Britské „woke“ aerolinky: Nepřijímají bílé heterosexuály a pořádají LGBTQ „pride flight“ (video)

Britské „woke“ aerolinky: Nepřijímají bílé heterosexuály a pořádají LGBTQ „pride flight“ (video)

Takzvaný „wokismus,“ který pochází z USA, kde se však proti němu již začíná stále více lidí vymezovat (například bojkotem woke společností), se nyní velmi pevně ujímá v Evropě.

Obětí této ideologie je samozřejmě celá západní Evropa, jak jsme mohli vidět třeba na nedávné nizozemské Miss nebo na případech velmi liberálních genderových zákonů již v asi polovině evropských zemí, kde si lze kdykoli na vyžádání změnit pohlaví.

Velmi silně se tato ideologie ujala také ve Velké Británii, kde jsou ve „woke“ vleku mnohé velké společnosti, ale i státní instituce.

Týká se to mimo jiné také aerolinek, které nyní údajně „dbají na rozmanitost,“ takže bílý muž již nemá příliš možností se stát pilotem či stevardem – pokud se tedy neodhodlá třeba prohlásit za nebinární drag queen, pak by samozřejmě šanci měl.

A v případě Velké Británie zachvátila vlna „wokismu“ hned dvě velké letecké společnosti: British Airways a Virgin Atlantic.

V případě British Airways jde zejména o to, že při najímání personálu již nebudou na prvním místě schopnosti, ale zejména barva pleti nebo sexuální orientace.

Personál má být údajně rozmanitý, s důrazem na černošské, lesbické, gay, bisexuální a transgender rekruty, přičemž – pokud je to možné – by měly být podobně rasově rozmanité všechny lety.

Tedy v případě, že se o post u British Airways budou zajímat dva muži – jeden bílý heterosexuál s mnohaletými zkušenostmi a druhý černoch bez praxe, jasně bude mít přednost černoch.

Aerolinky také za nemalý peníz pořádají i vlastní kurzy, do kterých přijímají jen barevné zájemce. Dbají údajně na to, aby byly lety maximálně rozmanité – a bezpečnost je zde zřejmě až na posledním místě:

Zatímco British Airways se jasně vyprofilovala coby otevřeně rasistická protibělošská firma, další britské aerolinky pro změnu dávají přednost LGBTQI, ale samozřejmě i „správná“ barva je výhodou.

S tím se ostatně aerolinky pochlubily už před časem, kdy povolily nosit každému uniformu podle toho, jakým pohlavím se cítí být.

A aby svoji podporu LGBTQI a rozmanitosti dala tato aktivistická firma dostatečně najevo, uspořádala zvláštní LGBTQ+ let.

Společnost Virgin Atlantic nedávno podnikla jednorázový let „Pride Flight“ s posádkou, která byla výhradně LGBTQ+ – a to včetně pilotů.

Šlo o let mezi londýnským letištěm Heathrow a letištěm Newark v New Yorku.

Let byl prezentován jako „skutečná oslava queer kultury 38 000 stop nad Atlantikem.“ Během osmihodinové cesty se cestující bavili drag queen bingem, zpěvem Judy Garland, rychlou seznamkou mezi sedadly a DJem během letu…

Na závěr mám takový nesmělý dotaz: Co tak uspořádat podobný let na pravidelné lince do Rijádu, Kábulu nebo Islámábádu?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Britské „woke“ aerolinky: Nepřijímají bílé heterosexuály a pořádají LGBTQ „pride flight“ (video)

 1. nikomu by neuškodilo kdyby letadla s takovejma individuama se někde zřitili nedej bože že by ztroskotali a zustali na opuštěném ostrově takoví LGBT Transgendery a Queer by určitě přežili 😁😀 doporučil bych jim něco pěkného nějaká společnost by mohla znova postavit Titanic a mít místo vyhradně jen pro takové osoby a šup s němí na utes někam v atlantickém oceanu či kolem Bermudského trojuhelniku 🤣🤣

 2. Už mnohokrát som napísal a znovu to opakujem,že zavedenie tej najtvrdšej šaríe na spôsob KSA je jediným spôsobom , ako raz a navždy zlikvidovať LGBTI teror nielen v Anglicku. Teším sa na automatický trest smrti za veci, opísané v článku a mnohé ďalšie .

 3. jenze pratele, podle Filipa Turka se chysta jakysi projekt podobny certifikaci iso. kdy bude muset zamestnavatel uvadet, zda jeho zamestnanci tyto sodomie schvaluji. samo, ze se to bude tykat nejdriv korporatu, ale pozdeji i mensich firem, budou na tonavazany dotace, nebo uvery. budem si moci vybrat, bud mit pravdu na pracaku, nebo ji nemit a pracovat dal a cekat s cim nas budou vydirat priste.

  mozna to dospeje do toho bodu, ze Vase dite zpracuji aby se nechalo predelat aVy budetemuset nadsene souhlasit, protoze pak Vas vykopnou z najmu, protoze prece v dome bydli samii uvedomeli soudruzi.

  takze jak se tesite? tohle hodne z nepodvolenych dosud nenaockovanych nerozdejcha.

  ja uz cekam, kdy mi nekdo rekne, ze mame vic pohlavi.

 4. samozrejme se to bude tykat i dodavatelu a subdodavatelu, kdo to csg mit nebude, nebudemit zakazky.

  ps. po ukrajine prijdou s novym kovidem. Ustavni soud nam uz nepomuze. vsude jsou liberalove.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout