Španělsko: Na festivalu pro rodiny s dětmi všeho věku předvedli perverzní satanisty (video)

Španělsko: Na festivalu pro rodiny s dětmi všeho věku předvedli perverzní satanisty (video)

V poslední době se objevuje stále více indicií, které ukazují, že je již velmi blízko legalizace pedofilie, k níž již ostatně vyzvala i OSN. Zatím je pedofilie legální pouze v islámských zemích, nyní se má zlegalizovat i tam, kde byla dosud tabu.

Tyto snahy jsou stále okatější, což je nyní patrné zejména v USA a Evropě. Začíná to mnohdy pedofilními Drags queen, které nejprve čtou dětem pohádky a v další fázi již dochází na mazlení, pokračuje to snahou o sexualizaci dětí v rámci školních osnov, včetně zaváděné genderové (bezpohlavní) výchovy a končí to výzvami OSN k úplnému smazání věkové hranice pro sex.

To, co bylo dětem dříve nepřístupné, se dnes nejen stává dětem dostupné, ale dokonce se prezentuje jaké „vhodné pro děti.“

Již nějakou dobu je vidět, že si tzv. „wokismus“ plně souzní se satanismem, který je stále více prosazován. Asi ne náhodou proběhl letos na jaře největší satanistický sněm všech dob.

A zdá se, že satanismus je také něco, co je třeba prezentovat dětem na akcích pro ně určených. Tedy alespoň v pokrokářském Španělsku, kde si mohou pohlaví měnit i nezletilé děti…

Toto představení je údajně vhodné pro každého, bez ohledu na věk:

 

Sam Smith, umělec, který vystoupil na předávání cen Grammy se satanským vystoupením, znovu šokoval lidi – tentokrát byli jeho oběťmi lidé z Madridu.

V únoru Smith a Kim Petras vystoupili se svou písní „Unholy“ na předávání cen Grammy v satanské podívané, která byla později potvrzena jako veřejné uctívání Satana.

V pátek museli nešťastníci ze španělského Madridu trpět kvůli fetiši Sama Smithe, který třese zadkem před dětmi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “Španělsko: Na festivalu pro rodiny s dětmi všeho věku předvedli perverzní satanisty (video)

  1. Portál poľských vlastencov autonom.pl píše o tom,že holandský futbalový zväz plánuje zostriť boj proti „homofóbii“ na futbalových štadiónoch. Tamojší funkcionári zjavne netušia, že o pár rokov sa tam bude homosex a podobné islamu cudzie praktiky /čiže nie pedofília, ani znásilnenie nemoslimky moslimom/ trestať smrťou. Len tak mimochodom, moslimovia a nebelosi už v tamojšej lige dávno drvivo prevažujú…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout