Šílené: Nizozemský Timmermansův zelený ultralevicový slepenec vede v preferencích

Šílené: Nizozemský Timmermansův zelený ultralevicový slepenec vede v preferencích

Bude nakonec Holandsko i díky vysoké míře islamizace zemí s nejextrémnější ultralevicovou vládou?

Jak již víte, tak Timmermans se rozhodl odejít z Bruselu, aby mohl kandidovat jako lídr ultralevicového „slepence“ stran, které jsou noční můrou každého odpůrce politiky zeleného údělu, otevřených hranic a wokismu.

A zdá se, že nakonec bude tento slepenec v předčasných volbách, které mají v Nizozemsku proběhnout v listopadu, úspěšný. A zřejmě dojde i ke koalici s Rutteho stranou a některými menšími levicovými uskupeními, která mají také velmi slušnou šanci na vstup do Parlamentu.

Podle všeho stojí za úspěchem zejména tamní velmi početná muslimská komunita. Timmermansův slepenec totiž požaduje otevřené hranice a bezbřehé vítání, což zemi mnohem rychleji islamizuje.

S Timmermansem coby premiérem by bylo také vyvlastňování zemědělců prováděno v mnohem širším měřítku a zcela jistě by nezůstalo u Rutteho vládou  plánovaných 3000 farem, které mají zaniknout do roku 2030.

Podle Timmermanse a zelené a socanské sebranky kolem něho by to mělo být mnohem víc.

Obraz
Timmermansův slepenec (3. zleva) zatím vede se 17%, Rutteho strana VVD má 15,5%. V koalici se zelenými (Volt) by mohli vytvořit nejlevicovější vládu v Evropě.

V době průzkumu se údajně o kandidatuře Timmermanse hovořilo, potvrzena však byla až později. Podle informací by to mělo podnítit další levicové voliče k volbě jeho slepence.

Slušný výsledek v průzkumu má také Wildersova PVV (9,5%) či farmářská strana BBB (13,1%). Nicméně obě tyto strany by zůstávaly v opozici.

V zemi je už velmi vysoký počet muslimů, kteří volí levici, i když mají i islámskou stranu (DENK – 1,4%), ale jsou si vědomi, že program, který žádají, nabízí také Timmermansův slepenec, který má mnohem větší šanci nabrat na síle. Proto má „zelená levice“ vysoké procento voličů právě mezi muslimy.

Strany jako PVV, BBB a FVD volí výhradně původní obyvatelstvo, nicméně jde o strany, které zůstanou v opozici.

Jak navíc sami vidíte, tak do politického boje vyráží v Nizozemsku příliš mnoho stran, které velmi drobí hlasy. To spolu s islamizací bude důvodem proč se nejspíš právě Timmermans stane příštím premiérem země.

Ostatně, nepřipomíná vám to něco???

Pak zřejmě uvidíme destrukci Holandska v přímém přenosu.

Velmi příhodně shrnul osud Nizozemska pod Timmermansem Geert Wilders:

„Frans Timmermans je to nejhorší, co se může Nizozemsku stát – Sigrid Kaagová s plnovousem (pozn.: současná ministryně dusíku) a pak ještě horší. Za maximální klimatické a dusíkové šílenství, za větší EU, za větší rozmanitost, za woke a azyl. Totální pád Nizozemska.“ tweetoval.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

20 thoughts on “Šílené: Nizozemský Timmermansův zelený ultralevicový slepenec vede v preferencích

 1. já byt Nizozemský Farmař pokud vyhraje volby tenhle Zelený Green Deal Kokot Timmermans volby tak bych prodal rychle Farmu a velice rychle emigroval ze země v Nizozemsku už nebude možné vest normální život

  1. Ty si vůbec pěknej posránek. Plnou hubu keců jak budeš bojovat a sotva se objeví první problém, už natahuješ tretry a utíkáš. Nejsi ty čirou náhodou z pokolení Židočechů?

   1. 4 roky na změnu je složité nemluvě o tom že Timmermans tě do 4 let obere o všechno až nastoupi na premierský post začne tvrdé vyvlastnovani a už natvrdo bez odmlouvani proto tam jde Timmermans snad chapeš že on to právě dostal za ukol a Mark Rutte jde na post šefa EU místo Lejnove která míří do NATO Timmermans bude radikální víc než si umíš přestavit Nizozemsko je ztracene to není jako ČR kde Arabači teměř nejsou tady zachrana stale je možná Nizozemsko už nezachraniš ani Švedsko tam to překročili rubikon a běloši miři k menšině ve své zemi a chroupat hmyz a uměla masa na to seru už dopředu to už radši emigrace než tohle

    1. 4 roky na změnu je málo? Radikální změna je otázkou maximálně několika týdnů. Vzpomeň si na situaci kolem covidu a vyměň si plenkové kalhotky. Už ti to teče po stehnech a to si ještě ani nevystřelil, natož aby někdo střílel po tobě.

 2. FVD by měla udělat koalici bud s Farmáři nebo Geertem Wildersem a poučit se z naši Trikolory ta má samostatně také stejné preference jenže její hlasi v koalici s SPD aspon nepropadnou ve volbách o to jde vlastenci se musí spojovat aspon do koalic a netřištit hlasy u nás takhle pětidemolice vyhrala volby kdyby nepropadlo přes 1 milion hlasu pidi straničkam

 3. Na roztříštění opozice ,zcela nepochybně, vládní strany tvrdě makají ve všech státech EU. Stačí tu a tam některého z lídrů opozice nebo celé strany podmáznout z russka nebo komunistické číny a pak „zkorumpovaný kretén“ mele ,mimo jiné, ty známé pro kremelské propagandistické sračky a výsledkem je ,že ve vládě jsou hovada ,jako u nás ,ale i jinde . To je ta metoda, která zajistí ,aby většinový volič volil furt do kola stejné zmrdy.

  1. V Nizozemsku to může být možná jinak poskládaný mix sraček než u nás ,ale je mixován za stejným účelem, odradit voliče a prachy od totalitních „rádoby mocností“ tam hrají svou významnou roli. Tipoval bych ,že i Saudi přispěli a i jiní musulmáni ,kteří už vidí tyhle země napůl islámské , v tomto případě přímo vládním stranám.

 4. stav svetovej politiky dnes len reflektuje demokraciu. prilis vela idiotov voli.preto je situacia taka aka je. nie je to ich chyba, problem je ze nemali mat nikdy volebne prava v prvom rade. hlavne zeny.

 5. Vodcu holandských fašistov Antona Musserta po vojne popravili. Bohužiaľ nie je pravdepodobné, že rovnako skončí aj veľmi pravdepodobný budúci diktátor Timmermans. Za jeho vlády sa podľa všetkého zrýchli aj islamizácia Holandska a postupné zavádzanie tvrdej šaríe. Pochopiteľne, že „poľnohospodárske“ a „ekologické“ plány toho fašistického netvora určite narazia na odpor miestnych moslimákov a nevylučujem ani občiansku vojnu.

  1. příště se muslimaci od Timmermanse odprosti a budou volit islámskou stranu muslimové Zelené nesmysli nepodporuji určitě je to do dalších parlamentních voleb ty Zelené nesmysli naserou velice dost muslimové se na rozdíl od Evropanu srát na hlavu nenechají a stejně chtějí všechny islamizovat příště bude mít islámská strana velký uspěch usednout v parlamentu a byt ve vládě

 6. rozhodně v Nizozemsku mají mnoho stran ale my Slovanko nejsme zrovna zběhli v Nizozemské politice určitě by neuškodil článek o politických stranách které kandiduji v Nizozemsku do parlamentu trochu o nich něco napsat jejich program abychom něco věděli

 7. Prajem najzdegenerovanejšiemu národu Európy to, čo je už dávno realitou v Saudskej Arábii. Teda aj trest smrti za fajčenie marihuany, prostitúciu, LGBTI styk, sex na jednu noc s výnimkou znásilnenia nemoslimky moslimom /potrestaná bude samozrejme obeť/ , pochody úchylov, transvestitizmus, nenosenie burky, opustenie geta pre nemoslimov bez povolenia /nesmie to robiť ani Cristiano Ronaldo v jeho terajšom pôsobisku, saudskoarabská vláda nerobí výnimky ani v prípade športových celebrít/, vlastníctvo Biblie a podobne. O pár rokov bude neobmedzeným vládcom Holandska /a nielen Holandska/ nie premiér, ale hlavný imám menovaný Saudskou Arábiou.

  1. v přištich volbách do Nizozemského parlamentu bude mít islámská strana velký uspěch muslimové se od Timmermanse a podobných stran odlepi muslimové Zelené Kokotiny nepodporuji proto bude mít islámská strana velký uspěch a to za další 4 roky bude v Nizozemsku ohromná invaze obohacovaču takže i kdyby nevyhrala islámská strana volby bude plnou současti příští vlády zcela určitě muslimové si svuj Halal Kebab vzit nenechaji jidlo je současti i islámské viry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout