Další Gatesův projekt: Očkovací náplasti testované v Africe

Další Gatesův projekt: Očkovací náplasti testované v Africe

Pro globalisty se rozvojové země zdají být v mnoha ohledech jen testovacími laboratořemi – pro geoinženýrské projekty i pro sporné farmaceutické studie.

V současné době se v Africe testuje nová technologie očkování: mikrojehličkové náplasti. Místo injekcí by mělo být očkování prováděno pomocí speciální náplasti.

Jak už to tak bývá, finanční prostředky pocházejí z nadace Billa a Melindy Gatesových. Tématu se ujímá očkovací vzdělávací program #Impffluter.

Micron Biomedical testoval mikrojehličkovou aplikaci vakcíny proti spalničkám a zarděnkám dětem v Gambii s podporou Bill & Melinda Gates Foundation a Centers for Disease Control and Prevention (CDC).

Transdermální náplasti se používají k léčbě nemocí, jako je kinetóza, od roku 1979, ale mnoho typů léků nemůže být přenášeno kůží, protože kůže je účinnou bariérou.

Vývojář vakcín Prausnitz z aliance GAVI roky hledal způsoby, jak prolomit kožní bariéru, aby se usnadnilo podávání léků. Až když začal spolupracovat s techniky pracujícími na počítačových mikročipech, dokázal najít způsoby, jak proniknout do přirozené bariéry kůže.

Řešení: Microarray injekce, tedy mikrojehličkové náplasti, které vypadají jako náplast a na kůži se nanášejí lisováním. To umožňuje mikrojehličkám proniknout do horní vrstvy kůže a dodat vakcínu. 

Mikrojehly vypadají velmi podobně jako tesáky kobry. Po několika minutách aplikace je náplast z kůže odstraněna. Protože se mikrojehličky rozpouštějí v kůži, nevzniká odpad z ostrých předmětů. To prý zlepšuje účinnost.

Dopravováním léků do vnějších vrstev kůže se mikrojehličková náplast zaměřuje na buňky v dermálním imunitním systému. 

Bylo prokázáno, že to vytváří zesílené imunitní reakce a vede k úspoře dávky, když jsou vakcíny podávány prostřednictvím těchto mikrojehličkových náplastí.

Mikrojehličková náplast se navíc zaměřuje na krevní kapiláry těsně pod epidermis, o čemž výrobní společnost tvrdí, že zvyšuje farmakokinetické a farmakodynamické účinky některých léků.

Výsledky africké studie:

Do klinické studie bylo zařazeno 45 dospělých, 120 kojenců ve věku 15–18 měsíců a 120 kojenců ve věku 9–10 měsíců, kteří byli náhodně vybráni, aby dostali vakcínu proti spalničkám a zarděnkám buď prostřednictvím microarray od Micronu nebo subkutánní (podkožní) injekcí.

Studie ještě nebyla zveřejněna, ale v tiskové zprávě Micron uvádí, že očkování mikrojehličkovou náplastí se ukázalo jako bezpečné a dobře tolerované, bez alergických reakcí nebo souvisejících závažných příhod.

Studie zjistila podobnou míru séroprotekce pro obě skupiny. kojenců. Po 42 dnech to bylo asi 90 %. Rodiče velmi kladně hodnotili možnost očkovat svá batolata bez jehly. Pocit ošetření je podobný jako u pevného suchého zipu.

Podle společnosti Fierce Pharma odráželo rozhodnutí Micronu poprvé otestovat novou technologii u dětí v Africe přesvědčení, že technologie mikrojehliček je zvláště vhodná pro dodávání vakcín v této části světa.

Technologie mikrojehliček je uznávána jako klíčová součást kontroly spalniček v subsaharské Africe i jinde. 

„To je částečně způsobeno potenciální snadnou administrativou, sníženými požadavky na chladicí řetězec a menším množstvím odpadu s ostrými hranami,“ řekl Dr. Ed Clarke v prohlášení.

Proč raději nepodávají vitamín A? Nedostatek vitaminu A je v Africe rozšířený. Je mnohem levnější, snadněji se podává a výrazně snižuje případy spalniček.

Dr Clarke, výzkumník London School of Hygiene and Tropical Medicine, který studii vedl, také obdržel peníze od Gatesovy nadace na studium dalších vakcín v Gambii.

Mnoho vědců vyjádřilo naprosto oprávněnou obavu, že výzkum prováděný mezinárodními organizacemi na globálním Jihu, a zejména Gates Foundation, je nezodpovědný a může mít za následek vážné poškození testované populace. 

Co tam usnadňuje testování léků a vakcín? Má to něco společného s korupcí, že se volí právě takové země s velmi chudým obyvatelstvem?

Tyto kampaně v oblasti veřejného zdraví v Africe a dalších rozvíjejících se ekonomikách přesunuly rozsáhlé klinické studie netestovaných nebo neschválených léků do rozvojových zemí pod rouškou záchrany životů. 

Podávání léků je méně regulované, levnější a těžko dohledatelné.

Nyní probíhají také zkoušky náplastí s vakcínami proti COVID-19, sezónní chřipce a hepatitidě B, zatímco náplasti s vakcínou proti lidskému papilomaviru, tyfu a rotaviru jsou v preklinickém vývoji.

Očekává se, že trh mikrojehličkových vakcín pouze pro jednu vakcínu proti chřipce do roku 2030 dosáhne 2,3 miliardy dolarů.

Nyní se vážně zeptejte sami sebe: jde Billu Gatesovi a jemu podobným o zdraví nebo o peníze a plnění depopulačních plánů? 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.7]

6 thoughts on “Další Gatesův projekt: Očkovací náplasti testované v Africe

 1. nedivím se proč nás bělochy černoši tak nenavidi ty experimenty co na nich západ provaděl a provadi do dnes + v minulosti kolonie a otroci to se pak podepiše na celém kontinentu a slizneme si tu jejich nenávist všichni i my když jsme kolonie ani otroky nikdy neměli jsme prostě v Euro Uhniji a proto budeme trpět a dobře nám všem tak i po té agresi NATO kterou podporuje naše většinova společnost

 2. O těchto náplastích které jsou navržené podle hadích zubů mluvila před cca 3 lety doktorka Carrie Madej .Varovala před tečkami ,poskytla mnoho informací v přeložených videích. Jak je to všechno co chystají nebezpečné .Nechápu proč se teď lidi diví že mají po coovid kočkování problémy? Informace byli volně dostupné každý se mohl a může rozhodnout sám jestli chce žít v takové společnosti biorobotů . Počítám že tyhle náplasti budou povinné a více druhů povinného očkování a posilovačů, přijdou každému domů i poštou . .Budou požadovat důkaz že si to člověk aplikoval, nebude možné to obejít . Bez toho nevyjde z baráku , nic nenakoupí ,nepustí ho do práce atď . Zase jsou to informace které mají lidé předem a přece si to mnoho tupců bude aplikovat a ohánět se tím že oni museli. Nejvyšší čas přemýšlet a jít mimo jejich systém a zřeknout se všech jejich “ vymožeností “ .Žít nízkonákladově ,skromně ale svobodně . Přijde den kdy lidi od sebe vzájemně izolují a ti nebudou mít přístup k tomu co se děje, nebudou žádné alternativní stránky, žádná necenzurovaná pravda, všude samá cenzura .Lidi se nebudou moct domluvit, scházet , vymyslí další pandemie a přísné izolace, kontroly jestli jste si aplikovali chemický jed ,náplast ,pak bude velmi těžké začít něco řešit. Neočkované označí za nebezpečné teroristy ohrozující život ostatních a budou je izolovat. To co je dnes je ticho před bouří, všechno už mají promyšlené a připravené ,jen to na pokyn spustit. Tohle všechno řídí a připravuje mnoho psychicky nemocných,narušených lidí se svými pomocníky.
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madej-bitva-o-lidstvo-vakcina-proti-covidu-19/

  1. je to tak a nejpozději v roce 2025 to cele zase rozjedou znova a už s předem připravenou pandemickou smlouvou WHO a MZP my neočkovaní pak skončíme v Karantennich Táborech jaké mají v Číně

   1. Skončí tam jen občané . Mimochodem ten kdo nemá OP,pas, řidičák nahlásil jejich strátu nebo skončila platnost těchto dokladů ,končí i vázanost ke korporaci zločinců ČR a SR. Kdo se neidentifikuje dokladem jako občan=jejich otrok nemusí do války a tím pádem nepotřebuje uniformu. Je člověk , nedotknutelný a neplatí na něj jejich záKONY ale přirozené KONY. Jediné čím celou dobu operují je strach .

 3. Navrhuji všech třicet milionů Babišovo chytře zakoupených vakcín Pfizer nevylejvat ani nespalovat, ale uchovat v mrazácích.
  Až přijede Bill Gates alias Mimoň Autista do Prahy na konferenci „Za veselé tečkování“, tak ho radostně poplácáme po papulce a na ramenou odneseme na Staromák. Tam za frenetického aplausu Pražanů mu věnujeme všechny uchované ampulky zcela zdarma, a jednu po druhé mu je láskyplně napícháme, vnáplasťujeme, vetřeme špejličkama nebo necháme vybumbat.
  Jenom přitom musíme dávat pozor na dodatečný úklid. Aby pak propánakrále něco nesezobalo ptactvo nebo nevyďobalo červstvo! Nikdo patrně nestojíme o vrabce zmutované na pterodaktyly nebo vrány na F-16, ani o žížaly transmutované na anakondy nebo škrkavky na chobotnice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout