USA: Na nález kokainu v Bílém domě reaguje Trump

USA: Na nález kokainu v Bílém domě reaguje Trump

Je všeobecně známým faktem, že syn Joe Bidena, Hunter Biden, je pravidelným konzumentem kokainu. To mimo jiné potvrzují i fotografie a videa nalezené v jeho notebooku.

Před pár dny se našel v Bílém domě kokain a nyní údajně probíhá vyšetřování toho, jak se do míst kokain dostal. Média, která jdou na ruku Bidenovi, se samozřejmě snaží tvrdit, že jej tam zanechal nějaký návštěvník nebo novinář.

Jenže podivné je, že nejprve se objevilo tvrzení, že byl kokain nalezen v knihovně, která se nachází v křídle, kde pobývá Bidenova rodina, nicméně nová verze hovoří o opačném křídle, kde měl být údajně nalezen v místnosti vedle Oválné pracovny.

Už tato rozporuplná tvrzení vyvolávají otázky.

Navíc Trump upozornil na to, že již musí být na základě kamerových záznamů jasné, kdo kokain v místnosti uschoval, jenže zveřejnění pravdy se režimu nehodí…

Ve středu CNN oznámila, že tajná služba přezkoumá bezpečnostní záznamy, aby zjistila, kdo uložil sáček s kokainem do kóje v silně frekventované oblasti v západním křídle.

Tajná služba původně uvedla, že kokain byl nalezen v knihovně Bílého domu ve východním křídle, kde bydlí První rodina. Pak včera večer změnili svůj příběh. Bidenův Bílý dům ve středu naznačil, že viníkem je možná turista nebo reportér! Jaké nesmysly.

Bývalý prezident Trump se ve středu zabýval nejnovějším Bidenovým kokainovým skandálem.
Trump k němu  prohlásil:
„Kde jsou bezpečnostní pásky Bílého domu, jako ty, které jsem otevřeně a s radostí předal vyšinutému Jacku Smithovi, což by rychle ukázalo, odkud pochází kokain v Bílém domě??? Odpověď už znají, ale asi se jim nelíbila!
Opravdu někdo věří, že kokain nalezený v západním křídle Bílého domu, velmi blízko Oválné pracovny, je pro použití někým jiným než Hunterem & Joem Bidenovými?
Ale sledujte, jak média falešných zpráv brzy začnou říkat, že nalezené množství bylo „velmi malé“ a nebyl to ve skutečnosti kokain, ale spíše obyčejný aspirin, a příběh zmizí. Nebyl v místech výskytu kokainu spatřen vyšinutý Jack Smith, šílený, Trumpa nenávidějící zvláštní prokurátor?“
Tajná služba už jistě ví, kdo bral kokain a kdo ho tam dal. Ale budou raději chránit nelegitimní Bidenův režim, který pokračuje v ničení země i zbytku světa.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Na nález kokainu v Bílém domě reaguje Trump

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout