalšího vyšetřování a nyní mají prioritně vyšetřovat případy falešných očkovacích průkazů.

Spolkový předseda Jochen Kopelke řekl deníku Die Welt, že tito úředníci nejsou přítomni při vyšetřování jiných zločinů. „Množství nevyřízených případů, které je třeba řešit, je proto obrovské.“

Amnestii odmítá nejen německá vláda, ale i opoziční CDU/CSU.

„Každý, kdo zfalšuje důležitý lékařský dokument, se dopouští zločinu,“ říká Tino Sorge, mluvčí parlamentní skupiny CDU/CSU v Bundestagu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Německo: Tvrdé pronásledování vlastníků i vydavatelů falešných covid pasů: domovní prohlídky, nepodmíněné tresty

  1. a tohle je čeká.
   Paradox toxíny:
   ten kdo si dal toxínu, tak mohl onemocnět a šířit
   ten kdo si nedal toxínu, tak mohl onemocnět a šířit
   najděte alespoň 2 rozdíly, pak suďte…

 1. Paradox covid pasu:
  covid pas je sám o sobě falešný doklad infekčního nositele.
  Tedy všichni majitelé covid pasu patří do samovazby s ostrahou pro podvod. Ti s falešným musí být zproštění, jelikož nelze zfalšované zfalšovat. Maximálně okopírovat, a tím upozornit na neblahý stav.

 2. Čo sa týka tých falšovateľov a majiteľov falošných kovidpasov – vybrali si tú jednoduchšiu cestu a teraz sú súdení za falšovanie dokumentov. Bolo by poctivejšie a odvážnejšie si hájiť svoju pravdu a niečo pre to urobiť, ako zaplatiť si falošný doklad. Možno by pomohli aj tým, ktorí sa pôvodne dať očkovať nechceli, ale vidiac percento očkovaných, podľahli davu.

  1. Nesouhlasím, odboj je potřeba vést všemi možnými prostředky i způsoby. Zářný příklad Džokouše nelze paušálně doporučovat, vždyť spravedlivá protinožní justice vyhrála, i když se jí otevírají oči i přes převaz partonky.

 3. Přesně tolik, kolik jich TAKOVEHLE zemi slíbí věrnost, tenhle starodávný rituál stále přežívá a nehledě, že Varšavská smlouva má armádu s právním nástupcem v jiném análu na jiném kanálu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout