USA: Pediatrička byla propuštěna poté, co před Senátem upozornila na nebezpečí tzv. „Covid vakcín“

USA: Pediatrička byla propuštěna poté, co před Senátem upozornila na nebezpečí tzv. „Covid vakcín“

Totéž se samozřejmě děje po celém světě – a právě podobné případy jsou důvodem, proč mnoho lékařů mlčí. Části je to vlastně úplně jedno, část se bojí, takže raději „drží hubu a krok“ a jen velmi malá část má odvahu veřejně promluvit.

To co vidíme kolem covidismu a klimaalarmismu nemá obdoby – v obou případech je totiž jakákoli vědecká diskuze tabu, přičemž odpůrci zavedeného narativu jsou za své opoziční názory perzekuováni.

Z podobné politiky jde skutečně strach, neboť nám jen potvrzuje, že člověk je zde až na posledním místě. Na prvním místě jsou totiž zájmy farmaceutických korporací, třeba i takových jako je nejžalovanější firma světa – Pfizer.

A z balíku stamiliard dolarů, který Big Pharmě za její jedůvky připadne, spadnou „pod stůl“ nějaké ty drobky také těm „lékařům,“ kteří pomáhají nadále šířit lži o „bezpečných a účinných vakcínách.“

Podle nově zveřejněných dokumentů dostala lékařská expertka výpověď  poté, co během akce pořádané americkým senátorem vyjádřila obavy o bezpečnost vakcín proti covidu-19.

Poté, co Dr. Renata Moon svědčila během události v prosinci 2022 na Capitol Hill, úředníci Washingtonské státní univerzity jí řekli, že upozorňují státní lékařskou komisi, protože údajně propagovala dezinformace, ukazuje jeden z dokumentů.

Washingtonská lékařská komise (WMC) uvedla, že lékaři, kteří šíří dezinformace o vakcínách, léčbě a preventivních opatřeních proti COVID-19, narušují důvěru veřejnosti v lékařskou profesi a ohrožují pacienty.

Také uvádí, že lidé by měli podávat stížnosti na lékaře, kteří údajně poskytují dezinformace, a že může odejmout licence lékařům, u nichž se zjistí, že šíří dezinformace.

Doktoři Jeff Haney a James Record, úředníci Washingtonské státní univerzity, odkazovali na komisi v dopise Dr. Moonové datovaném 3. března 2023.

„WMC požádala veřejnost a praktiky, aby hlásili možné šíření dezinformací. Existují složky vaší prezentace, které by mohly být interpretovány jako možné šíření,“ napsali. „Jsme eticky povinni podat zprávu WMC, abychom vyšetřili možné porušení tohoto očekávání.“

Univerzita informovala Dr. Moonovou v červnu 2023, že ji v podstatě vyhodila tím, že neobnovila její jmenování jako klinická docentka medicíny.

„V této době se potřeby vysoké školy pohybují jiným směrem a vaše účast již není nutná,“ napsali Dr. Haney a Record.

Podrobnější odůvodnění nebylo poskytnuto.

„Nejde o mou osobní situaci se školou. Jde o svobodu projevu pro všechny Američany,“ řekla Dr. Moonová v e-mailu pro The Epoch Times.

„Musíme vytvořit etický systém zdravotní péče, který se bude zabývat pouze blahobytem jednotlivých pacientů a ne finančními zájmy velkých korporací. Máme co do činění se střety zájmů, které jsou větší, než si kdokoli z nás kdy dokázal představit.“

Svědectví

Senátor Ron Johnson (R-Wis.) svolal Dr. Moonovou a další odborníky, včetně doktorů Petera McCullougha a Roberta Malonea, aby hovořili o vakcínách proti COVID-19. Akce nesla název „Vakcíny proti COVID-19: Co jsou, jak fungují a možné příčiny zranění“.

Dr. Moonová svědčila, že viděla pouze dva nebo tři případy myokarditidy, formy zánětu srdce, po celou dobu své více než 20 let trvající praxe. Ale poté, co byly zavedeny vakcíny proti COVID-19, řekla, že vidí více případů a slyšela o dalších od kolegů lékařů.

„Je zřejmé, že došlo k masivnímu nárůstu,“ řekla Dr. Moonová.

Dr. Moonová také vytáhla příbalový leták pro vakcíny, který obvykle popisuje varování, přísady a další informace o vakcíně. Příbalový leták pro vakcíny proti COVID-19 neobsahuje žádné informace a je „záměrně prázdný“, potvrdil americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv.

„Jak mají dát rodiče informovaný souhlas?“ řekla Dr. Moonová.

Regulátoři říkají, že lidé mají přístup k informacím, které jsou obvykle na papíře na webových stránkách administrativy. Jeden z výrobců vakcín uvedl, že příbalové letáky vakcíny proti COVID-19 byly ponechány prázdné, protože informace byly během pandemie COVID-19 aktualizovány.

„Máme vládu, která mi říká, že musím říct, že jsou ‚bezpečné a efektivní‘, a pokud to neudělám, moje licence je ohrožena. Vidíme nárůst myokarditidy. Vidíme nárůst nežádoucích účinků. Věřili jsme těmto regulačním agenturám – já – po celou svou dosavadní kariéru,“ vypověděla Dr. Moonová.

„Něco je extrémně špatně….“

Myokarditida je způsobena vakcínami proti covidu-19, potvrdili američtí představitelé. Zánět srdce postihuje především mladší muže a může způsobit smrt.

„Je mou povinností promluvit. Je povinností každého lékaře, který si myslí, že existuje problém s produktem, mluvit o tomto produktu, ať už je to pravda nebo ne,“ řekla Dr. Moonová v pořadu EpochTV „ATL: Now“.

„A v tomto případě všechno, co jsem řekla, bylo naprosto pravdivé.“

 

Další obavy

Doktoři Haney a Record tvrdili, že Dr. Moonová nepožádala o volno a nenahlásila nepřítomnost, aby mohla cestovat do Washingtonu a svědčit před komisí, což  porušilo pravidla fakulty.

Řekli také, že Dr. Moonová nedala jasně najevo, že nemluví jménem Washingtonské státní univerzity, což je další možné porušení pravidel, a že další části kulatého stolu jsou v rozporu s očekáváním lékařského vzdělávání založeného na důkazech, které se očekává při výchově budoucí generace lékařů.

Dodali: „Vyjádřené názory budou vyžadovat, abychom přezkoumali vaše výukové úkoly v rámci vzdělávání našich studentů.“

E-maily recenzované The Epoch Times ukazují, že Dr. Moonová neuvedla univerzitu v životopise, který poskytla kanceláři pana Johnsona. V životopise bylo uvedeno, že její názory jsou její vlastní a že nemluví jménem žádné instituce, s níž je spojena.

Pan Johnson při představování Dr. Moonové nezmínil žádnou instituci, ale také nezmínil druhou část životopisu.

Na plakátu Dr. Moonové nebyla uvedena žádná instituce. Jeden z videostreamů panelu uváděl Washingtonskou státní univerzitu. Univerzitní vyšetřovatel to poznamenal v jednom e-mailu.

„Nevěděla jsem, že se to děje, a udělala jsem vše, co bylo v mých silách, abych tomu zabránila tím, že jsem poslala tiskovou zprávu a ujistila se, že nebudu zmiňovat jméno žádného zaměstnavatele ani svými slovy, ani na plakátu přede mnou,“ řekla Dr. Moonová Epoch Times.

Podle dalších e-mailů Dr. Moonová požádala o volno na 6. prosince 2021 a 8. prosince 2021, dny před a po panelu. V den konání panelu neměla vyučovat.

Zaměstnanci univerzity na zprávy reagovali tím, že hledali nebo našli náhradníky, a univerzitní vyšetřovatel potvrdil, že náhradníci byli nakonec nalezeni pro oba dny.

„Dělala jsem to tak, jak jsme to dělali vždycky. Moji starší lékaři to schválili; měli jsme náhradníky za mé hodiny,“ řekla Dr. Moon pro The Epoch Times.

Mluvčí univerzity odmítl situaci komentovat.

„WSU nekomentuje personální záležitosti,“ řekl mluvčí Epoch Times prostřednictvím e-mailu.

Není jasné, zda univerzita nakonec odkázala Dr. Moonovou na lékařskou komisi. Dr. Moonová je součástí žaloby proti komisi za vynucování jejího dezinformačního prohlášení bez řádného přijetí.

Říká, že hrozba odebrání licence způsobila, že si licenci neprodloužila a ovlivnila její ústavní právo na svobodu projevu.

Trend?

Dr. Moonová řekla, že je znepokojena tím, že lékařské fakulty již neslouží jako místa pro diskusi a kritické myšlení.

Vzpomněla si, že byla povolána do kanceláře nadřízeného kvůli stížnostem studentů.

Dozvěděla se, že studenti si stěžovali na to, že Dr. Moonová správně poznamenala, že některé informace o vakcínách proti COVID-19 nejsou známy, například kde v těle byly složky distribuovány a zda by mohly způsobit určité zdravotní problémy.

„Právě jsem se zapojila do kritického myšlení se svými studenty. Myslela jsem, že je to něco, co bychom měli dělat v diskusních skupinách, a oni se mě zeptali, že?“ řekla Dr. Moonová.

„Řekli, že jsem jim způsobila trauma a újmu tím, že jsem jim řekla, že vakcíny nemusí být 100% bezpečné. Opět se jedná o studenty medicíny.

Jedná se o lékařskou školu. Nic není 100% bezpečné, dokonce ani aspirin není 100% bezpečný. Vše má potenciál k reakci. Takže to, že to byla stížnost na mě, mě opravdu překvapilo a opravdu mě to znepokojovalo.“

Další stížnost se týkala toho, jak Dr. Moonová poté, co se jí studenti zeptali, jak probíhal její týden na klinice, vyprávěla, jak viděla úzkostné a depresivní děti.

Dr. Moonová připsala problémy tvrdým lockdownům zavedeným ve státě Washington, stejně jako ve většině země, a zpochybnila, proč byly tyto politiky zavedeny, když děti čelí malému riziku COVID-19.

„Právě jsem řekla svým studentům, myslím, že musíme přehodnotit používání roušek, rozestupy a izolaci, zajímalo by mě, jestli CDC zvážilo, že musíme přemýšlet o izolaci našich zranitelnějších v našich komunitách a udržet je v bezpečí a udržet je doma, ale nechat naše děti jít ven,“  řekla Dr. Moonová s odkazem na americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí.

„Moji studenti znovu uvedli, že byli traumatizováni a poškozeni touto diskusí v diskusní skupině na postgraduální lékařské fakultě,“ řekla Dr. Moonová.

„Děje se to celostátně. Myslím, že naši studenti ztratili schopnost tolerovat kritické myšlení a slyšet perspektivy, které jsou odlišné od hlavního narativu nebo hlavní stranické linie, která je prosazována.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Pediatrička byla propuštěna poté, co před Senátem upozornila na nebezpečí tzv. „Covid vakcín“

 1. Položme si otázky a odpovězme si na ně:
  Kdo vymyslel pseudopandemii, kdo vytvořil jedy, kdo je distribuoval, a kdo nabídl léčení jedů dalšími jedy z vlastní dílny? Rockefeller’s boys.
  Kdo řídí média, tedy masírovku 24/7, na pandu i protipandu? Rockefeller’s boys.
  Kdo řídí obsah výuky a vlastní školy i univerzity? Rockefeller’s boys.
  Tak proč by saprlot neměli Rockefeller’s boys vyrazit úču, která jim do soukolí sype písek tím, že nazývá věci pravými jmény?
  Však nemusíme chodit daleko, v Antiruském Blbostánu neboli v Čechukropii pod vedením takových Chazarvelikánů jako Andryi Papič nebo Petrolino Fiaskolčenko se blbostem jako lockdown rozestupy na vzdálenost injekční stříkačky nebo vyhazování a soudní potahování nepohodlných učitelek daří přímo pod našimi frňáky, ať už chráněnými kačeřími zobáky, nebo bez plynu.

  1. souhlasím ale ta blbost je přímo v lidech když je pořad voli nechápu jak jim někdo muže věřit a ve volbách jim dat svuj hlas Andlej Blaboliš nebo Petrovič Fialčenko jsou Kokoti největšího Kalibru takovej Paroubek vedle nich vypadá jako dobrý politik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout