Dr. Ryan Cole: „Úřady věděly, že vakcíny způsobují rakovinu“

Dr. Ryan Cole: „Úřady věděly, že vakcíny způsobují rakovinu“

Takzvaná turbo rakovina po „očkování“ proti Covidu stále není establishmentem uznávána jako problematický vedlejší účinek experimentální genové terapie, i když je již dlouho zdrojem velkých obav mezi odborníky.

Ve výbušném článku „EpochTimes“ nedávno nechaly experty z USA vyjádřit se: Jsou přesvědčeni, že úřady již dlouho vědí, že přípravky, které byly lidem vehementně vnucovány, ačkoli neexistovaly žádné odpovídající bezpečnostní studie, mohou způsobit rakovinu.

Co se stane, je, že u těchto dobře známých a obvyklých rakovin jsou růstové vzorce a jejich chování zcela netypické… ‚Turbo rakovina‘ je něco, co tu nebylo a je najednou všude,“ varoval patolog Dr. Ryan Cole v rozhovoru pro EpochTV. První nárůst těchto případů zaznamenal krátce po zahájení očkovacích kampaní.

Vzhledem k tomu, že stále více případů rakoviny se vyskytuje i u mladých pacientů, kde se screening obecně neprovádí, nemůže to být podle jeho názoru způsobeno odloženými projekcemi.

Existují některé studie a kazuistiky, které léčí náhlý nástup rakoviny po očkování proti Covidu. Nedávno studie na myších způsobila rozruch, neboť se objevil rychle se rozvíjející maligní lymfom, ale velmi podobné případy již byly popsány i u lidí.

Výbušné: Odborníci jsou přesvědčeni, že úřady v USA si jsou již dlouho vědomy toho, že experimentální genové injekce mohou způsobit rakovinu.

Zvláštní studie karcinogenity nebyly provedeny, a jak je dobře známo, „vakcíny“ byly přesto uvedeny na trh, ale po zahájení očkovacích kampaní se v systému VAERS rychle hromadilo stále více zpráv o rakovině.

Analýzy CDC zpráv o nežádoucích účincích od 14. prosince 2020 do 29. července 2022 přinesly bezpečnostní signály pro rakovinu tlustého střeva, metastazující rakovinu prsu, metastázy do jater, kostí, centrálního nervového systému, lymfatických uzlin a prsu, chronické lymfocytární leukémie, B-buněčného lymfomu a folikulárního lymfomu.

Hodnocení byla zveřejněna pouze na základě žádosti podle zákona o svobodném přístupu k informacím. Srovnávací analýzy genových terapeutik Davida Wisemana, vědce v oblasti farmacie a patologie, také poskytly jasné bezpečnostní signály pro rakovinu. Wiseman je přesvědčen: Úřady to věděly – ale nereagovaly.

„Vládní agentury věděly, že tyto vakcíny povedou k rakovině, a snažily se to zakrýt, ale data již unikají,“ uzavírá Dr. Ryan Cole.

Není pochyb o tom, že toto obvinění má velkou váhu, protože experimentální přípravky jsou dodnes na trhu a jsou propagovány politiky a systémovými médii, zejména na Západě.

Kromě toho je již dlouho známa řada dalších vedlejších účinků převážně neúčinných injekcí, což nebrání establishmentu plánovat nové očkovací kampaně.

Kdyby se vlády po celém světě zaměřily na transparentnost, nejenže by se škodlivé injekce staly minulosti: mechanismy stojící za takzvanými turbo rakovinami by se také mnohem snadněji zkoumaly – a postiženým by se dalo lépe pomoci.

Podle odborníků jsou stávající terapie rakoviny často považovány za neúčinné. Například onkolog Dr. William Makis řekl The EpochTimes:

„Věřím, že existuje naléhavá potřeba identifikovat základní mechanismy turbo rakoviny, protože onkologové v současné době nemají pacientům trpícím turbo rakovinou co nabídnout a konvenční léčba rakoviny nabízí minimální nebo žádné výhody.“

Zdá se, že vlády se nestarají o oběti své politiky – neexistuje žádný jiný způsob, jak vysvětlit naprostou neznalost vážných a často smrtelných škod způsobených genovými injekcemi.

Přehodnocení těchto zločinů si budou muset vynutit odborníci a v neposlední řadě i obyvatelstvo, zejména pak oběti těchto „vakcín“ nebo jejich příbuzní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Dr. Ryan Cole: „Úřady věděly, že vakcíny způsobují rakovinu“

  1. Každý strůjcem svého osudu aneb byli jsme už dávno varováni abychom nevěřili falešným slibům politiků a médií…
    Bohužel, strach a ochota si zachránit život, cestovat na dovolenou, rozhodli nad životem a osudem všech očkovaných smrtícími saržemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout