Nepokoje v Libyi: Obyvatelé přístavního města se snaží vyhnat statisíce džihádistů, kteří míří do Evropy (video)

Nepokoje v Libyi: Obyvatelé přístavního města se snaží vyhnat statisíce džihádistů, kteří míří do Evropy (video)

Již v několika článcích jsem zde upozornila na půlmilionovou armádu džihádistů, která putovala Libyí a v těchto dnech se již snaží dostat z libyjských přístavů do Itálie.

Mezitím se Alláhova armáda soustředila v přístavních městech, kde se nyní naloďují na pašerácké lodě mířící do Evropy. Jenže svojí kapacitou lodě pro půl milionu džihádistů nestačí.

Invazisté, kteří zatím čekají na svoji loď, se proto flákají po přístavech a působí problémy. Nejvíce jich je v přístavním městě Sfax, kde se již naštvaní občané rozhodli, že nezvané návštěvníky vyženou.

Proto na ně začali nejprve házet kameny, což přerostlo ve větší střety, do nichž se již musela zapojit i policie. Situace je tam však nadále velmi napjatá.

Totéž brzy čeká i Evropu, jakmile ji začnou ve velkém obohacovat:

Někteří se již dostali do Itálie, čímž se neváhají pochlubit svým soukmenovcům:

Níže pro připomenutí záběry z cesty džihádistů Libyí. Toto vojsko bude již brzy  obohacovat Evropu:

Lampedusu navštívila v pondělí delegace z EU, vedená nechvalně známou eurokomisařkou Johanssonovou, která se domlouvala na povinné solidaritě, jak se dnes nazývají kvóty, se kterými Fialova vláda souhlasila.

Obraz

Nebudou prvními přerozdělenými v rámci „povinné solidarity“ právě džihádisté z této armády, která nedávno táhla Libyí???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Nepokoje v Libyi: Obyvatelé přístavního města se snaží vyhnat statisíce džihádistů, kteří míří do Evropy (video)

  1. válka s islámem v budoucnu bude Globalisti to tak chtějí to je potřeba pochopit že je do EU nelifruji v hordách pro nic za nic s narustem Ghett a práva šaría po celém západě jen hlupák to nevidí nakonec jednoho dne dojde k exodu puvodnich obyvatel v první země Evropy a jak kdysi psal Albert Pike svobodný zednař 33 stupně 3 světová válka začne z náboženských a kulturních rozdilu mezi puvodnimi Evropany a muslimy no jen mohu k tomu dodat 30 leta 21 stoleti to začne pořádně jiskřit jednoho dne si Arabači v Evropě zvoli svého chalifu a povede válku proti Evropanum tak funguje Džihád a fungoval v celou historii ten kdo nechce aby mu Arab uřiznul hlavu protože je nevěřici tak mu nezbide než se na skutečnou válku připravit učit se bojovat použivat palnou zbran a budovat silnou komunitu stejně smyšlejicich lidi to je připrava na nejhorší do budoucna vždy je čas s tím začit každy den řešit všechno na poslední chvili je hloupost která bude dotičneho stát život

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout