USA: Nekontrolované krádeže likvidují i obchody s potravinami, ve Washingtonu, DC brzy nebude kde nakoupit

USA: Nekontrolované krádeže likvidují i obchody s potravinami, ve Washingtonu, DC brzy nebude kde nakoupit

Zákony, které platí zejména v demokraty vedených státech, zcela dekriminalizovaly černé zloděje, kteří ve stále větší míře rabují v obchodech všeho druhu, aniž by se museli bát jakéhokoli postihu.

To samozřejmě dřív či později vede k uzavření jednotlivých obchodů, které tím logicky silně prodělávají. V některých oblastech je kradeného zboží dokonce víc než toho, které si nakupující poctivě zaplatí.

Šílenou „woke“ politikou nyní trpí i  hlavní město Spojených států, kde si již brzy nebudou mít místní kde nakoupit potraviny.

Nicméně mohou si za to sami tím, koho si zvolili do vedení města, stejně jako si za podobný osud mohou obyvatelé Kalifornie, kteří si za guvernéra zvolili jednoho z nejradikálnějších demokratů.

Obchod Giant Food ve čtvrti 8 ve Washingtonu, DC je zřejmě jediným supermarketem v této oblasti a nyní by mohl skončit uzavřením kvůli nekontrolovatelným krádežím.

Lidé, kteří žijí v této oblasti, se obávají, že se může stát potravinovou pouští.

To je místo, kam tato otázka nepotrestané trestné činnosti směřuje již měsíce. Jak mají obchody zůstat otevřené a fungovat, když jsou oběťmi neustálých krádeží?

Ve Washingtonu, DC rostou obavy z toho, že některé velké obchody s potravinami budou uzavřeny kvůli krádežím v obchodech.

Během tiskové konference v pátek radní D.C. Trayon White řekl, že mluvil s regionálním vedením populárního obchodu Giant Food na Alabama Avenue na jihovýchodě.

„Měli jsme příležitost setkat se s některými lidmi z vedení tohoto obra,“ řekl White.

„To, co jsme slyšeli od vedení tohoto gigantu, bylo skličující. Dozvěděli jsme se, že tento gigant ztratil v tomto obchodě více než 500 000 dolarů ve ztrátě produktů, což je asi 20% tržeb.

Víme, že jsou to těžké časy a víme, že ceny potravin v posledních třech letech prudce vzrostly.

Ale nemůžeme si dovolit ublížit si tím, že budeme neustále krást. Znamená to, že všichni budou bez místa, kde by bylo možné zakoupit jídlo. A čeho je moc, toho je příliš.“

„K dnešnímu dni zaznamenal tento gigant nejméně 135 krádeží v tomto obchodě,“ řekl. „Částka, která byla v hodnotě kradeného zboží ztracena, se zdvojnásobila.“

Totéž se nakonec stane i v jiných městech, kde podobné zákony platí.

Postupně zavírají obchody ve všech velkých městech USA – a s různým sortimentem.

Nakonec si zřejmě krádeže obchodníci vykompenzují jinde, buď vyššími cenami v těch státech USA, kde tyto šílené zákony legalizující krádeže neplatí nebo – v případě mezinárodních řetězců – v zahraničních pobočkách.

Mimochodem, obchod, o kterém se v článku hovoří, patří do sítě nizozemského giganta, který si to, co prodělá v USA, zřejmě bohatě nahradí  v Evropě. Jde o řetězec Ahold, kterému patří i u nás provozované obchody Albert.

Lze předpokládat, že americké ztráty budou nakonec pokryty zvýšením cen mimo jiné i v evropských obchodech. Zprostředkovaně tak zákazníci třeba u nás budou splácet škody za legální rabování obchodů v USA.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA: Nekontrolované krádeže likvidují i obchody s potravinami, ve Washingtonu, DC brzy nebude kde nakoupit

  1. Tak dlouhou dobu byli imigranti okrádání Amerikou, tak jim nezáviďte těch pár rohliků, kousek salámu, paštiku a třeba hodinky Rado.

    1. netrep chujoviny! teba by mal kompletne okradnúť nejaký Neger, potom dobre zmlátiť a nakoniec pojebať do análu a možno, možno sa ti konečne rozjasní v sprostej hlave….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout