Los Angeles: Lupič táhne ženu po zemi při krádeži kabelky (video)

Los Angeles: Lupič táhne ženu po zemi při krádeži kabelky (video)

Kalifornie je jeden ze států, kde jsou krádeže ze strany černochů tolerovány, přičemž tento stav je maximálně zneužíván. Rabování obchodů se stalo každodenní realitou a vykrádání aut či domů ukazuje, že v bezpečí není ani majetek místních občanů.

K loupežím dochází již i za bílého dne, neboť jistá „chráněná“ skupina se zřejmě cítí v bezpečí. Zatímco většina těchto činů zůstává díky velmi zvráceným zákonům nepotrestána, v tomto případě se možná násilí lupiči nevyplatí.

Legální jsou totiž krádeže jen tehdy, kdy zloděj nepoužije násilí a nezpůsobí újmu na zdraví. Tento případ tak zřejmě bude přinejmenším prošetřován a souzen.

Jiná věc je pak trest, který může být velmi mírný, vzhledem k tomu, že v těchto lokalitách je justice prodchnuta Sorosovými lidmi, kteří dokonce zločince za podobné činy velmi často osvobozují…

75letá žena byla v pondělí poté, co si v bankomatu Los Angeles Bank of America vybrala peníze, vláčena přes parkoviště banky lupičem, který popadl její kabelku a táhl ji několik metrů, zatímco se žena držela kabelky.

K probíhající loupeži přiběhli dva muži, což lupiče přimělo k útěku – ale s kabelkou. Všimněte si, že muži se bojí proti zloději přímo zasáhnout.

Loupež se odehrála v pondělí ráno v Hacienda Heights a byla zachycena na videu zveřejněném bývalým šerifem okresu L.A. Alexem Villanuevou:

„Oběť, obyvatelka Hacienda Heights, byla na místě ošetřena hasiči kvůli odřeninám na ramenou,“ řekl seržant Ken Fitch.

Policisté nenašli kabelku oběti, která obsahovala peněženku, neznámou částku v hotovosti a mobilní telefon.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Los Angeles: Lupič táhne ženu po zemi při krádeži kabelky (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout