Z Lampedusy k jezeru Como: Meloni posílá stovky Afričanů na dovolenou

Z Lampedusy k jezeru Como: Meloni posílá stovky Afričanů na dovolenou

Chcete pobyt v luxusním italském hotelu s bazénem v plné sezoně a zdarma? Pak stačí se pořádně opálit nebo natřít krémem na boty, vyrazit do Itálie a tam se přidat k davům afrických obohacovačů.

Doporučuji pak tvrdit, že je vám 16 nebo 17 let. Doklady je samozřejmě třeba včas odhodit, jako to dělají i afričtí čtyřicátníci, kterým bez dokladů většinou uvěří, že jsou 16leté děti.

„Noví občané“ z Afriky a Blízkého východu se mohou těšit na luxus v nejlepších hotelích – a to nejen ti, kteří připlouvají na rekordně přeplněnou Lampedusu, ale i ostatní, tedy ti, kteří jsou zachyceni na Sicílii nebo při cestě z balkánské trasy, tedy ze Slovinska.

A nebývají ubytováni výhradně v přímořských letoviscích.

Dokonce i ve vnitrozemské části Itálie si mohou vychutnat veškeré výhody, které nabízí hotely u proslulých severoitalských jezer.

Desítky tisíc ilegálů jsou co nejrychleji odváděny na sever italskými úřady, aby to pak měli blíž do Německa, Francie apod.

Dělají si mezitím zastávku u elegantního jezera Como, kde jsou ubytováni v hotelích – samozřejmě plně na náklady daňových poplatníků – a to jak italských, tak evropských, protože nemalou část jejich pobytu hradí EU (tedy i vy)..

Migrant z Gambie, který pobýval v jednom z těchto hotelů, se před pár dny utopil v jezeře Como

Ve středu odpoledne se v jezeře Lecco utopil 18letý Afričan z Gambie. Právě přijel z Lampedusy a k jezeru byl převezen spolu se stovkami dalších ilegálů.

Ti jsou ubytováni  ve vilové čtvrti plné luxusních hotelů.

Nicméně nejsou to pouze luxusní hotely, kde můžete najít africké obohacovače.

Stovky Afričanů už léta obléhají oblasti kolem oblíbeného italského jezera. Ilegálové, kteří se chtějí dostat do Německa, Francie a severní Evropy přes Švýcarsko, obvykle uvíznou na vlakovém nádraží Como a pak tráví svůj čas v prázdninových oblastech, dokud se jim nepodaří  pokračovat v cestě.

A proč se náhle začínají ilegálové soustřeďovat na severu Itálie?

Situace na Lampeduse, kde je nyní víc Afričanů než původních obyvatel, již byla neúnosná, což později vedlo k nepokojům:

Po nepokojích na přetížené Lampeduse začala Meloniová ilegály z Afriky ve velkém trajektem rozvážet po celé Itálii, většina mířila na sever, kde byli poté rozmístěni do různých hotelů a ubytoven:

Odváženi na sever jsou zřejmě proto, aby mohli rychleji pokračovat dál. Italská vláda si je totiž vědoma, že mnozí míří do jiných zemí – a z těchto míst to mají blíž jak do Německa, tak do Francie, Velké Británie či Švédska, tedy zemí „zaslíbených.“

A co je vrcholem celé situace v Itálii? Nyní dokonce i pašerácké neziskovky přiznaly, že jsou koordinovány přímo vládou Meloniové  a povzbuzovány ke své podvratné činnosti.

Ale to je opět důsledek politické negramotnosti drtivé většiny lidí, kteří netuší, co znamená příslušnost k Aspenu.

Jisté je, že až budou země jako Itálie nebo Německo přeplněné tak, že už nebude kam obohacovače dávat, nastoupí EU s jejich migračním paktem a přerozdělováním.

A hádejte, kam asi začnou přerozdělovat nejdřív? Samozřejmě do zemí, které zatím nejsou dostatečně multikulturně obohaceny. A to především tam, kde souhlasili s migračním paktem.

A nezapomeňte, že Ukrajince EU do tohoto „obohacování“ nezapočítává….

A nakonec se podívejte na pár zásilek obohacovačů z tohoto týdne:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Z Lampedusy k jezeru Como: Meloni posílá stovky Afričanů na dovolenou

  1. pamatuji si ještě videa u Františka Kubáska někteří bili degenerati jsou schopni Negrum doslova libat boty jak už jsem před nějakým tím rokem viděl černé opice udělají všechno aby si nás bile porobili zotročili zabili a ponižovali

      1. Havel byl impotentní, potrpěl si chlast a kolikrát se pochcanej a posranej válel posteli, to snad ani nejde spočítat . To zase Halík, dle svazku u StB, byl aktivní pederast, lidově řečeno prasečkář jak už to tak u židáků bývá.

  2. Podľa mňa bol požiar na Rhodose založený úmyselne – aby tamojšia vlastizradná vláda mohla spustiť klimafašistický teror, o ktorého podrobnostiach tu často Slovanka píše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout