Big Pharma si koupila mlčení Dr. Hilla za 40 milionů dolarů, aby pohřbil ivermektin (video)

Big Pharma si koupila mlčení Dr. Hilla za 40 milionů dolarů, aby pohřbil ivermektin (video)

Jaké úplatky asi šly dalším účastníkům jednoho velkého podvodu? To se zřejmě nikdy nedozvíme, ne každý se přizná. Před časem úředník Trumpovy administrativy dr. Alexander přiznal, že mu byl nabídnut úplatek ve výši 1 milionu dolarů a k tomu plat 50 000 dolarů měsíčně.

Je zřejmě jedním z mála, kdo úplatek odmítli a neváhali na covidový podvod upozornit.

Zřejmě záleželo na postu daného „odborníka“ či politika, ale jisté je, že za covidovým podvodem budou v celosvětovém měřítku korupce v řádech miliard.

Rozhovor, který je starý již dva a půl roku, je nyní stále aktuální, protože nám připomíná, že celý covidový podvod by nemohl proběhnout, pokud by za ním nestála velmi rozsáhlá korupce.

18. ledna 2021, během rozhovoru  Dr. Tess Lawrie s Dr. Andrewem Hillem, který studoval a propagoval vlastnosti ivermektinu pro léčbu covidu, přiznal, že preferoval dolary před lidskými životy.

Liverpoolská univerzita, kde je vedoucím výzkumným pracovníkem na katedře farmakologie a terapie, obdržela od UNITAID 40 milionů dolarů .

UNITAID je podporována očkovací lobby, včetně nadace Billa a Melindy GatesovýchAndrew Hill připustil, že jeho sponzoři lobovali za změnu jeho zjištění.

Článek byl skutečně optimistický: „Ivermektin významně zkrátil dobu hospitalizace, je výrazně kratší než u kontrolní skupiny.“  Na druhou stranu je závěr zcela opačný:

„Mnoho zahrnutých studií ještě nebylo publikováno nebo recenzováno. Metaanalýzy jsou náchylné k matoucím problémům. Kromě toho se standardy péče v jednotlivých studiích značně lišily a dávka ivermektinu a délka léčby byly heterogenní. Ivermektin musí být validován ve větších, randomizovaných, kontrolovaných studiích.“

Pisatel závěru zjevně není stejný jako autor textu.

Od osudového rozhodnutí Andrewa Hilla dovolit svému sponzorovi, aby „změnil“ závěr jeho článku, zemřelo 2,475 milionu lidí. Z nich 80% mohlo být zachráněno, pokud by byl nebyl ivermektin zakázán.

Přesně 1,98 milionu životů bylo ztraceno kvůli náhlému obratu dr. Hilla. Čtyřicet milionů dolarů je hodnota daru, který UNITAID poskytl Liverpoolské univerzitě. Tato částka odpovídá 20 dolarům a 20 centům za život.

To je to, za co všichni stojíme  očkovací lobby. (Skutečnost, že Dr. Andrew Hill dovolil jiné osobě změnit závěr svého článku, je známá a byla publikována v knize Ivermectin for the World od Justuse Hopea.)

Přepis dialogu mezi Dr. Hillem a Dr. Lawriovou o ivermektinu

(celé video v angličtině s francouzskými titulky najdete zde).

Dr Andrew Hill – Myslím, že jsem zde ve velmi citlivé pozici.
Dr Tess Lawrie – Mnoho lidí je v citlivých pozicích; jsou v nemocnici na jednotkách intenzivní péče a umírají a potřebují tento lék. Tomu nerozumíte, víte, protože nejste lékař. Nevidíte lidi umírat každý den. A tento lék zabraňuje úmrtím o 80%. Takže 80 % lidí, kteří dnes zemřou, by nemělo zemřít, protože existuje ivermektin.
Dr. Hill – NIH (Americký institut zdraví) by nesouhlasil s doporučením ivermektinu (pozn.: připomínám, že nedávno již po mnoha soudních stáních ivermektin konečně americká FDA uznala).
Dr Lawrie– Ano, protože NIH patří k očkovací lobby… To je špatný výzkum. Takže v tuto chvíli se o vás opravdu, opravdu bojím.
Dr. Hill – Ano. Chci říct, je to těžká situace.
Dr. Lawrie – Ne, možná jste v těžké situaci. Ale já nejsem, protože nemám sponzora. Můžu říct pravdu…  Jak dlouho tedy necháte lidi zbytečně umírat – je to na vás? Jaký časový rámec na to máte?
Dr Hill– No, myslím… Myslím, že je to na WHO a NIH, FDA (správa potravin a léčiv) a EMA (Evropská agentura pro hodnocení léčiv). A rozhodnou se, až si budou myslet, že je toho dost.
Dr. Lawrie – Raději jste riskoval životy mnoha lidí. Víte, kdybychom v tom byli vy a já spolu, mohli bychom prezentovat jednotnou frontu a mohli bychom to získat. Mohli bychom to udělat. Mohli bychom zachránit životy; mohli bychom zabránit tomu, aby se lidé nakazili. Mohli bychom zabránit umírání starých lidí…
Jsem lékařka a zachráním tolik životů, kolik jen budu moci. A udělám to tím, že rozšířím informace o ivermectinu… Dobře. Naneštěstí do toho bude zasahovat vaše práce a zdá se, že dokážete unést břemeno mnoha a mnoha úmrtí, což já nemohu.
Dr Lawrie (o změně závěrů) – Tak kdo je to v UNITAID? Kdo vám radí s vašimi důkazy?
Dr. Hill – No, to jsou tamní lidé. Já ne…
Dr Lawrie – Mohl byste mi dát jméno někoho z UNITAID, s kým bych mohla mluvit, abych se mohla podělit o své důkazy a snad je přesvědčit, aby to pochopili?
Dr Hill– Oh, budu muset přemýšlet o tom, jaké jméno vám sdělit… Ale chci říct, že je to velmi obtížné, protože jsem, víte, mám roli, kde mám produkovat tento dokument a jsme ve velmi obtížné, delikátní situaci… Ano, je to velmi silná lobby…
Dr. Lawrie – Jak dlouho si myslíte, že bude patová situace trvat?
Dr. Hill – Na mé straně. Ok… Myslím, že na konci února tam budeme za šest týdnů. (Pozn.: Připomínám, že mělo jít o únor 2021, ale dalšího 2,5 roku se nic nedělo)
Dr. Lawrie – Kolik lidí denně zemře?
Dr. Hill – No jistě. Myslím, víte, patnáct tisíc lidí denně.
Dr Lawrie – Patnáct tisíc lidí denně krát šest týdnů… Protože tímto tempem dostává ivermektin každá jiná země kromě Spojeného království a USA, protože Spojené království, USA a Evropa jsou drženy očkovací lobby.
Dr Hill – Mým cílem je nechat si lék schválit a udělat vše pro to, abych ho dostal na maximum…
Dr Lawrie – Neděláte všechno, co můžete, protože všechno, co můžete, by znamenalo říct lidem, kteří vám platí: “ Vidím, že to zabraňuje smrti. Tento závěr již proto nebudu podporovat a řeknu pravdu. No, nebude vám schvalováno, jak jste ten závěr napsal. Ve skutečnosti jste se střelil do nohy a střelil jste nás všechny do nohy. Všichni… všichni se snaží dělat něco správně. Vlastně jste to úplně zničil… Nevím, jak se vám daří v noci spát, upřímně…

Po přečtení této redakční poznámky byl článek Dr. Hilla o ivermektinu zcela pohřben: 

„6. července 2021 zveřejnilo Open Forum Infectious Diseases verzi tohoto předtisku. Autoři později zjistili, že jedna ze studií, na kterých byla tato analýza založena, byla stažena kvůli podvodným údajům. Prohlášení o obavách bylo zveřejněno 9. srpna 2021. Autoři předložili revidovanou verzi bez problematické studie a původně publikovaný článek byl stažen. Revidovaná verze je nyní k dispozici na webových stránkách časopisu.“

13. října 2021 nabídl Guardian (financovaný nadací Bill & Melinda Gates Foundation) stránkovou reklamu na vakcíny a samozřejmě pořádně pohaněl ivermektin. Pod ním je podepsán Andrew Hill! 

Řekněme, že redaktor neměl žádné výčitky ohledně použití podpisu výzkumníka (který již souhlasil s přepsáním závěru své studie o ivermektinu Big Pharma). 

Tento článek ukazuje jaké byly reakce lidí záhy po zveřejnění výše uvedeného rozhovoru (ten byl zveřejněn v lednu 2021, článek níže o 9 měsíců později):

Zde je článek: 

„Našli jsme několik příkladů lékařského podvodu v klinických studiích ivermektinu: některé databáze jednoduše vymysleli bezohlední lékaři. Když jsme odstranili všechny nekvalitní klinické studie, ivermektin již neměl žádný klinický přínos.

Po naší zprávě o lékařském podvodu v červenci 2021 se zneužívání zhoršilo. Byly mi poslány obrázky nacistických válečných zločinců visících na sloupech veřejného osvětlení, obrázky voodoo houpajících se rakví, ostré výhrůžky, že moje rodina není v bezpečí, že všichni shoříme v pekle.

Moje vědecká pověst byla ohrožena také e-mailem. Znám mnoho dalších vědců, kteří byli podobně ohroženi a zneužíváni poté, co podporovali očkování nebo zpochybňovali přínosy neověřené léčby, jako je ivermektin. Pokud vědci nemohou komunikovat ze strachu z hrozeb a zneužití, jak lze kontrolovat všechny dezinformace?

Pokud necháme tuto dezinformaci šířit bez kontroly, existuje reálné nebezpečí, že se lidé nenechají očkovat – budou věřit, že mohou podstoupit alternativní léčbu a být chráněni, i když neexistuje žádný skutečný důkaz.

Tito lidé by se pak mohli nakazit, hospitalizovat a dokonce zemřít na Covid. V nemocnicích ve Spojeném království je tolik neočkovaných pacientů, kteří se se správnými informacemi mohli rozhodnout jinak.“

Ano, toto napsal dr. Hill, který vzal o necelý rok dřív úplatek 40 milionů dolarů, aby mlčel o přínosech ivermectinu, jen 3/4 roku po rozhovoru výše.

To jen ukazuje „hroší kůži“ tohoto novodobého Mengeleho, který se navíc pustil do propagandy genových injekcí.

Big Pharma pálí ze všech sil: od přepsaných vědeckých článků až po drby v tisku, vše je dobré, aby podpořila prodej takzvaných „vakcín.“ Nezapomeňte, že ve většině zemí by nebyla aplikace těchto „vakcín“ přípustná, pokud by existovala efektivní léčba.

Před ivermektinem dala nakonec Liverpoolská univerzita přednost cenově výhodnějšímu molnupiraviru (710 USD za dávku v USA). Šlo jednoduše o to, aby se podpořil prodej (velmi drahých) léků nebo pseudovakcín, i když existuje poměrně levná léčba.

Pamatujte, že krabička 4 tablet ivermectinu stojí pouze kolem 8 € (ceny jsou různé v závislosti na zemi a prodejci)…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.6]

One thought on “Big Pharma si koupila mlčení Dr. Hilla za 40 milionů dolarů, aby pohřbil ivermektin (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout