Mexiko: Sexuální násilník, který se prohlásil za ženu, byl umístěn v ženské věznici, kde napadl spoluvězenkyni

Mexiko: Sexuální násilník, který se prohlásil za ženu, byl umístěn v ženské věznici, kde napadl spoluvězenkyni

Podobných případů je dnes nepřeberně, nicméně tento přináším jen jako důkaz, že se nejedná čistě o problém tzv. „hodnotového Západu.“

Genderová ideologie plně zachvátila také mnohé středo a jihoamerické země, ale i Japonsko a začíná „vystrkovat růžky“ třeba v Indii.

Tedy zemí, které se daly na tuto politiku prosazování transgenderismu je poměrně hodně. Jde o jasně depopulační politiku, která je stále více cílena na děti.

K mužům, kteří se prohlásí za ženu, je pak v takových zemích přistupováno tak, jako kdyby skutečně byli ženami. Počty znásilnění ve věznicích v zemích, kde je tato politika prosazována, velmi rychle rostou.

Ale ani to nijak zásadně nevede ke změně politiky…

Vězeňkyně v mexické věznici a centru pro sociální reintegraci Chalco oznámila, že byla sexuálně napadena transidentifikovaným mužem, který byl umístěn do její cely. Muž se v minulosti dopustil sexuálního násilí a vyhrožoval, že ublíží dětem oběti, pokud promluví o tom, co se jí stalo.

Podle El Capitalino k napadení došlo v červenci 2022 poté, co byl transidentifikovaný mužský vězeň přemístěn do ubikací oběti. Přestože měl v minulosti násilné sexuální trestné činy a nevhodné chování, pachatel se mohl nastěhovat do ženské části, kde byla minimální ostraha, přičemž některé části byly odděleny pouze látkovými závěsy.

Věznice a centrum sociální reintegrace v Chalco ubytovává přibližně 450 žen a nabízí místnost pro ženy s dětmi.

Zatímco oběti bylo zpočátku vyhrožováno, když nebude mlčet, protože transidentifikovaný muž slíbil, že ublíží její rodině pomocí kontaktů, které měl venku, žena nakonec napadení nahlásila vězeňským orgánům.

CODHEM, Komise pro lidská práva státu Mexiko, zahájila vyšetřování a zjistila, že jednu z uvězněných žen sexuálně napadl její spolubydlící, což byla trans žena s předchozími stížnostmi na nevhodné chování a pravděpodobné sexuální obtěžování.

CODHEM dále odhalila, že „agresi nezabránily vězeňské úřady,“ přičemž správci zařízení provedli nedostatečné posouzení vězně bez následné kontroly a bez ohledu na možná rizika, která transidentifikovaný mužský vězeň pro ženy představoval. 

Ale znepokojivé je, že navzdory potvrzení, že k sexuálnímu napadení došlo, a že transgender vězeň je pro ženy rizikem, muž v ženské věznici zůstává a CODHEM nařídil vězeňskému personálu, aby se zúčastnil kurzu „genderové perspektivy.“

Předsedkyně CODHEM Myrna Araceli García Morón rovněž doporučila školení nejen zaměstnancům Chalco, ale zaměstnancům všech vězeňských středisek v regionu.

Jak uvedl El Gráfico, členové Interdisciplinárního univerzitního semináře o bezpečnosti občanů na Národní autonomní univerzitě v Mexiku měli na starosti poskytování kurzu o lidských právech a „genderové perspektivě“ osmdesáti vězeňským úředníkům.

Stejná univerzita byla nedávno zapletena do skandálu poté, co trans-aktivisté provedli „převrat“ a převzali kontrolu nad jednou z největších ženských toalet v kampusu na protest proti lesbické nástěnné malbě, která byla namalována poblíž. 

Trans aktivisté poničili toaletu a namalovali graffiti, ve kterém ženám kritickým vůči genderové ideologii vyhrožovali znásilněním a smrtí.

Navzdory mexické politické ústavě, která uvádí, že věznice musí být pohlavně segregované, Národní komise pro lidská práva v Mexiku prohlásila, že neexistuje žádný zásadní rozdíl mezi muži a ženami.

Od té doby, co se objevily zprávy o přepadení, mexická média téměř jednotně označují útočníka jako „ženu“ nebo „trans ženu“, přičemž k označení násilníka používají ženská zájmena…

Tolik informace z Mexika, které by ovšem mohly přijít i z mnoha dalších zemí oblasti. Všude, kde je tato politika uplatňována, je také znatelný vliv Sorosových neziskovek…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout