„Klimatický vědec,“ který rozšířil lži o údajně nejteplejším červenci za 120 000 let, je přispěvatelem agendy WEF

„Klimatický vědec,“ který rozšířil lži o údajně nejteplejším červenci za 120 000 let, je přispěvatelem agendy WEF

Světové ekonomické fórum (WEF), OSN, WHO a MMF patří k hlavním prosazovatelům globalistické agendy. Logicky tak budou tlačit takové informace, které se jim pro jejich agendu hodí.

A je to o to jednodušší, že tyto organizace mají v područí i mnoho loutkových vlád a především médií, která s jejich propagandou vydatně pomáhají.

To ostatně vidíme i u nás, kde je mainstream oddaným propagátorem všech aspektů globalistické agendy – od podpory LGBTQ agendy, přes klimaalarmismus, covidismus či multikulturalismus až po rušení hotovosti.

Globalistické organizace mají „na vodítku“ samozřejmě nejen politiky a média, ale také slušně zkorumpované „odborníky,“ kteří vytváří takovou vědu, kterou si objedná globální „elita.“

K nové pavědě patří i zákaz jakékoli vědecké diskuze – to bylo vidět za covidismu a nyní i za klimaalarmismu. Oponentní hlasy vědců jsou umlčovány ve prospěch „pavědců“ zkorumpovaných těmi, kdo za nimi ve skutečnosti stojí.

A takovou organizací je mnohdy právě Schwabovo WEF.

Za kauzou, která zavání manipulací a globalismem, jsou vždy stejné kliky, stejné organizace, stejní „filantropové“.

Dne 27.7. prohlásil „zvláštní klimatický vědec“ (nebo vědkyně??) Karsten Haustein, že loňský červenec byl nejteplejším měsícem za 120 000 let. Předvedl několik barevných obrázků. Všechna mainstreamová média po celém světě od té doby oslavují toto prohlášení jako nezvratnou, božskou pravdu.

Koneckonců, jak by se mohl „vědec“ mýlit, když má všechny vlastnosti, které mainstream v dnešní době očekává? 

V televizi nosí trička s duhovým jednorožcem, vypadá tak nějak bezpohlavně, takže si nejste jisti, jestli je žena, muž nebo něco mezi… a… je velmi uznávaným přispěvatelem agendy na Světovém ekonomickém fóru (WEF) z milosti Klause Schwaba. 

S těmito požadavky je mainstreamu jasné, že vše, co člověk říká, musí odpovídat absolutní, nezpochybnitelné pravdě. Na to se samozřejmě nemusíte ptát jiných vědců. Pokud do vyprávění zapadne první slyšený názor od takového „odborníka“, je zcela nezpochybnitelný.

Co je to programový přispěvatel? Osoba, která řídí a podporuje agendu Světového ekonomického fóra – například prostřednictvím odborných článků v rámci a jménem WEF. 

Tato pozice samozřejmě není tak exkluzivní jako u „mladých globálních vůdců“, kteří byli propašováni do vedoucích pozic v mnoha západních vládách. 

Web WEF uvádí téměř 29 000 takových lidí, ačkoli databáze pravděpodobně nebyla nikdy vyčištěna – obsahuje mnoho prázdných záznamů a také mnoho lidí, kteří již zemřeli. 

Je otázkou, zda všichni lidé na tomto seznamu vůbec vědí, jaké mají štěstí. U pana Karstena Hausteina není pochyb, jak dále vysvětlíme níže.

Haustein má také domovskou stránku, která byla aktivně udržována až do srpna 2016. To byl rok, kdy se objevila jedna z jeho prvních prací, které lze nalézt na internetu, „ Atribuce extrémních meteorologických událostí v reálném čase s předpovědí sezónních SST “. 

Už tehdy tvrdil, že je schopen předpovídat extrémní povětrnostní podmínky na základě počítačových modelů. Až do tohoto roku byl Haustein zjevně aktivní na Oxfordské univerzitě, která byla kdysi známkou lidí s vynikajícími schopnostmi – nebo zvláště bohatých rodičů.

Dnes jde zejména o univerzitu, na které je v popředí aktivismus, jak jsme mohli vidět třeba na příkladu před školou vztyčené sochy ženy s penisem.

V červnu 2019 napsal tento článek pro Světové ekonomické fórum WEF: Proč přírodní cykly hrají v globálním oteplování jen malou roli. To je samozřejmě úplný nesmysl. 

Zvlášť když pochází od člověka, který tvrdí, že analyzoval klima a tím i počasí za posledních 120 000 let až do posledního stupně Celsia.

Ten, kdo tvrdil, že červenec 2023 byl nejteplejším měsícem za 120 000 let, tvrdí, že má v tomto dlouhém časovém období přesné teploty.

To je samozřejmě nesmysl, protože přesná měření se drtivou většinu té doby neprováděla.

A tyto lži jsou pak samozřejmě šířeny dál. Ověřovatelé faktů AFP tvrdili, že cykly, a tedy i aktivita slunce nemají žádný vliv na světové klima nebo počasí. Autor tohoto nehorázného nesmyslu nyní pracuje jako mluvčí německé spolkové agentury pro životní prostředí.

Na čem své tvrzení zakládá? Držte se: Mimo jiné na vzduchových bublinách v ledovcíchV zásadě by to bylo ještě docela legrační, kdyby to nebylo myšleno smrtelně vážně a nemohlo by to vést k tomu, že vlády na tomto základě přijmou opatření omezující svobodu a zbavující základních práv. 

Pokud vláda nebo Brusel nařídí lockdown, abyste zachránili světové klima, pak to bude na základě  „vědy“, jako je ta od pana Hausteina.

Nepochopitelný klaunský kus přesvědčování veřejnosti, aby měla „bezpečné znalosti“ o posledních 120 000 letech, podporují všechna systémová média po celém světě ve stejném znění. 

Opět to ukazuje, že se jedná o centrálně řízenou, globalistickou agendu. Média nekladou otázku, ale prezentují výroky jako fakt.

Podle údajů ze služby EU pro změnu klimatu Copernicus byl červenec nejteplejším měsícem, jaký kdy byl naměřen. Jednoduše berou výrok jednoho duševního šílence placeného Schwabovým WEF za fakt.

Stejně jako u Covidu není slyšet žádný opačný názor, nejsou dotazováni žádní kritičtí vědci. Existuje předepsaný standardní názor – a každý, kdo se od něj odchýlí, je odsouzen jako popírač nebo nacista.

Minimálně základ pro Hausteinovy ​​divoké teorie lze najít v zahraničí. Existuje článek Carolyn Snyderové ze Stanfordské univerzity v Nature, který odhaduje teploty za poslední 2 miliony let. Je zcela jasné, že neexistují žádná tvrzení o jednotlivých letech, ale předpoklady se dělají v blocích po 5000 letech. 

Spoléhá na povrchovou teplotu oceánů, kterou chce pravděpodobně určit z usazenin vápníku a hořčíku.

„To jsou hrubé odhady s velkou mírou chyb,“ řekla.

 „Vědkyně“ vidí ve své práci obrovský potenciál chyb. Zřejmě ne Haustein a média, která se navzájem kopírovala. V každém případě prohlášení o nejteplejším červenci za 120 000 let vychází z díla Snyderové.

Nyní je tento nesmysl také hlášen jako fakt. Jako zdroje zde působí „Evropský program pro pozorování Země“ a „Světová organizace pro počasí OSN.“

Stále není jasné, jak úzce je Haustein politicky propojen s německými Zelenými. Prokazatelně však v roce 2022 přednášel pro Zelené v Jeně a Erfurtu. 

Každý, kdo ví, jak funguje Zelená sekta, také ví, že by se tam nikdy neměl objevit nikdo, kdo myslí jen na dotek jinak, než je žádoucí. Krajina systémových novinářů také nechce nic vědět o blízkých vztazích zelených politiků s Hausteinem.

Ve „vědecké žurnalistice“ roku 2023 jde opět o slepou víru – a v žádném případě o objektivní zvažování skutečnosti z několika úhlů pohledu nebo dokonce zkoumání věrohodnosti a pravdivosti prostřednictvím kritických dotazů.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Klimatický vědec,“ který rozšířil lži o údajně nejteplejším červenci za 120 000 let, je přispěvatelem agendy WEF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout