CBDC má sloužit ke zotročení lidstva: Kde všude se už používá?

CBDC má sloužit ke zotročení lidstva: Kde všude se už používá?

Právě zavádění CBDC po celém světě je jedním z faktorů, které ukazují na to, že v současné době je skutečně většina světa v souladu s globalistickou politikou, která má vést do „jedné světové vlády.“

Již drtivá většina zemí světa CBDC plánuje či dokonce aktivně zavádí. Žádná ze zemí se zatím netajila tím, že cílem je zrušení hotovosti. Stejně tak již víme, že CBDC má být napojena na ID a časem má být obojí ve formě čipu pod kůží, což se ostatně také testuje.

A vše jde mnohem rychleji než by kdo očekával.

Digitální měny centrálních bank se po celém světě vyvíjejí zběsilým tempem a to by nás všechny mělo hluboce znepokojovat. Představte si  svět, kde vláda okamžitě ví, když něco koupíte nebo prodáte. 

Žádná transakce by nikdy nebyla skutečně soukromá, dokonce ani ta nejosobnější. Také v takovém systému by vaše peníze ve skutečnosti nebyly vaším majetkem.

Váš přístup k systému digitální měny by byl výsadou, kterou lze pozastavit nebo zrušit kliknutím myši. Najednou byste nebyli schopni nic koupit nebo prodat a stali byste se společenským vyvrhelem.

Jenže přesně takové možnosti jsou snem všech vládců – jde o způsob jak neomezeně ovládat masy a přinutit je k absolutní poslušnosti. Třeba k uzavření v 15minutovém městě nebo k tomu, aby nikdo nekonzumovat maso.

A samozřejmě mimo jakékoli prostředky bude i ten, kdo nebude v souladu s vládou.

Bohužel přicházejí CBDC a radikálně změní způsob obchodování. Nyní se CBDC zavádí v mnoha zemích po celém světě – a je úplně jedno na jaké straně multipolárního světa se nachází. K CBDC se přiklání téměř všichni.

V USA Federální rezervní banka v San Franciscu inzerovala pozici „Senior Crypto Architect“, aby pracoval na vývoji digitálního dolaru.

Popis práce uvádí, že Federální rezervní systém hledá technologa, který by provedl výzkum a vývoj v oblasti digitálních měn centrální banky (CBDC).

Expert bude pracovat na zajištění toho, že Federální rezervní systém bude mít dobrou pozici pro navrhování, vývoj a implementaci technologie, která podporuje CBDC, jak může být požadováno Radou guvernérů.

Ačkoli pracovní nabídka uvádí, že Federální rezervní systém pracuje pouze na výzkumu CBDC, republikán Davidson věří, že je to znamení toho, co přijde, a nazývá to „finanční ekvivalent Hvězdy smrti“.

Kongresman Davidson dodal, že CBDC promění peníze v donucovací a kontrolní nástroj.

Bohužel, má pravdu.

Jakmile se „digitální dolary“ vydané Federálním rezervním systémem stanou dominantní formou peněz v USA, kdokoli bude mít moc nad tímto systémem, bude mít bezprecedentní nástroj nátlaku a kontroly.

Bohužel, CBDC jsou v současné době ve vývoji po celém světě, zdaleka ne pouze v USA. Mnohde jsou dokonce již mnohem dál.

Například Spojené království pokročilo ve  vývoji vlastního CBDC …

De facto šéf ministerstva financí, Gordon Brown, tento týden oznámil, že Bank of England zahájila diskuse o zavedení digitální měny centrální banky (CBDC), která by mohla zahájit globalistickou vizi bezhotovostní společnosti, v níž všechny transakce může vláda sledovat.

Kancléř státní pokladny Jeremy Hunt oznámil, že Bank of England zahájí konzultace o návrhu digitální měny centrální banky (CBDC), která bude fungovat jako digitální verze britské libry v rámci své „edinburské reformy“ britských finančních služeb.

Mezitím EU zvažuje vytvoření digitální verze eura. Následující text pochází z oficiálních stránek Evropské centrální banky:

Společně s národními centrálními bankami eurozóny zkoumáme zavedení digitálního eura. To by byla digitální měna centrální banky, elektronický ekvivalent hotovosti. Doplnilo by to bankovky a mince a lidem by poskytlo další platební alternativu.

CBDC se v současné době testuje v Brazílii a ukázalo se, že má skryté funkce zadních vrátek, které by vládě skutečně umožnily zmrazit finanční prostředky lidí a upravit jejich zůstatky podle libosti…

Brazílie, stejně jako většina ostatních zemí, se snaží ovládat populaci pomocí digitální měny centrální banky (CBDC). Pilotní program CBDC  umožnil vládnoucí třídě získat úplnou kontrolu nad penězi otroků.

Nový systém obsahuje skryté funkce zadních vrátek, které brazilské vládě umožňují zmrazit finanční prostředky lidí a upravit jejich zůstatky podle libosti. 

Ačkoli jsou tyto funkce „skryté“, není tajemstvím, proč všichni tito sociopati tolik závisejí na lidech, kteří akceptují své zotročení v systému CBDC.

Podle vývojáře blockchainu jménem Pedro Magalhaes,  jakmile vládnoucí třída přijme systém CBDC, bude mít přístup k bankovnímu účtu každého otroka.

Magalhaes tvrdí, že provedl reverzní inženýrství kódu stojícího za brazilským programem CBDC, což vedlo právě k tomuto šokujícímu objevu.

A v Rusku již digitální rubl existuje.

Jen před několika dny Vladimir Putin podepsal zákon o „digitálním rublu“:

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal zákon o digitálním rublu, který umožňuje centrální bance země vydávat vlastní digitální měnu.

Digitální rubl, o kterém Banka Ruska dlouhodobě uvažuje, se bude podle nových úprav ruského občanského zákoníku používat k platbám spolu s dalšími platebními prostředky. 

Zákon říká, že účty v digitálních rublech bude spravovat centrální banka. Návrh zákona byl projednán potřetí a naposledy 11. července a čeká na podpis prezidenta.

Digitální rubl je projekt CBDC, na kterém Banka Ruska pracuje od roku 2020, kdy zveřejnila svou první analytickou zprávu na toto téma. Regulátor později zprávu aktualizoval, přičemž zohlednil zpětnou vazbu od ruských bank a dalších účastníků finančního trhu. 

Regulátor uvedl, že začal pilotovat systém v řadě ruských bank v únoru 2022, těsně předtím, než země vstoupila do války na Ukrajině.

Celkově se uvádí,  že 130 různých zemí má nyní zájem o potenciální rozvoj svých vlastních CBDC…

Ze 195 zemí po celém světě je 130 v procesu vývoje vlastní digitální měny centrální banky (CBDC).

Náš svět se tak rychle mění.

Jak ochráníte svou „digitální peněženku“, pokud bude v místě vašeho bydliště zavedena „digitální měna“?

Někdo by vám totiž mohl jen tak ukrást „digitální peněženku“ a utratit všechnu „digitální měnu“, kterou jste si ušetřili.

Německý ekonom varuje, že „digitální peněženky“ mohou být jednoho dne skutečně implantovány pod kůží ……

Známý německý ekonom prozradil, že centrální banky po celém světě plánují zavedení digitálních měn centrálních bank (CBDC) ve formě  mikročipů implantovaných pod kůži. Tato technologie umožní vládě úplnou kontrolu nad osobními financemi jejích občanů.

„Centrální bankéř mě naučil, že CBDC vypadají jako malé zrnko rýže, které vám chtějí dát pod kůži,“ řekl Richard Werner  v rozhovoru  s podcasterem Ivorem Cumminsem. Werner je známý rozvojem dnes běžně používané bankovní praxe kvantitativního uvolňování.

Doufejme, že se něco takového v dohledné době nestane. Ale opravdu žijeme v bezprecedentní době a ta je každým rokem šílenější.

Pokud se chceme postavit proti přijetí CBDC, nyní je čas. Snad se nám podaří probudit mnohem více lidí, protože hodiny tikají. 

Chce to hlavně co nejvíc platit hotovostí. Odmítat CBDC nebude tak jednoduché, bude automaticky napojeno na ID každého občana.

U nás je také nutné nepřijímat za žádnou cenu euro – to by vše jen urychlilo, protože eurozóna bude mít CBDC již velmi brzy.

Až přestane platit hotovost a bude existovat pouze CBDC, bude příliš pozdě….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “CBDC má sloužit ke zotročení lidstva: Kde všude se už používá?

  1. mužeme byt fakt radí že to EURO nemáme a Slovaci mají aspon v Ustavě chráněnou hotovost Rakousko se také rozhodlo chránit bankovky a mince tak uvidime co bude dal

  2. No uz vidim ty blbce v kilometrovych cekajicich frontach, na jedno zrnko ryze. Pichat to chlapum na sourek a zenskym na nektery pysk vaginy. Alespon by byla nejaka legrace, kdyz by museli ukazat svoji identitu.

  3. tohle všechno vede k tomu že až jednoho dne lidstvo nebudou potřebovat vubec tak se nás zbaví když uvažime že uměla inteligence stroje a roboti budou vykonavat práci za lidi k čemu potom lidstvo než aby nám v budoucnu platili ten podminěny příjem za správné slouhovství tak proč by nás nenechali vymřít zmačknou čudlík a pošlou na nás všechny své vychytavky stroje, roboty a umělou inteligenci jednoho dne nás Globalisti nebudou potřebovat vubec chtějí celou planetu jen pro sebe a nás pozabiji všechny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout